Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kłopoty, kłopoty Rakowa Częstochowa
1
@Kgorecki2500 zioła prowansalskie plus oregano, bazylia u mnie od zawsze w kuchni:)
1
@tbas no słyszałeś chyba ostatnio że są były/takie plany, udajesz głupiego?
9
@Jakchcesz a co ja mam za nich walczyć? Ukraina to nie moja ojczyzna, więc jak nie chcą się bić o wolność i niepodległość swojego kraju to ich sprawa
13
@FCB_dimiC no tak typowy argument, zależy im tak mocno na niepodległości swojego kraju, że za chwilę ja stracą...A w Polsce co chwilę daj daj, zbiórki na sprzęt i drony, niech dają pracujący zagranicą Ukraińcy jak już nie chcą walczyć w okopach.
13
Tak Ukraińcy sie bawią w Warszawie po dwóch latach wojny a polski żołnierz ma umierać z oligarchów...
https://x.com/sloncenarodupl/status/1761824126346379753
0
Na żywo teraz z protestów!
https://dlive.tv/NPTVPL
3
Ponad 2 godzinna rozmowa, dużo merytoryki i "mięsa", polecam odsłuchać w wolnym czasie!
0
Rozmowa z rolnikiem z Podlasia w RMF24:
https://www.youtube.com/live/0sS6iHVyc1s?si=DJMD4_5iMx0FBZ1v
3
Czyli Wisła Kraków podobnie jak Górnik Zabrze...
0
Jutro protesty w Warszawie:
1
@Saviola88 tak racja Piotr i Paweł został przejęty przez Spar Group z RPA i przeszedł rebranding na Eurospar
0
@tristan87 tak masz rację Tesco już w Polsce nie ma;)
0
@JordiAlbion Marsz rację, tzn. martwię się o Polskę i o Polaków, o to żebyśmy nie byli znowu wciągnięci do wojny mocarstw jak w 1939 r. A tu widzisz w marcu Duda i Tusk mają wspólnie polecieć na spotkanie do Waszyngtonu a to sejm ma mieć niejawne posiedzenie...
0
Sieci handlowe w PL:
1
No nie dzieje się za ciekawie...
1
Ciekawe czy kibice Legii odbędą tradycjne, wychowawcze rozmowy ze swoimi pupilami;)
0
Napoli Napoli kupon...hehe
3
Ten komunikat klubu przejdzie do historii polskiej piłki:)
0
@Sulimo dzięki;)
3
Maszyna Pana trenera Kamila Kieresia nie pęka, Stal Mielec na wiosnę: 3 mecze 7 pkt i 1 stracona bramka!
13
Barca chce Mbappe no i brawo:)
0
W Polsce to ładna kawalerka by była;)
0
@kanver_ Grosik musi być w kadrze, jest w niebywałym gazie chłopak!
5
Kolejny napinacz haha:
0
Nie za takie coś to karny dla Rakowa? Śmiech na sali;)
0
Haha Stal co rozegrali rzut wolny;)
2
@Culer9002 Harry z Tybetu;)
1
Upamecano co to jest za łeb haha
2
Tak patrząc na starcie Barca Napoli w LM, to szanse są idealnie 50 na 50, oba kluby mają swoje problemy obecnie, oba kluby czeka zmiana trenera, więc paradoksalnie będzie bardzo interesujące starcie:)