1

Ogólnie dzisiaj świetny piłkarski wieczór:)

0

Szkoda byłyby fajne mecze Polski z Hiszpanią

0

Aj Jezus Maria...

0

Oby Holandia bo chcę polecieć na mecz Hiszpania Polska;)

0

O kurdę La Rambla wróciła, hurra!

0

@Lisek La Rambla już nie wróci? Orientujesz się może;)?

2

Co się dzieje z La Ramblą?

0

Ale chłop urwał! Brawo ten Arambarri;)

0

He ta fe! he ta te! Hehe

0

@FcPortoFan1999 wiesz problem z tym że ja tam nie widzę ambicji nawet na spokojny środek

1

Zagłębie Lubin mieć tak dobrą szkółkę piłkarską, wsparcie przez lata potężnego KGHM-u i grać taki paździerz to naprawdę sztuka;)

1

@Ricardinio14 wiadomo coś o pogrzebie?

0

O w Moldę jeża!

0

Dobrze wygląda ta Legia;)

1

Taką obronę to ostatnio widziałem jak Marcin Najman bronił Jasnej Góry!

0

Szczęsny wariacik!

1

Dobra przerywamy mecz i walkower dla Barcy;)

0

Wejście na czerwo chyba:/

4

Jacek Bartosiak będzie gościem Radia Wnet o godz. 12:10. Tematem rozmowy będą ostatnie wydarzenia na linii Trump-Zełenski.

0

To teraz zapewne Europa i Polska będzie musiała dalej pomagać, może za jakiś deal dołączy też Turcja. Pokój chyba tylko mogą wynegocjować obecnie Chiny;)

0

Ten Amorim to dobry trener, ale nie ma wyników ostatnio...

0

No I co?!

Rekin: 0
Lewy: 1

Dziękuję dobranoc;)

0

Lecimy z Nimi Panowie!

0

Talizman Szczęsny;)

0

Trzeba teraz mocno iść stroną Galana i prowokować go na drugą żółtą;)

1

To jest Barca! Brawooo!

4

Tak patrzę na to Bilbao, ładnie jadą ostatnio, już 48 pkt na koncie;)

6

Yamal musiał chyba jakąś kobietę poznać, bo inaczej ciężko to wytłumaczyć, głowa gdzieś indziej ostatnio...

0

United ma to szczęście że dół tabeli praktycznie nie punktuje ostatnio;)

0

@Danny Gaucho no tak nazewnictwo się zmieniło masz rację;) ale to tak sam mówi się że Real zdobył 15 razy LM a dawniej to był inny format i nazwa Puchar Europy;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?