Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wypił sok z gumijagód? No to lecimy;)
0
To jest demolka Djokovica! Vamos Carlitos!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Djokovic nie nadąża za młodym:)
0
Djokovic to taki trochę Goncalo Feio w tenisie;)
4
Po tym secie Novak robi przerwę medyczną:
TAK 1.05 NIE 25.0
3
Brawo Carlitos!
0
No w końcu ostrzeżenie dla Serba!
0
Serba goń goń goń!
0
Carlitos mógłby trochę mocniej popracować nad serwisem, to nie jest Jego jakiś duży atut niestety
2
To przedłużanie serwisów przez Djokovica jest po prostu żenujące, dlatego nigdy nie polubię tego tenisisty:/ Plus oczywiście nieraz symulowanie bólu pleców czy generalnie kontuzji...
0
Niech Alacaraz najlepiej podda ten mecz jak ma takie błędy robić:/
0
Nie ma Rogera, nie ma Nadala i nie ma kto powstrzymać zarozumiałego Serba...
0
Federer dalej jest królem męskiego Wimbledonu - 8 zwycięstw przy 7 Djokovica i mam nadzieję, że dalej tak pozstanie;) Vamos Carlos Alcaraz!
3
Korneluk to się ogarnie na tym środku?! :/
1
No dziewczyny lecimy z Chinkami!
2
Dwa najlepsze polskie zespoły a poziom sportowy dramat...
19
Komentarz Matiego w sprawie walki Tomka Hajty;)
0
Stawiajcie ruble na Rublewa teraz!
0
Ciekawe czy Robercik ogląda mecz;)?
0
Ale Svitolina to grę pod siatką ma do poprawy i to sporej;)
0
Svitolina mocna dziewczyna
0
Iga nie pierwszy raz bije na siłę...
4
O w mordę jeża!
0
@Colon młodość jednak;)
1
Rune Rune Rune!
0
Dimitrov daje 120% w 1 secie pobiega, pobiega a później Holger go zje;)
0
Hubertowi i tak biję brawa! Walczył dał z siebie 100% a może i więcej:)
0
Najlepszy serwis-man na świecie bez dwóch zdań:)
3
Ciekawe kogo tam wywalał Djokovic;) Ja mówię kulturą na korcie to do np. Rogera Fedrera się nie zbliży nigdy!