Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Danny Gaucho moje przewinienie, że mieszkam zagranicą chyba...(Ramblę w 99% używam na smartfonie-Android)
0
Jak długo jeszcze będzie ta weryfikacja przed wejściem na stronę? Już mnie lekko ch strzela od tego...
2
Z odchodzeniem De Jonga z Barcy jest tak samo jak z przychodzeniem Mbappe do Realu co sezon, jedna wielka telenowela;)
3
Fajny apartament na sprzedaż w Wawie jakby co:
1
@LM10GOAT UKSoccerShop
1
@escarabajo Go go go Pio Pio!
0
Dziennikarz Krzysztof Stanowski, jeśli zdecydowałby się na start w przyszłorocznych wyborach prezydenckich, mógłby liczyć na 9,7 proc. głosów — wynika z sondażu SW Research dla portalu "Rzeczpospolita".
To będą arcyciekawe wybory hehe;)
0
Narodziła się nowa potęga ligi Cracovia Kraków;)
0
W jakim celu Kamil Stoch poleciał do Lake Placid? No chyba że to pożegnalny sezon
5
Panie Ferdku afera jest haha:
0
@AduŚ07 zawsze był normalny ale to aktor;)
0
Zanim wszyscy ochoczo ruszą do wojny z Rosją, proszę zwłaszcza młodzi ludzie, oglądnijcie ten film dodany 7 lat temu:
2
@FcPortoFan1999 nie bójmy się mocnych słów: Najlepsza liga świata!
6
To są żarty Ukraina nie jest w UE! Na szczęście 9 lutego protesty rolników!
7
Mama i córka;)
https://x.com/redaktorbs/status/1754230230296740214
0
Uwaga na te produkty!
0
Eee się nie nadaje chłop na poważne skakanie...
0
Olek po chwałę, po marzenia! Leć jak najdalej!
1
To chyba pierwsze top 10 dla Polaków w tym sezonie skoków, lekki szok;)
0
Co Forfang zrobił?! Szalony haha
1
@GeneralXavi spróbuj może bezpośrednio poszukać wypożyczalnie z dobrymi opiniami;)
3
@Arden wygląda mi na fachowca xD
1
@mekston roczytali Kane w Bundeslidze trochę i się skończyło seryjne strzelanie;)
1
@GeneralXavi też kiedyś bookowalem przez Kayak auto we Włoszech, cena na miejscu była zupełnie inna (wyższa niestety), doszlo relatywnie wysokie ubezpieczenie jak pamiętam...
0
Olek Zniszczoł to wygra jeszcze:)
0
To chyba będzie ostatni sezon w karierze Kamila Stocha...
1
Pio Pio po sezonie coś czuje trafi do Fenerbahce czy Galaty np. :)
5
Mocna ekipa ratowników! Brawo!
1
@FcPortoFan1999 potrzebny jest jeden, wspólny kandydat fakt;)
0
Pio Pio znowu odpala fajerwerki! Zobaczycie jeszcze w Cardiff da Nam awans na Euro;)