Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos a narzeka na przemęczenie graczy i dużą ilość meczów xD
1
Brawo Guardiola, po co są zmiany;)
0
Lewy dziś na rozegraniu znowu?
0
@FcPortoFan1999 jak Korona wygra, to będzie niesamowite spłaszczenie tabeli;)
1
Matty Cash ty wariacie!
0
@Encore Pep sobie jaja robi...
0
@HavertzKai Xavi do grudnia!
7
Mam dobrego kandydata na trenera Barcy:
1
Puszcza widzę nie odpuszcza
0
United piękny start;)
0
Better call Cristiano;)
0
To nie był spalony...To rysowanie to dla mnie wałek:/
0
Hymn LM nie mówię są ciarki hehe
0
Brawo Carlitos podpuszczaj teraz Serba;)
2
Nagle Djoko cudownie odżył, to jest niezły kabaret, nie pierwszy raz zresztą...Chciałbym zobaczyć kiedyś jego badania antydopingowe, w sumie Serbia to stara rosyjska szkoła jeśli chodzi o medycynę...
0
Djokovic już młodszy nie będzie, Alcaraz bierze dziś Cinci i broni US Open:)
1
@barcelonaLM i witaminki pewnie;)
1
Vamos Carlitos! Pięknie:)
0
Xavi chyba do grudnia...Później brać Papszuna póki wolny;)
0
Stal Śląsk 3-1
Śląsk Lech 3-1
Zadanie:
Oblicz wynik meczu
Stal Lech .....
0
Chelsea Londyn duma ligi hej! Duma ligi hej! Duma duma ligi hej! ;)
2
Co ten ŁKS zrobił;)
3
Zrobił to Hubert, brawo!
0
Hurkacz ładnie wszedł w ten mecz:)
2
Abha Czesława i Krychy prowadzi, Allah jest wielki!
0
Brighton będzie mistrzem Anglii w tym roku chyba;)
5
Duet Mitoma Estupinian Top! Zwłaszcza w Fantasy ;)
7
@Kapitan hawk może grą z kontuzją, nie wiadomo
3
Lech zmęczony sezonem chyba, ciężko grać na dwa fronty
2
Michał Probierz jako chyba jedyny trener w Polsce zawsze doceniał Słowaków;)