1

C'mon Brendie! :)

0

To jest ten amerykański dream team?!

0

Brawo Bednarek mamy medal!

1

Paweł Fajdek 5-krotny mistrz świata
A.Duplantis 2-krotny mistrz świata

Może kiedyś Armand dogoni legendę;)

3

Skandal sędziowski!

0

Jakby to skomentował ś.p. Zdzisław Ambroziak: "Niemcy grają na stratosferycznym poziomie!"

0

Finał Niemcy - Polska;)

1

@Stinger_ dokładnie to nie jest sport motorowy...

6

Powinny być 2 złote medale

2

Kciuki za Bednarkiem!

0

Pan Młociarz Paweł Fajdek!

0

Co to za jaja przełączyli na boks i kolarstwo?!

0

Mógł zamknąć Carlos tego seta wcześniej szkoda:/

1

@Culer9002 widzę olbrzymi optymizm;)

0

To ile dziś medali zdobywamy;)?

0

Ciekawe czy Polska zdobędzie złoty medal?

0

Bez zdobycia medalu na Igrzyskach to Grbic może się pakować!

0

@Stinger_ ciekawe jak oni minima olimpijskie zrobili?!

0

Marchand fenomen wg mnie, francuski Phelps!

0

Tak to jest jak w pucharach grają 1 ligowe zespoły takie Wisła:/

1

@escarabajo Pio Pio Pistolero:)

0

Nie wiedziałem że Amerykanie są tacy słabi w kosza 3x3;)

1

Marchand to francuski Phelps, fenomen!

0

Brakuje na Igrzyskach MMA czy zawodów strongmenów:/

0

Półfinał z Francją to będzie mega ciężko...

1

Amerykanki na kolanach! Hehe

2

@MesQueUnClub96 wtedy te które ładniejsze;)

0

USA na razie w klasyfikacji medalowej 3-8-9, no słabo ze złotymi medalami u nich na ten moment;)

0

@jacobFCB może brakuje wielkich gwiazd trochę fakt

0

Ta hiszpańska (chyba) dziewczyna co tańczyła teraz na trybunach pasuje do Yamala;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?