Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dobry ten Xavi Simons, może do Barcy chłopaka;)
0
Quo Vadis Pogoń Szczecin?
0
@Mankind Widzisz Jego podejście nie przyjedzie na kadrę jako nr 3 lub nr 2, Jego wypowiedzi to taki trochę mentalnie dzieciak nadal
0
Marcin Bułka to może być przyszly nr 1 w polskiej bramce a nie wiecznie sfochowany Grabara;)
0
@Colon Zwiększ masę chłopaku! ;)
1
To nie bibułka to Marcin Bułka!
1
@FcPortoFan1999 jedna z najlepszych;)
0
Włosi czy Polska w sobotę jak obstawiacie?
6
Lampedusa nitka:
Europa kiedyś: Wyprawy krzyżowe
Europa obecnie:/
0
Koledzy Messi ma kontuzję, że nie gra? Di Maria 35 lat a widzę nadal klasa zawodnik:)
0
@mrboom nawet wiem kto:)
1
Szkocki hymn to jest to;)
0
Mamy inwazję a służby/ wojsko bierne:/
4
@Sylvinho007 pauza za kartki;)
5
Nie ma dziadka Santosa oraz hamulcowego Ronaldo i od razu piłeczka chodzi w Portugalii:)
0
@Albatros Ronaldo i Santos:P
0
Ale Ronaldo żałuje tej pauzy pewnie;)
0
@RichardWinters zgadza się plus Philips ma Dolby Atmos, wiadomo najlepiej mieć do tego kino domowe, więc Philips chyba najsolidniejszy;)
0
@sonek zwróć uwagę na częstotliwość odświeżania obrazu (Hz). Im wyższa tym lepiej zwłaszcza dla transmisji sportowych;)
Tu akurat widzę wszystkie mają 60Hz, możesz więc porównać np. ilość wejsc HDMI, gdzie są umieszczone (z boku idealnie myślę)
4
Drogi ten Santos:
https://x.com/Piotrowicz17/status/1701138754495185058
0
To się nagrał Med można wyłączyć
1
Djoko przyjął witaminki to można grać;)
0
@FcPortoFan1999 trochę racji masz, to pewnie Papszuna mogą wpuścić na tą minę
0
@FcPortoFan1999 kadra to kadra;)
0
Idealny trener to Kosta Runjaic;) Dawał radę w Pogoni, daje radę w Legii, zna polską ligę:)
0
@MarcelNJ11 Kanał Sportowy;)
5
Ale ten Podoliński dzisiaj pieprzy:/
0
@FcPortoFan1999 proszę Cię haha
9
W ogóle dla mnie największym śmiechem jest mówienie, że zagraliśmy dobre 20, 30 czy 45 minut. K...mać to po co mecz trwa 90minut?! Co mnie intersuje dobry kwadrans czy pół godziny? To jest jakaś abstrakcja;)
2
Żeby trener kadry nie znał języka angielskiego chociaż...