0

Kłopoty, kłopoty Rakowa Częstochowa

1

@Kgorecki2500 zioła prowansalskie plus oregano, bazylia u mnie od zawsze w kuchni:)

1

@tbas no słyszałeś chyba ostatnio że są były/takie plany, udajesz głupiego?

9

@Jakchcesz a co ja mam za nich walczyć? Ukraina to nie moja ojczyzna, więc jak nie chcą się bić o wolność i niepodległość swojego kraju to ich sprawa

13

@FCB_dimiC no tak typowy argument, zależy im tak mocno na niepodległości swojego kraju, że za chwilę ja stracą...A w Polsce co chwilę daj daj, zbiórki na sprzęt i drony, niech dają pracujący zagranicą Ukraińcy jak już nie chcą walczyć w okopach.

13

Tak Ukraińcy sie bawią w Warszawie po dwóch latach wojny a polski żołnierz ma umierać z oligarchów...

https://x.com/sloncenarodupl/status/1761824126346379753

0

Na żywo teraz z protestów!

https://dlive.tv/NPTVPL

3

Ponad 2 godzinna rozmowa, dużo merytoryki i "mięsa", polecam odsłuchać w wolnym czasie!


0

Rozmowa z rolnikiem z Podlasia w RMF24:

https://www.youtube.com/live/0sS6iHVyc1s?si=DJMD4_5iMx0FBZ1v

3

Czyli Wisła Kraków podobnie jak Górnik Zabrze...


0

Jutro protesty w Warszawie:


1

@Saviola88 tak racja Piotr i Paweł został przejęty przez Spar Group z RPA i przeszedł rebranding na Eurospar

0

@tristan87 tak masz rację Tesco już w Polsce nie ma;)

0

@JordiAlbion Marsz rację, tzn. martwię się o Polskę i o Polaków, o to żebyśmy nie byli znowu wciągnięci do wojny mocarstw jak w 1939 r. A tu widzisz w marcu Duda i Tusk mają wspólnie polecieć na spotkanie do Waszyngtonu a to sejm ma mieć niejawne posiedzenie...

0

Sieci handlowe w PL:


1

No nie dzieje się za ciekawie...


1

Ciekawe czy kibice Legii odbędą tradycjne, wychowawcze rozmowy ze swoimi pupilami;)

0

Napoli Napoli kupon...hehe

3

Ten komunikat klubu przejdzie do historii polskiej piłki:)


0

@Sulimo dzięki;)

3

Maszyna Pana trenera Kamila Kieresia nie pęka, Stal Mielec na wiosnę: 3 mecze 7 pkt i 1 stracona bramka!

13

Barca chce Mbappe no i brawo:)


0

W Polsce to ładna kawalerka by była;)


0

@kanver_ Grosik musi być w kadrze, jest w niebywałym gazie chłopak!

5

Kolejny napinacz haha:


0

Nie za takie coś to karny dla Rakowa? Śmiech na sali;)

0

Haha Stal co rozegrali rzut wolny;)

2

@Culer9002 Harry z Tybetu;)

1

Upamecano co to jest za łeb haha

2

Tak patrząc na starcie Barca Napoli w LM, to szanse są idealnie 50 na 50, oba kluby mają swoje problemy obecnie, oba kluby czeka zmiana trenera, więc paradoksalnie będzie bardzo interesujące starcie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?