Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore tak obstawiam:)
0
Najbardziej możliwe koalicje:
PiS - 3 Droga szansa 70%
PiS - Lewica szansa 30%
PiS KO szansa 0.00001%
PiS Konfa szansa 0%, brak potrzebnej liczby posłów;)
2
Ale to Sławek Menzten koncertowo zawalił...Z 15.7% w lipcu do 6.2% teraz...No comment, niech nagrywa tiktoki ze Stanowskim...
5
I to był trening, nie to co teraz;)
3
Dziwne trochę:
0
@michal26 tzn wiesz zalozmy ze zaglosuje te 600tys. osób. Ile ostatnio bylo potrzeba na jedeb mandat w Wawie okolo 88tys. glosow chyba. Wiec coś tam zawsze pare mandatów;)
0
Sporo osób:
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barcasub Lewy pluje sobie w brodę, taka impra go ominie;)
24
W tym wyjątkowo trudnym czasie, solidaryzujmy się z Naszymi pilkarzami, którzy utknęli na wietrznych Wyspach Owczych. Oby nie brakło im dobrego alkoholu, strawy i towarzystwa kobiet!
3
Jedna rada przed wyborami, głosujcie przed wszystkim na ludzi, nie na partię! Wiem nie jest to łatwe, wiadomo jaki jest system wyborczy, ale zawsze sumienie czystsze bardziej;)
0
@hayek a Ty pewnie Wolski team tak? Chłopaki w krótkich spodenkach;)
0
Bartosiak u Zychowicza startuje właśnie!
1
Odejścia generałów to jest bardzo, ale to bardzo zła informacja...Ktoś chce wciągnąć Polskę w wojnę nietety, stąd sprzeciw dowódców tak podejrzewam...
1
Wszyscy mówią tak że po 15 października będzie spokój z wyborami/ kampanią, otóż dopiero mogą zacząć się cyrki z tworzeniem koalicji przez PiS np. Z Konfą lub Trzecią Drogą. Druga opcja to 3 partie opozycyjne będą się dogadywać w sprawie koalicji, także na pewno będzie wesoło. Jak wygra opozycja to ciekawa będzie też przepychanka między prezydentem Dudą a nową władzą, znowu szykuje się magiel polityczny...
5
Ten Maj z Bezpartyjnych wg mnie chyba najlepiej wypadł;)
1
Rachoń bardzo dobrze wypadł w debacie;)
1
@norbi77 a złe?! Młody, zdolny, błyskotliwy polityk:)
3
Wg Mnie Bosak to taki Mbappe w polityce, marnuje się u Sławka i Korwina...
2
Te debaty to szkoda czasu oglądać;)
7
@BulaKG myślę, że liczą, że takie sceny "obudzą" mocniej inne arabskie kraje regionu do pomocy Palestynie
0
No nie chce coś wracać do Polski kierowca z A1:
https://www.rp.pl/prawo-karne/art39234881-kierowca-bmw-z-a1-nie-chce-ekstradycji-obawia-sie-linczu
1
@P33ck dawać Xabiego do Barcelony!
1
Fajnie, że Marcin Bułka powołany! Kamil Grabara i tak nie chce jako 3-ci bramkarz przyjeżdżać i stroi fochy;)
8
Guardiola do grudnia!
0
@okiemtypera_lucaxx95 głosuj na PiS tak jak ja! ;)
0
Gual już zmieniony, nie dziwię się;)
0
Legia-Raków czy Arsenal-Man City co oglądacie;)?
0
Kłopoty, kłopoty Gliksona
3
@kamyk_23 ja sobie odpuściłem Konfę po tym jak Menzten dał 2kę w Warszawie Banasiowi...