0

Wypił sok z gumijagód? No to lecimy;)

0

To jest demolka Djokovica! Vamos Carlitos!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Djokovic nie nadąża za młodym:)

0

Djokovic to taki trochę Goncalo Feio w tenisie;)

4

Po tym secie Novak robi przerwę medyczną:

TAK 1.05 NIE 25.0

3

Brawo Carlitos!

0

No w końcu ostrzeżenie dla Serba!

0

Serba goń goń goń!

0

Carlitos mógłby trochę mocniej popracować nad serwisem, to nie jest Jego jakiś duży atut niestety

2

To przedłużanie serwisów przez Djokovica jest po prostu żenujące, dlatego nigdy nie polubię tego tenisisty:/ Plus oczywiście nieraz symulowanie bólu pleców czy generalnie kontuzji...

0

Niech Alacaraz najlepiej podda ten mecz jak ma takie błędy robić:/

0

Nie ma Rogera, nie ma Nadala i nie ma kto powstrzymać zarozumiałego Serba...

0

Federer dalej jest królem męskiego Wimbledonu - 8 zwycięstw przy 7 Djokovica i mam nadzieję, że dalej tak pozstanie;) Vamos Carlos Alcaraz!

3

Korneluk to się ogarnie na tym środku?! :/

1

No dziewczyny lecimy z Chinkami!

2

Dwa najlepsze polskie zespoły a poziom sportowy dramat...

19

Komentarz Matiego w sprawie walki Tomka Hajty;)


0

Stawiajcie ruble na Rublewa teraz!

0

Ciekawe czy Robercik ogląda mecz;)?

0

Ale Svitolina to grę pod siatką ma do poprawy i to sporej;)

0

Svitolina mocna dziewczyna

0

Iga nie pierwszy raz bije na siłę...

4

O w mordę jeża!


0

@Colon młodość jednak;)

1

Rune Rune Rune!

0

Dimitrov daje 120% w 1 secie pobiega, pobiega a później Holger go zje;)

0

Hubertowi i tak biję brawa! Walczył dał z siebie 100% a może i więcej:)

0

Najlepszy serwis-man na świecie bez dwóch zdań:)

3

Ciekawe kogo tam wywalał Djokovic;) Ja mówię kulturą na korcie to do np. Rogera Fedrera się nie zbliży nigdy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?