Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Stal-Puszcza 1 z 3 dzisiejszych polskich klasyków, lecimy!
0
Bez najlepszego piłkarza świata Rodriego, Man City nie istnieje;)
0
W Krakowie meczycho;)
0
Chłopaki z Realu coś się sypią
0
Fight, fight, fight! Jest dobrze na ten moment:)
0
Karolina Płn. walka trwa, ale ta Pensylwania słabiutko na razie:/
1
@Triv44 nokaut się szykuje w Georgii
2
@Kgorecki2500 weź nie strasz haha
1
@Matheu12 miejmy nadzieję, że zakończy wojnę na Ukrainie, która generuje olbrzymie koszty dla Polski
3
Zaraz zaczną liczyć Pensylwanię;)
0
Fajnie jakby w Polsce były też system z głosami elektorskimi 16 województw, swing states, ale byłyby emocje:)
3
@michal26 Floryda niezagrożona chyba od początku była;)
0
Georgia na razie Kamala...niedobrze
0
@Kgorecki2500 no czekamy!
0
Słuchajcie może faktycznie zlikwidować te spalone? Czy to nie zabija futbolu;)
0
Najlepsze jest jak sprawdzają spalonego a piłkarze do sędziego cała pielgrzymka haha co to zmieni jak to przecież komputer ocenia;)
1
Pensylwania może zdecydować, chociaż ogólnie w tych siedmiu swing states będzie mocna walka:)
8
Ależ to były emocje;)
https://x.com/h2p_krecik/status/1851247112685580536
3
Real w geście solidarności opuści jutro klubowe flagi do połowy masztów a telewizja będzie nadawać tylko materiały o Vinciusie Jr.!
2
To dzisiaj chyba cała Hiszpania świętuje;)
4
Ale tak mówiąc serio, Vinicius jest przecież cały czas młodym zawodnikiem, może teoretycznie jeszcze zdobyć ten tytuł a obraża się jak dziecko i nie leci na galę bo będzie drugi? Umówmy się nie jest to poważne zachowanie;)
0
Ok mam proste pytanie kto skrzywdził Viniego?!
0
Zaraz Trump będzie przemawiał;)
https://x.com/i/broadcasts/1LyGBgBbMXoJN
1
@FcPortoFan1999 Panie nie obrażaj Pan;)
4
Carlo lekki burak;)
0
Haha co za piękną noc!
5
Vinicius widzę asystent sędziego...
0
Haha spalony jaja:)
2
Męczennik biedny:/
0
Sporo akcji idzie stroną Kounde...No do klasy np. Dani Alvesa trochę jednak brakuje