Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ten Marek Woch to nie jest format prezydencki?
1
Nie wiem dlaczego musieli akurat dać tą Gujską na prowadzenie debaty, gdzie ona ma wadę wymowy...Zamiast Danusię Holecką np. ;)
0
I to jest ta niby ta potężna Chelsea?! Śmiech na sali;) Legia po prostu zagrała dramatycznie słabo
1
@clyde ale o jakie stanowisko będzie walka? Czy ogólna debata, to ta tu jest 24h na dobę;)
0
@NeroTFP1 ale wygrała La Rambla chociaż;)
3
La Rambla rozumiem udziela poparcia JE Krzysztofowi Jakubowi Stanowskiemu tak?
1
@clyde dokładnie;)
1
Jak chcecie dogrywkę to zapraszam do Tv Republika;)
5
Nie wiem czy dzisiaj wygrała Polska ale wiem że na pewno wygrała La Rambla;)
1
Dlaczego Trzaskowski ma takie dziwne oczy, fajnie jakby przebadali wszystkich kandydatów po debacie na obecność środków dopingujących:)
13
Funkcjonariuszka musiała skomentować;)
0
Powiem tak:
O take Polskę walczyłem!
1
Sarna z krzesłem na głowie? Dobrze usłyszałem;)
3
@MateS JE Krzysztof Jakub Stanowski!
2
Najważniejsze tematy to powinno być: bezpieczeństwo, służba zdrowia, gospodarka, edukacja i rozwój, mieszkalnictwo a nie temat alkoholu... naprawdę Polska ma mega słabe elity:/
4
Jakubiak chce zrobić droższy alkohol?! Panie Marku no nie...
3
Niby ten Maciak taki dziennikarz youtubowy a wysłowić się nie potrafi
4
Kobieta już trochę zasypia
0
Ten Maciak jest taki prorosyjski z tego co piszecie? Bo nie znam człowieka w sumie
1
Rafal oddał flagę xD
3
Przypominam że Trzaskowski jest doktorem;)
9
Krzysztof Jakub Stanowski na ten moment zwycięzcą tej debaty;)
1
@Pawlak1992 może to humanoid? ;)
14
Stanowski w sumie mądrze mówi;) Dziwię się że Polsat bierze udział w tym cyrku
0
Kapitalna ta druga debata się szykuje haha
12
Zajebista wolność mediów, jedni kandydaci mogą wejść, inni nie
3
Dzisiaj wygrała Polska i La Rambla! Dziękuję kochani!
2
Mam nadzieję że na końcu zaśpiewają wspólnie hymn!
1
To kto Was przekonał? ;)
0
Trochę brakuje Sławka Mentzena i czcigodnego Grzegorza Brauna;)