Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Ciekawostka: Do 2005 roku Chelsea miała mniej tytułów mistrza kraju(1) niż Stal Mielec(2)
1
@FcPortoFan1999 remis haha
0
Chelsea forma świąteczna;)
1
Aston Villa co Ty robisz?!
5
Ręka podniesiona na TVP, to ręka podniesiona na Polskę! Doprowadzą do wojny domowej i tyle...
15
Kolejny "normalny inaczej" myśliwy...
3
Próba szturmu na budynek Tvp odparta!
2
Trzymajcie się tam w tym TVP, posyłam Wam dwa plutony SS!
0
Drodzy koledzy gdzie najlepiej ogladnąć mecz Urawa - Man City? Dzięki;)
0
@Arn3th haha no nie, ten gość chyba takie geny;)
5
Wzruszająca historia!
0
Tak patrzę na nowy klub Grabary a mianowicie VFL Wolfsburg - 11 miejsce w lidze, 15 meczów rozegranych, 17 pkt zdobyte, 18 bramek strzelonych widzę transfer do top zespołu się szykuje;)
0
@FcPortoFan1999 nie no Jaga to absolutny Top w polskiej lidze obecnie! Gratulacje dla Podlasia:)
8
Fajna muzyka;)
6
To jeszcze Polska czy już Polin?! Gdzie my żyjemy ludzie...
0
@Osyryes Kamil Kiereś
1
Szalom Bracia!
2
Nie wiedziałem, że w NIKu tyle piją...
0
Jejku marzę o obecności Wojtka Olszańskiego vel. Jaszczura w sejmie;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@karci0 tu artykuł:
https://gloswielkopolski.pl/internetowy-puchar-swiata-manuli-2023-magellan-z-poznania-walczy-o-nagrode/ar/c1-18150139
4
Głosujemy Panowie i Panie;)
6
Brawo Polacy są z Wami! Tu jest Polska a nie Polin!
1
To jest popierdółka a nie Barca jak dawniej, szkoda dawać jeść..:/
0
Ten Billiam-Smith wygrał m.in. z Okolie, to nie leszcz niestety...
2
Xavi OUT
Marek Papszun IN
:)
0
Luton i ŁKS połączy dziś pewna rzecz;)
0
@FcPortoFan1999 w tej lidze kompletnie brak dominatora jak np. Wisła Kraków kiedyś
2
Do Piasta mam duży szacunekza to że chcą pobić ten rekord remisów, postawili sobie cel i do Niego dążą, brawo!
1
Słynna defensywa Pogoni jak zwykle nie zawodzi!