Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale ten Militao to jest faularz niebywały...
2
In Pena we trust! :)
0
Oglądam na Eleven, pytanie czy Tomek Ćwiąkala śpiewa hymn Realu w C+;)?
1
Zatańczymy krakowiaka z Realem! Vamos Barca po 3pkt!
0
Dobra strzelić na 5-1 i oszczędzać siły;)
0
Manita Por favor!
0
Dla mnie ten Bayern jest schematyczny dobry na obijanie ogórków w Bundes;)
1
Święty Fermin! Genialny zawodnik:)
1
Ma ktoś nr telefonu do kogoś z redakcji? Weźcie im jakiego smsa wyślijcie czy coś...bo to kabaret jest:/
0
Dlaczego nie ma ograniczeń ilości znaków na wiadomość?
0
No brakuje doświadczenia trenerskiego Sahinowi niestety:/
0
Real za ofensywnie wyszedł zdecydowanie, za dużo gwiazd a nie ma kto pracować w destrukcji tak naprawdę;) BVB to nie ogórek z ligi hiszpańskiej;/
3
Be Be Be BVB! :)
2
Najlepsze że Lewy nie jest nawet w gronie nominowanych do Złotej Piłki...To jest dopiero kabaret:/
1
Wejdźcie na chwilę na stronę białych, główny news o Barcelonie i Lewy na zdjęciu hehe;)
1
@AFA trzej królowie: Kiwor, Dawidowicz i Bednarek:)
5
Genialne było to wybicie Bednarka klasa światowa!
1
Modric?! To przeszłość;)
1
Cholera miało być wesele a szykuje się stypa:/
2
Ale mu to siadło...
1
Z Lewym graliśmy w 10-ciu;)?
0
No nie ma szczęścia Tobiasz dzisiaj...
0
@Pedri16Future jaka muzyczka xD
0
@FcPortoFan1999 dobre pytanie:)
3
"Szwedzka prokuratura potwierdza medialne doniesienia o gwałcie, do którego doszło w ubiegły czwartek w Sztokholmie. Według szwedzkich mediów ofiara wskazała jako sprawcę Kyliana Mbappé."
No ciekawe co tam nawywijał Mekambe;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Widzę jest oświadczenie w sprawie Buddy;)
3
@barcelonaLM w sumie to Jacek Bartosiak postawił jakiś czas temu (chyba słuszną) tezę że wojna na Ukrainie to dopiero początek wojen systemowych na świecie...
1
@barcelonaLM jak widać USA nie mają za bardzo innych wariantów w walce o hegemonię z Chinami niż destabilizacja połowy świata i to będzie dramat niestety...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika