Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Używane koszulki Barcy wjechały widzę, jesli ktoś ma ochotę looknąć:
https://footballthrift.shop/
1
Świat robotów obecnie;)
2
Cracovia is going down...Puszcza walczaki, brawo dla nich!
0
@Kgorecki2500 mogli by zrobić końcu głosowanie online i sytuacja by sie polepszyła;)
0
Widzę Cracovia wypuściła Gliksona na boisko;) No robi się nieciekawie dla Pasów jeśli ten wynik sie utrzyma
0
@FcPortoFan1999 grali na Hampden, neutralny grunt jednak;)
0
@FcPortoFan1999 Aberdeen nie leszcze;)
1
Brawo Celtic Glasgow, zagrają w finale Pucharu Szkocji!
1
Proszę o patriotyczny głos na Manię:)
0
Komentator oszalał ze szczęścia;)
3
Wielu piłkarzy widać nie ma już sił
0
To Pep wyznaczył tą kolejność?! No to nieźle
1
Luka co to było;)
3
Real przepchnie to City niestety...
0
Niepotrzebnie zupełnie...
7
Czuć dziś duży dreszczyk emocji (pozytywny), szykuje się wielki mecz i spektakl, wieczorem ogień na tłoki na maxa!
1
Może być po meczu w tym roku:
8
Ponoć też przychodzi nowy dietetyk do Legii;)
https://x.com/Rozglosnia3/status/1777626783564628210
0
Koszulka spoko ale cena? 499 PLN...
2
Sinner co forma gigant!
0
Cristiano Ronaldo Wielki:)
1
Wartość piłkarzy Walii i Polski. Johnson ok ma potencjał ale 48mln lekka przesada;)
2
@Kgorecki2500 dużo osób myśli starymi mapami mentalnymi, że Chiny to najgorsza jakość i badziew ale czy słyszałeś kiedykolwiek że np. ich szybkie pociagi wypadają z szyn?
1
Orban dba o interesy swojego kraju, otwiera się na współpracę z Azją a Polska jak ten "piesek" Ameryki nic bez ich zgody nie możemy...
Oczywiście w pro ekologicznej UE to "złe" auto bedzie kosztować powyżej 100tys. zł
5
Chyba spoko;)
2
Dzien Dobry Łukasz Ciona, Cioną po oczach mam pytanie: Czy to Żugajka dba o Roberta jajka? ;)
1
Ruszyła maszyna co zwie ŁKS;)
2
Górnik nieźle;)
0
@Mankind obce waluty na Revolut:) Można też tam inwestować w krypto (ja nie korzystałem z tego jeszcze)
5
Mocna ekipa: