Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Będzie wesoło zwłaszcza że Stano ponoć nieprzygotowany;)
0
Jaga będzie teraz odpadać z sił także nieciekawie...
3
Fajna ta atmosfera na Betisie:)
2
@Szmulek niech spoczywa w pokoju, świetny trener:(
0
@Stinger_ obawiam się o Jagę niestety, widać mają też lekki dołek formy, gdzie Betis w mega gazie...
1
Betis na luzie bierze tą Ligę Konferencji;)
0
Legia im pokaże parę myczków;) Chelsea jest przereklamowana;)
3
Kłopoty, kłopoty Najmana (Realu)!
0
Jeszcze Kiwior na 3-0 po stałym fragmencie i można iść spać;)
1
Co Wojtek wyciągnął klasa:)
1
Bardzo solidnie wygląda dziś Betis, ale myślę wygramy;)
0
Bartra niech wraca do Barcy!
0
Trochę się martwię o Jagiellonię...
0
Jakby to powiedział Jerzy Engel, Barcelona to zdecydowanie zespół na TAK:)
0
Rekin w gazie;)
0
Tera mnie to wali, bo Barca jest na fali!
0
@Barceloniarz987 oddają szacunek Trumpowi i Jego cłom chyba
1
Stolica Podlasia zweryfikuje Betis;) Dobre haha;)
1
@Tarins Ćwiąkała haha obnażył się kolejny raz;)
0
To mały krok Realu ale wielki Barcelony!
1
Ciężki mecz ale mamy to!
5
On jest normalny?!
2
Od Chicago po Abu Dhabi tak się k...a Barca bawi! ;)
0
@Batys wiesz po sprzedaży Szkurina gramy w zasadzie bez poważnego napastnika...Ciężko widzę to utrzymanie, zespół rozbity, morale niskie, wiara we własne umiejętności spada:/
0
Stal Mielec - we're going down...
1
@Kapitan hawk kolejny trenerski ogórek;) Brazylijscy trenerzy są świetni w swoich ligach, zagranicą w poważnych ligach w zasadzie nie istnieją;)
2
Orzeł z Polski:)
1
Ogólnie dzisiaj świetny piłkarski wieczór:)
0
Szkoda byłyby fajne mecze Polski z Hiszpanią
0
Aj Jezus Maria...