Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeśli ktoś ma chwilkę a chciałby posłuchać o Polakach na Kremlu, 2 cześci, m.in. Jacek Komuda, Jacek Bartosiak czy Marcin Troński jako narratorzy, polecam!
5
Mr Roger Federer:)
15
@MesQueUnClub96 liga izraelska 21 w rankingu UEFA, Polska 24 miejsce;)
1
Nie wiedziałem, że 43-letnia Venus Williams jeszcze gra. Jeszcze będą jaja jak wygra Wimbledon, w sumie poziom u kobiet nie za wysoki obecnie;)
0
Ale że Lewy i Musk będą ograniczać wolnosc w necie to się nie spodziewałem...
1
To co Musk zrobił to jest dramat po prostu, najlepsza platforma...
0
@Tomo1989 nie działa...
10
Twitter R.I.P. - Śpij słodko aniołku:(
0
@MesQueUnClub_87 sorry ktos wrzucil rzeczywiscie to usuwam;)
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Tak Niemcy "dbają" o środowisko, fajna nitka:
2
Brzmi dosyć poważnie...
0
Kukiz idzie z Pisem do wyborów? Nieźle;)
1
Amerykanie pokazali Nam miejsce w szeregu...Szycha żeśmy nawet nie zrobili:/
3
Nieźle;)
0
@BordowyPtak USA może;)
2
@Kamiloza91 C.Puyol, Xavi i A.Iniesta!
5
Potencjalni rywale Rakowa w Q1:
2
@FcPortoFan1999 Goncalo Feio twoja ręka wskazuje Nam drogę! ;)
0
Niebywale solidnie gra dziś Norweg Ruud, praktycznie złomuje dzisiaj Holgera Rune
18
Ja podziękuję za taki świat...
0
Nie wygląda za dobrze to pożegnanie Benzemy i spółki;)
0
@Ptasior jednak wyciągnęli te baraże;)
1
@FcPortoFan1999 ciekawe z kim wyjdzie na solo tym razem;)
3
No to Motor Lublin i Goncalo Feio na ten moment poza barażami o 1 ligę;)
1
@Bocheno1 no to mamy przerąbane:/
0
Oj coś czuję, że Florentino Perez odpali bomby transferowe...
3
Brukbet na ten moment w ekstraklasie, obok ŁKS nieźle
2
Łysi trenerzy jednak sa najlepsi chyba;)
3
Garnacho widać zjadł gazpacho