Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cygan BRC w tamtym roku jak pamiętam też było super;)
3
London zawsze top 3 na świecie jeśli chodzi o pokaz fajerwerków!
0
Powiedzmy szczerze G.Feio to obecnie lepszy trener niż ten cały Amorim;)
0
Guardiola do grudnia;)
5
Dzieją się rzeczy;)
1
Ja po sezonie brałbym polskiego Nagelsmanna czyli Adriana Siemieńca:) Flick sympatyczny gość ale w ogóle nie czy się na błędach i nie wyciąga wniosków...A trener Jagiellonii po kryzysie z początku sezonu potrafił odmienić zespół o 180 stopni;) Dla mnie to jeden z najzdolniejszych trenerów młodego pokolenia w Europie!
0
Czy Hansi Flick ma jakiś konflikt z Lewym? Coś Robert nie jest sobą ostatnio i do tego ta absurdalna zmiana dzisiaj...
0
To mistrzem w tym sezonie chyba Atletico...
1
Nie wiedziałem że Leganes ma pseudonim: Los Pepineros - Hodowcy Ogórków;)
1
@Toretto otóż to, gonisz wynik nie ściągasz tej klasy napastnika!
3
Flick powinien zostawić Lewego na boisku...Tej klasy snajper może ci strzelić dwie bramki w 90 minucie...
0
@FcPortoFan1999 trochę za ostro, ale fakt jedni z najlepszych;)
0
Fajnie że nasi obrońcy Paweł Dawidowcz i Janek Bednarek wracają do gry;) Kadra czeka na ich wsparcie!
0
Gwiżdżą na hymn LM?
1
Trudno się nie zgodzić niestety:
0
Widzę na stronie Nike GB obecnie fajna promocja, 25% off m.in. na long sleeve z tego sezonu:)
https://www.nike.com/gb/t/fc-barcelona-2024-25-stadium-home-dri-fit-football-replica-long-sleeve-shirt-nGCbjt/FN8806-456
3
Co ten Salah...
0
Dawać drugiego karnego dla Realu;)
3
Czerwona powinna być;)
0
Guardiola do grudnia w City;)
4
Kiedyś bramki Niedzielana w Nijmegen, dziś Lewy osiąga 100 bramek w elitarnych rozgrywkach, fajne czasy, fajne życie kibica;)
2
Oto jest dzień, który dał Nam Pan!
0
Bramkarz genialny haha
3
Była, będzie, jest Stal FKS! :)
0
Jakby co w Cafe Futbol dziś Zibi Boniek;) Polsat Sport 2
1
Chwała Bogu, zszedł Frenkie!
3
@MesQueUnClub96 myślę, że Betis ma wywalone na te rozgrywki;)
0
Jeśli:
Puszcza Lech 2-0
Stal Mielec Puszcza 2-0
Lech Legia 5-2
Podaj wynik:
Stal Mielec Legia ?
2
Raków żenujące cwaniaczki...
0
Ten sędzia w Białymstoku jest "genialny" dzisiaj;)