Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Djokovic tradycyjne zachowanie dla Serba, klasy Rogera czy Rafy nie przeskoczy;) Już kiedyś miał dyskwalifikację w US Open
0
Fritz solidniak do bólu nic poza tym, dziś niestety obstawiam 3-0 dla Djoko bez większych problemów
1
@FcPortoFan1999 a w listopadzie Napoleon w kinach;)
5
@Deviler Lisek wstyd...
0
@bartoszplucinski Kyle Walker, Piotrek Zieliński i Mbappe;)
0
Quique Setién, Janusz Niedźwiedź zwolnieni, karuzela trenerska ruszyła na całego jak widać;)
0
Barometr wyborczy;)
https://www.wnp.pl/parlamentarny/barometr-wyborczy-2023/
0
@Katalończyk 99 Polska 60% Wyspy Owcze 40% ;)
0
Brawo Karolina Wozniacka! 1-1 w setach:)
1
@adi7adi8 może to przez tą "truciznę" o której mówił Lewy:P
3
No to nieźle;)
0
Wg mnie niesłuszny karny dla Legii...wczesniej dziwna ręka obrońcy Legii przeszła bez echa
0
Będzie chyba zmiana trenera w Pogoni;)
1
W Glasgow bez zmian Celtic Pany! :)
1
@ElTomas lepszy przelicznik ilość głosów/ilość mandatów, dodatkowo jest to jeden z bastionów Pisu;)
0
Jak Nicea kupi Llorisa to będą jaja niebywałe, Bułka znowu ławka wtedy...
1
Wiemy jedną rzecz ani Raków ani Legia nie zostaną mistrzem w tym sezonie;)
0
@bartoszplucinski mam błędny kod...
3
Raków może sobie pluć w brodę tym pierwszym meczem...
1
Tudor świetny, uniwersalny grajek, myślę, że dałby nawet radę w Barcelonie;)
1
No to "piękna" sytuacja się robi dla Huberta...
1
@paweldunajecfcb jak biegunka to nie wiem czy to zwykłe przeziębienie...Najlepiej wyleżeć solidnie plus paracetamol, jakieś środki przeciwbólowe na gardło plus do ssania tabletki, witaminy, miód, czosnek, ciepła herbata najlepiej owocowa;)
Przynajmniej tydzień w domu zostań! Zdrówka!
1
@MesQueUnClub96 Wawrinka może;)
2
Cristiano 38 lat a znowu wygląda jak maszyna:)
4
A tak jedzą/piją Nasi kochani posłowie:
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie poda Lewy, nie poda a sam nie skończy...
2
Ale ich rozklepali jak dzieci we mgle...
0
Jagiellonia będzie liderem tabeli nieźle;)
0
Macie dźwięk na Eleven?! W sumie mam problem obraz plus dźwięk:/