Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kogo dowoła Probierz?! Myślę Zapolnik z Puszczy:)
0
Idziemy chyba po medal Mistrzostw Europy! Ależ forma orłów Probierza;)
1
@kigani jeszcze Józef Oleksy ps. Olin grający w tenisa i pijący wódkę z rosyjskim oficerem prowadzącym panem Ałganowem...
1
Jeśli ktoś już jest albo planuje spędzić wakacje w Chorawacji a będzie w Puli lub okolicach to polecam wybrać się na koncert Avril Lavigne 17 czerwca! Piękne miejsce w amfiteatrze w Puli:)
2
@barcelonaLM Krzysztof 2ga tura a nie plus 10% hehe
15
Młodzi za rok głosujemy na Krzysztofa Bosaka w wyborach prezydenckich! :)
1
@kuz nie startował niestety;)
0
Wojciech Olszański vel. Jaszczur niestety bez mandatu:/
20
Nie wiem dlaczego niektórzy są zdziwieni wzrostem poparcia ruchów narodowych w Europie. Ten trend będzie jeszcze większy przez zielony komunizm, biurokrację, regulacje, niekontrolowany napływ emigrantów itd. Ludzie po prostu mają dosyć i tyle.
3
Brawo Konfederacja! Ładny wynik;)
1
To co kto wg Was faworytem na Wimbledonie w tym roku, podajcie Wasze top 4;)
Ode mnie: Zverev, Carlitos, Sinner,Hurkacz;)
0
Oszukali chyba Zvereva...
0
Rabotaj rabotaj Sasza! ;)
0
Zverev to wygra dzisiaj;)
4
@Kapitan hawk bez Rogera przede wszystkim:/
0
To mówicie że miały być 3 szybkie sety?! Hehe
0
@JimMorrisonFCB na jakiej podstawie twierdzisz że ten mecz jest sprzedany;)?
1
Lewandowski niestety obecnie to hamulcowy repki:/
0
Alcaraz Zverev będzie ciekawy finał;)
0
@Nazio_87 wybór koloru medalu to pompowanie?!
1
Wg mnie Holandia będzie bita;)
0
Tomasz Hajto ostatnio u Romka Kołtonia mądrze powiedział, że powalczymy o wyjście z grupy z Francją!
0
To nie wygramy Euro bez Arka...:/
0
Tsitsipas zawsze ma jakieś problemy, podobnie jak Rublow;)
0
@zadafcb zero honoru ma ten Serb...
0
@Mixtape będzie Marczuk z Jagiellonii!
3
Chyba Novak wyleczył już kontuzję haha
2
Za rok pewnie Perez im kupi Haalanda...Niesamowicie Florentino zarządza tym klubem:/
0
Te udawane bóle Novaka to jest jedno wielkie pajacowanie jak zwykle zresztą:/
0
Wielki Mistrz Hubert Hurkacz odpada, smutek i żal:/