0

@okiemtypera_lucaxx95 głosuj na PiS tak jak ja! ;)

0

Gual już zmieniony, nie dziwię się;)

0

Legia-Raków czy Arsenal-Man City co oglądacie;)?

0

Kłopoty, kłopoty Gliksona

3

@kamyk_23 ja sobie odpuściłem Konfę po tym jak Menzten dał 2kę w Warszawie Banasiowi...

0

Ajax w strefie spadkowej...

0

@FcPortoFan1999 zapraszamy tych "kolegów" do Polski, będą pod opieką Żylety;)

2

Zawsze i wszędzie Mo Salah w formie będzie!

2

Ciekawe czy Liban, Iran i Egipt a może inne kraje z Zatoki Perskiej włącza się do pomocy Palestynie? Izrael to okupant, którego chroni USA, w innej sytuacji już dawno byłoby po nich...
Z jednej strony nie dziwię się wściekłości Palestyńczyków, żyją skoszarowani jak w obozach, traktowani jak ludzie 2 kategorii:/

0

Śląsk idzie po mistrza w tym roku czy jak?

0

@tadzik447 to cytat z filmu Siedem;)

0

Powiem Wam tak, że Ernest Hemingway powiedział, że świat jest piękny i warto o niego walczyć. Zgadzam się z tą drugą częścią.

0

Bellinhgam Haaland Mbappe i można nie rozgrywać ligi hiszpańskiej:/

1

Chelsea, United ale zjazdy tych klubów...

1

@Johnnie_Walker rozumiem, dzięki bardzo i pozdrawiam! Masz u mnie piwko;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Johnnie_Walker
@tbas @Kidd
Panowie dziękuję bardzo za wyczerpujące odpowiedzi!
Ja zdecydowanie fan właśnie ładnych plaż, pływania, ciepła plus myślę ponurkować z butlą coś;)
A jeszcze jak sytuacja z jedną kwestią - wiatru? Czy mocno przeszkadza w odpoczynku i ogólnie?

0

Był ktoś z Was może na urlopie na Wyspach Zielonego Przylądka? Jeśli tak, to jak opinie, wrażenia, dzięki za info:)

0

Ciekawe jak długo potrwa ta specjalna operacja wojskowa Hamasu mająca na celu wyzwolić Palestynę? Dziwna apatia izraelskich sił zbrojnych

2

W tym sondażu PiS plus Konfa mają powyżej 230 mandatów:


0

Kramer z Legii mi przypomina z wyglądu Roberta Bąkiewicza;)

0

Chyba kończy się powoli era wielkiego Rakowa

0

Skończył się efekt Marka Papszuna

0

@Ls0811 teraz czas na youtuberów!

0

Ten cały Majtczak nie będzie miał łatwo w kryminale coś czuję i dobrze

0

Głośniej niech krzyczą, co za topowy duet!

1

Ten ze studia dużo lepiej komentuje;)

1

Hydrualika!!! Hydrualika! Ze sprężyną że w ten Polsat Sport wbił i pokręcił trochę!

3

Co tak tym komentatorom w meczu Napoli Real brzęczą mikrofony?

2

Była ekipa:)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?