Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pena naprawdę myśli że będzie nr 1? Szanujmy się;)
0
Nie ma ograniczenia ilości znaków?!
0
Robert wybrał przemoc co za gość!
0
Penalti a Favor del Real Madrid’ ;)
3
Co się dzieje z Wojtkiem Szczęsnym? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
0
@FabianekMrozek będzie mógł bronić większą powierzchnią;)
0
Nie ma spalonego!
16
Rudiger idealnie pasuje do Realu;)
4
Ćwiąkała wielki fan Realu widzę oburzony
0
@tobiasson92 ale w defensywie to myślę, że cały zespół powinien pracować w dzisiejszej piłce, zaczynając od piłkarzy ofensywnych
1
Pan Jacek Gmoch niedawno u Romka Kołtonia zwrócił uwagę, że Barca gra świetnie do przodu ale ma swoje problemy w obronie no i niestety miał rację...
0
@Kredon lipa właśnie teraz sprawdziłem...
0
Ten Bryan Zaragoza bardzo ciekawy zawodnik, 23 letni, warto go obserwować;)
0
@Bartas7VeB że myślisz że to może Fernando Torres;)
12
Za mocne te rotacje niestety, ciężko będzie wyciągnąć wygraną z 0-2 a i widać Osasuna nieźle nastawiona...
0
Wg mnie transfer Wojtka dojdzie do skutku, Barcelonie się nie odmawia;)
1
Brawo Grodzisk Mazowiecki!
4
Głosujemy!
0
Nie oglądam meczu Bayeru, więc pytanie: jak broni dziś Grabara? Mati Borek znowu będzie wzywał do powołania do kadry?
0
@Marian_Pazdzioch szczerze? Nigdy, nie ma mentalu wielkiego mistrza:/
3
Obecna Europa ze swoimi kolejnymi regulacjami, Zielonym Ładem i coraz wyższymi kosztami energii będzie się gospodarczo zwijać niestety...Kapitał wcześniej wypracowany nie będzie wieczny:/
2
Fajne, takie korporacyjne standardy w X kom widzę:
2
Haha złoto:)
0
@FcPortoFan1999 a sorki za dużo piwka dzisiaj;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Robercik w gazie!
2
No i brawo Naomi Osaka! :)
3
Polskie kluby chcą się po prostu skupić na walce o puchary europejskie w tym sezonie!
1
@FcPortoFan1999 tak Bóg zesłał biblijną powódź na Warszawę
5
Haha bez komentarza;)
https:/twitter.com/Piotrovsky_1/status/1825781400785523187