0

@takisobiektos a narzeka na przemęczenie graczy i dużą ilość meczów xD

1

Brawo Guardiola, po co są zmiany;)

0

Lewy dziś na rozegraniu znowu?

0

@FcPortoFan1999 jak Korona wygra, to będzie niesamowite spłaszczenie tabeli;)

1

Matty Cash ty wariacie!

0

@Encore Pep sobie jaja robi...

0

@HavertzKai Xavi do grudnia!

7

Mam dobrego kandydata na trenera Barcy:


1

Puszcza widzę nie odpuszcza

0

United piękny start;)

0

Better call Cristiano;)

0

To nie był spalony...To rysowanie to dla mnie wałek:/

0

Hymn LM nie mówię są ciarki hehe

0

Brawo Carlitos podpuszczaj teraz Serba;)

2

Nagle Djoko cudownie odżył, to jest niezły kabaret, nie pierwszy raz zresztą...Chciałbym zobaczyć kiedyś jego badania antydopingowe, w sumie Serbia to stara rosyjska szkoła jeśli chodzi o medycynę...

0

Djokovic już młodszy nie będzie, Alcaraz bierze dziś Cinci i broni US Open:)

1

@barcelonaLM i witaminki pewnie;)

1

Vamos Carlitos! Pięknie:)

0

Xavi chyba do grudnia...Później brać Papszuna póki wolny;)

0

Stal Śląsk 3-1
Śląsk Lech 3-1

Zadanie:
Oblicz wynik meczu
Stal Lech .....

0

Chelsea Londyn duma ligi hej! Duma ligi hej! Duma duma ligi hej! ;)

2

Co ten ŁKS zrobił;)

3

Zrobił to Hubert, brawo!

0

Hurkacz ładnie wszedł w ten mecz:)

2

Abha Czesława i Krychy prowadzi, Allah jest wielki!

0

Brighton będzie mistrzem Anglii w tym roku chyba;)

5

Duet Mitoma Estupinian Top! Zwłaszcza w Fantasy ;)

7

@Kapitan hawk może grą z kontuzją, nie wiadomo

3

Lech zmęczony sezonem chyba, ciężko grać na dwa fronty

2

Michał Probierz jako chyba jedyny trener w Polsce zawsze doceniał Słowaków;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?