Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05
-Pan to ma łeb Panie Krzepicki!
-Zawsze do usług Pana Prezesa;)
Fragment dialogu z serialu Kariera Nikodema Dyzmy:)
1
@takisobiektos xD szanujmy się, Carlitos go robi na miękko;)
0
Brawo Klaudia!!! Mamy medal!
0
3 zawodniczki zostały do końca w tym Polka;)
1
@Culer9002 TVP 2:)
0
@A4ron mają przecież tego dzika Musiolika!
1
Brawo Magda Linette!
3
@Pawci023x chyba Klaudia Zwolińska w kajakarstwie górskim;)
1
@szymonekk na stronie Tvp Sport masz rozpiskę lub Flashscore np.
3
Brawo dziewczyny, lepsze przyjęcie w tym secie i od razu efekty!
0
@adamek20151 mają ale nie mają presji na medal:)
0
Brzoska chce budować prywatną armię widzę;)
W sumie La Rambla też mogłaby sobie taką małą armię stworzyć. O jakieś granty zaaplikować i zrobić ostatni zajazd na realmadryt pl np. haha;)
Czekam na Lidla i Bierodnkę i będzie jak w Meksyku walki karteli;)
1
@MesQueUnClub96 a aplikacja Tvp Sport nie pomoże?
2
Jeszcze Brazylia zrobi z tego 5 setówkę;)
0
@pt9 Wojtek Cejrowski już leci na Jarmark;)
5
Jeśli chodzi o otwarcia Igrzysk to jednak dla mnie całościowo Londyn, Królowa i Daniel Craig -James Bond to było to! Chyba wyreżyserował to Danny Boyle;)
5
W końcu artystka przez duże A!
0
Ale ten ślad węglowy:/
1
@Mixtape 10 do 14 myślę
0
Kylian Mbappe zapali:)
1
Brakuje Rogera Federera jeszcze:)
0
Zidane idzie haha
0
To rozumiem wojny na czas Igrzysk stop?
1
No to chociaż ładne:)
11
Ten pożar w katedrze Notre Dame byl symboliczny...
1
Dawać tranzystorów! Muza dobra chociaż;)
1
Ci w Tahiti najlepiej mają, pełen chill:)
0
Ten z pochodnią to Mbappe?!
0
Ja pierniczę cały czas zaparowana ta kamera...Niech się nauczą realizacji od Brytyjczyków choćby!
1
Holandia oczywiście wypasiona barka;)