Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za chwilę Zibi Boniek u Romka Kołtonia w Prawdzie Futbolu, przypominam:)
0
Nie można grać obrony Częstochowy cały mecz;) Wygrywa futbol na tak!
0
Cristiano Ronaldo to Jego zasługa!
0
Czesi już opadają z sił
1
@PiotrR albo Czechosłowacja-Niemcy;)
0
No nie mówcie że będzie finał Czechy - Słowacja?!
1
Polecam po meczu, godz. 23.00 Prawda Futbolu, dzisiaj u Romka Kołtonia inny Top - Zibi Boniek;)
4
Powiedzmy szczerze Portugalia ma mega pakę
1
@FabianekMrozek jak za darmo;)
2
Portugalia, Włochy, Polska, Brazylia wiadomo top hymny;)
14
Powiem Wam jak człowiek popatrzy na C.Ronaldo który jest 3 lata starszy od Lewego to nie wypada inaczej tylko zdjąć czapki z głów. Fenomen sportowy, genetyczny i mentalny, widać też po Jego relacjach i postawie że wiedzie szczęśliwe, beztroskie życie rozdzinne (sporo zdjęć filmów widać ot zwykłych nie jakieś wielkie sesje). Myślę że dba dietę ale bez przesady po prostu dalej znajduje chęć i ambicję do rywalizacji na najwyższym poziomie i jest jednym z najlepszych pomimo lat. Szacunek Wielki dla Pana Piłkarza CR 7!
0
Polecam zagrać 2 opcje w Betach: Niemcy Mistrz/Cristiano Król Strzelców lub Hiszpania Mistrz/ Cr7 też królem;)
5
To są dopiero fikołki, warto przypomnieć:
5
Czesław Michniewicz to widzę dżentelmen w jednym calu;)
1
Polska widzę i Austrię i Francję pyknie;)
2
Look How They Massacred My Boy:/
0
Niemcy wygrają ten turniej chyba
1
Mekambe co Ty zrobileś?! Haha
1
@Arden 45 razy;)
0
Powiedzmy szczerze Austria nie powala ten skład, Polska na miękko z Nimi 3 pkt myślę:)
0
No dobra zobaczymy co ten Mambeppe pokaże;) Kapuczina i paluszki przygotowane;)
0
Eksperci mieli rację, Holandia to przeszłość!
3
W ostatnich latach to chyba Albania jest zespołem który zrobił najwiekszy postęp;)
0
,,Pięknie" się robi w Polsce...
https://niezalezna.pl/polska/nfz-na-skraju-bankructwa-na-stole-wszystkie-opcje-w-tym-cicha-prywatyzacja-sluzby-zdrowia/519887
0
To Pio Pio Pistolero czy Buksa na Holandię?
8
Piękne wybicie!
1
Niezwyciężona armada Pana trenera Michała Probierza!
0
Wojtek włączył Euro mode;)
0
Kogo dowoła Probierz?! Myślę Zapolnik z Puszczy:)
0
Idziemy chyba po medal Mistrzostw Europy! Ależ forma orłów Probierza;)