Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Warszawa i okolice wracają chyba do lat 90-tych z przestępczoscią a może i nawet gorzej będzie jak przyjadą jeszcze weterani wojny w Ukrainie...
0
Pytanie do ekspertów:
Czy Man Utd kiedykolwiek spadł z Premier League? ;)
0
No i Stal Mielec ładnie, na chłodno:)
0
@takisobiektos tenis umarł, gdy maestro JE Roger Federer zakończył karierę:/
0
@BulaKG zainwestuj sobie w złoto;)
0
@Kgorecki2500 znam temat, już kilka razy próbowałem;) ale dzięki hehe
0
Niby dziś wydaje się że będą dwie 1-ki na Piast i Raków, ale znając logikę ekstraklasy to raczej niemożliwe;)
0
Kto trudniejszy rywal wg Was, Cercle czy Młode?
0
Jest i Michał Żewłakow:)
6
Finał Ligi Konferencji we Wrocławiu, nawet zapomniałem o tym;) czyli w finał Legia-Jaga;)
1
Naprawdę fajnie opłacać ten abonament w UEFA;)
0
Brawo, brawissimo! Spokojnie się rozkręcić do finału:)
0
Za około 25 min gościem u M.Lachowskiego będzie Jacek Bartosiak z najnowszym spojrzeniem na sytuację w Europie i na świecie, nie przegapcie;)
1
Co ty robisz City?!
2
Czerwona kartka dla Realu, chyba nie wymagam za dużo;)
1
@FCB_dimiC chyba trzeba uznać Real za organizację terrorystyczną;) Czas napisać list do Trumpa o pomoc;)
0
@barcelonaLM Real to nieźli psychopaci...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Wesołych Walentynek dla wszystkich! ;)
0
To jest cieszynka absolute cinema?
0
Ta mina Carlo haha
0
Wapno no proszę haha;)
0
@takisobiektos tak tak, on nigdy nie był za Barcą, często ostro z Nami jechał a teraz się przymila bo grają Polacy;)
1
Robert jak czytasz La Ramblę to proszę nie udzielaj więcej wywiadów temu hala madritiscie Ćwiąkale!
5
Ederson chyba jakiś koks bierze bo refleks niesamowity...
1
Kawał grajka z tego Gvardiola:)
0
Chyba czerwona...
2
@Adran360 dla mnie Roberto Carlos! Jedna z legend piłki nożnej:)
0
Mam nadzieję, że dziś sędziowie będą uczciwi i nie skrzywdzą Realu;)
4
No i ładnie dzisiaj:)
Była, będzie, jest Stal FKS!