2

Pena naprawdę myśli że będzie nr 1? Szanujmy się;)

0

Nie ma ograniczenia ilości znaków?!

0

Robert wybrał przemoc co za gość!

0

Penalti a Favor del Real Madrid’ ;)

3

Co się dzieje z Wojtkiem Szczęsnym? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

0

@FabianekMrozek będzie mógł bronić większą powierzchnią;)

0

Nie ma spalonego!

16

Rudiger idealnie pasuje do Realu;)

4

Ćwiąkała wielki fan Realu widzę oburzony

0

@tobiasson92 ale w defensywie to myślę, że cały zespół powinien pracować w dzisiejszej piłce, zaczynając od piłkarzy ofensywnych

1

Pan Jacek Gmoch niedawno u Romka Kołtonia zwrócił uwagę, że Barca gra świetnie do przodu ale ma swoje problemy w obronie no i niestety miał rację...

0

@Kredon lipa właśnie teraz sprawdziłem...

0

Ten Bryan Zaragoza bardzo ciekawy zawodnik, 23 letni, warto go obserwować;)

0

@Bartas7VeB że myślisz że to może Fernando Torres;)

12

Za mocne te rotacje niestety, ciężko będzie wyciągnąć wygraną z 0-2 a i widać Osasuna nieźle nastawiona...

0

Wg mnie transfer Wojtka dojdzie do skutku, Barcelonie się nie odmawia;)

1

Brawo Grodzisk Mazowiecki!

4

Głosujemy!


0

Nie oglądam meczu Bayeru, więc pytanie: jak broni dziś Grabara? Mati Borek znowu będzie wzywał do powołania do kadry?

0

@Marian_Pazdzioch szczerze? Nigdy, nie ma mentalu wielkiego mistrza:/

3

Obecna Europa ze swoimi kolejnymi regulacjami, Zielonym Ładem i coraz wyższymi kosztami energii będzie się gospodarczo zwijać niestety...Kapitał wcześniej wypracowany nie będzie wieczny:/


2

Fajne, takie korporacyjne standardy w X kom widzę:


2

Haha złoto:)


0

@FcPortoFan1999 a sorki za dużo piwka dzisiaj;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Robercik w gazie!

2

No i brawo Naomi Osaka! :)

3

Polskie kluby chcą się po prostu skupić na walce o puchary europejskie w tym sezonie!

1

@FcPortoFan1999 tak Bóg zesłał biblijną powódź na Warszawę

5

Haha bez komentarza;)

https:/twitter.com/Piotrovsky_1/status/1825781400785523187

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?