Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Breaking News!
0
@Colon no widzisz sympatyczne i wesołe chłopaki:)
5
Widzę dwóch ciekawych kandydatów na prezydenta Polski:
Krzysztof "Zero" Stanowski
Wojciech "Jaszczur" Olszański
18
Swój ziomek haha:
2
Maroko taka ekipa i tak dać tyłka:/
0
Brighton dojechało na ten mecz;)?
1
Jakbyście szukali biletów na mecz Milan Napoli;)
0
@HighestInTheRoom nie miernoty, tylko emeryci piłkarscy już;)
0
Al Hilal La zabawa widzę;)
Czyli jednak Liga Saudyjska>MLS, Cristiano miał jednak rację, to silna liga:)
0
@Rifek daj spokój cyrk straszny z tym...
0
Jestem w szoku myślałem, że oni mentalnie bliżej Unii i Europy:
4
@Culer9002 a to wiadomo Danusia Top!
1
Ale laska jest;)
0
@MESSIah16 wspaniała dziennikarka!
8
Brawo Hubert, step by step:)
2
Światełko do nieba w Rumii;)
0
@NeroTFP1 chyba obniżyli na 25 lat
1
Tak się bawią Ukraińcy w Warszawie, ale niech się bawią za chwilę nie będzie niepodległej Ukrainy i tyle:
9
Anka widzę też gra z Orkiestrą;)
0
Tymczasem Słoweńcy:)
2
Coraz gorzej w tym Naszym związku narciarskim pod rządami Adama Małysza:/
1
I poleciał Olek, po medale, po marzenia!
0
@Danny Gaucho mógłbyś zrobić statystykę polskich piłkarzy z ostatnich np. 30 lat, z największą liczbą hattricków w top 10 ligach powiedzmy;) Dzięki
1
Przypominam za 30min około MŚ w lotach Drużynówka;)
0
Włoski Grzesznik wygrywa, bravo!
2
Krzysztof Piątek hattrick, co za taniec!
0
Vamos Jannik! :)
1
Pistolero Pio Pio x 2!
1
Xabi Alonso
J.Klopp
Michel
Jose Mourinho
Marek Papszun
Tak to widzę:)
0
Jakbyście chcieli posłuchać prawdziwej polskiej, niezależnej telewizji. Z reguły nadaje codziennie od 21.30:
https://dlive.tv/NPTVPL