1

Jeśli ktoś ma chwilkę a chciałby posłuchać o Polakach na Kremlu, 2 cześci, m.in. Jacek Komuda, Jacek Bartosiak czy Marcin Troński jako narratorzy, polecam!




5

Mr Roger Federer:)


15

@MesQueUnClub96 liga izraelska 21 w rankingu UEFA, Polska 24 miejsce;)

1

Nie wiedziałem, że 43-letnia Venus Williams jeszcze gra. Jeszcze będą jaja jak wygra Wimbledon, w sumie poziom u kobiet nie za wysoki obecnie;)

0

Ale że Lewy i Musk będą ograniczać wolnosc w necie to się nie spodziewałem...

1

To co Musk zrobił to jest dramat po prostu, najlepsza platforma...

0

@Tomo1989 nie działa...

10

Twitter R.I.P. - Śpij słodko aniołku:(

0

@MesQueUnClub_87 sorry ktos wrzucil rzeczywiscie to usuwam;)

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Tak Niemcy "dbają" o środowisko, fajna nitka:


2

Brzmi dosyć poważnie...


0

Kukiz idzie z Pisem do wyborów? Nieźle;)

1

Amerykanie pokazali Nam miejsce w szeregu...Szycha żeśmy nawet nie zrobili:/

3

Nieźle;)


0

@BordowyPtak USA może;)

2

@Kamiloza91 C.Puyol, Xavi i A.Iniesta!

5

Potencjalni rywale Rakowa w Q1:


2

@FcPortoFan1999 Goncalo Feio twoja ręka wskazuje Nam drogę! ;)

0

Niebywale solidnie gra dziś Norweg Ruud, praktycznie złomuje dzisiaj Holgera Rune

18

Ja podziękuję za taki świat...


0

Nie wygląda za dobrze to pożegnanie Benzemy i spółki;)

0

@Ptasior jednak wyciągnęli te baraże;)

1

@FcPortoFan1999 ciekawe z kim wyjdzie na solo tym razem;)

3

No to Motor Lublin i Goncalo Feio na ten moment poza barażami o 1 ligę;)

1

@Bocheno1 no to mamy przerąbane:/

0

Oj coś czuję, że Florentino Perez odpali bomby transferowe...

3

Brukbet na ten moment w ekstraklasie, obok ŁKS nieźle

2

Łysi trenerzy jednak sa najlepsi chyba;)

3

Garnacho widać zjadł gazpacho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?