Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mma Panowie Mma w Sevilli;)
0
Czy Exposito mógłby dostać polski paszport?
0
Ale ich na kontrach robią!
0
Exposito i Legia finito;)
0
Mo Salah mój ty kapitanie w Fantasy! Mega grajek tyle sezonów trzymać wysoki poziom w Premier League:)
4
@michal26 Izrael szuka guza na Bliskim Wschodzie i w końcu go znajdzie i nie pomoże patronat USA...
2
@FcPortoFan1999 ok ja dodam swój:
Mocna głowa do alko:)
0
@Emhyr a z ciekawości wymień 1 atut Naszych Orłów?
2
Jeśli szukacie innej drogi i prawdy;)
https://dlive.tv/NPTVPL
0
Zaraz pewnie głosy sie pojawią, żeby tych z Polski U21 do seniorskiej kadry dać;)
2
@SelloutCrowd prywatyzacja Orlenu?! Firma która jest w 500 największych firm świata...Balcerowicz to nie jest żaden guru ekonomii, ot człowiek od mokrej roboty, żeby schłodzić gospodarkę, zabrać biednym jakiklowiek socjal, sprywatyzować resztę dużych firm i pilnować interesów możnych:/
3
Balcerowicz w akcji...Bez komentarza
https://superbiz.se.pl/wiadomosci/balcerowicz-orlen-do-prywatyzacji-i-podwyzka-wieku-emerytalnego-aa-CNdy-TYis-WpuC.html
4
@DonCarletto pewnie niech sie bawi, ale niech robi z siebie poważnego polityka, bo już Konfie koncertowo zawalił kampanię...
1
Fajnie się bawi Sławek;)
4
Hit będzie;)
0
Tak to jest jak grają dwa kalifaty...
1
Cristiano w kadrze to jest Goat jednak
5
Hahaha:
0
Za chwilę oświadczenie prezydenta Andrzeja Dudy;)
14
W sumie racja:
https://x.com/J_Dobromilski/status/1713655340720381991
15
Mocne xD
0
Tak patrząc na ten trend to PiS spadnie prawdopodobnie do 37%
1
@cules100pro
https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/sejm/wynik/pl
0
@fart Wrocław miasto 44.62% zliczonych
Warszawa miasto 25.8% zliczonych
Poznań miasto 33.46% zliczonych
Na szybko
0
@michal26 dokładnie;)
0
PiS na ten moment 39.88% mocno się trzymają
0
@krol211 gdzie?!
0
@Matheu12 Chorwacja może grać w barażach, więc nie sądzę;)
0
@michal26 rozumiem, to rzeczywiście ciężko
4
@michal26 ja jutro wolne, chyba kawka i będę czuwał haha