3

Będzie wesoło zwłaszcza że Stano ponoć nieprzygotowany;)

0

Jaga będzie teraz odpadać z sił także nieciekawie...

3

Fajna ta atmosfera na Betisie:)

2

@Szmulek niech spoczywa w pokoju, świetny trener:(

0

@Stinger_ obawiam się o Jagę niestety, widać mają też lekki dołek formy, gdzie Betis w mega gazie...

1

Betis na luzie bierze tą Ligę Konferencji;)

0

Legia im pokaże parę myczków;) Chelsea jest przereklamowana;)

3

Kłopoty, kłopoty Najmana (Realu)!

0

Jeszcze Kiwior na 3-0 po stałym fragmencie i można iść spać;)

1

Co Wojtek wyciągnął klasa:)

1

Bardzo solidnie wygląda dziś Betis, ale myślę wygramy;)

0

Bartra niech wraca do Barcy!

0

Trochę się martwię o Jagiellonię...

0

Jakby to powiedział Jerzy Engel, Barcelona to zdecydowanie zespół na TAK:)

0

Rekin w gazie;)

0

Tera mnie to wali, bo Barca jest na fali!

0

@Barceloniarz987 oddają szacunek Trumpowi i Jego cłom chyba

1

Stolica Podlasia zweryfikuje Betis;) Dobre haha;)

1

@Tarins Ćwiąkała haha obnażył się kolejny raz;)

0

To mały krok Realu ale wielki Barcelony!

1

Ciężki mecz ale mamy to!

5

On jest normalny?!

2

Od Chicago po Abu Dhabi tak się k...a Barca bawi! ;)

0

@Batys wiesz po sprzedaży Szkurina gramy w zasadzie bez poważnego napastnika...Ciężko widzę to utrzymanie, zespół rozbity, morale niskie, wiara we własne umiejętności spada:/

0

Stal Mielec - we're going down...

1

@Kapitan hawk kolejny trenerski ogórek;) Brazylijscy trenerzy są świetni w swoich ligach, zagranicą w poważnych ligach w zasadzie nie istnieją;)

2

Orzeł z Polski:)

1

Ogólnie dzisiaj świetny piłkarski wieczór:)

0

Szkoda byłyby fajne mecze Polski z Hiszpanią

0

Aj Jezus Maria...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?