1

Lewangoalski ratuje honor:)

0

Ale Nas biją...

0

Al Nassr wygrywa 3-2 z Al Shabab, bohaterem Cristiano, który zdobył bramkę na 3-2!

4

Może być wesoło w USA znowu za jakiś czas:

https://x.com/TomekNarkun/status/1661071138150031360

6

Ależ to będzie piękny ten przyszły sezon, pojedynek Lewy vs. Piątek, dwóch goleadorów:)

1

Dziś znowu dostępna legendarna już seria Momentos Barcy od Goudaworks, jeśli ktoś nie ma to polecam;)


3

Sytuacja przed ostatnią kolejką Ekstraklasy jeśli chodzi o spadek:


10

Dobrz niech już ten Vincius odejdzie z Hiszpanii bo ten temat jest naprawdę męczący:/ Tylu ciemnoskórych piłkarzy gra w La Liga i jakoś nikt nie ma z Nimi problemu, to nie wina kibiców i innych piłkarzy, że przyszedł chłop z faweli i ma problem z trzymaniem ciśnienia na boisku (kłótnie, prowokacje)!

3

Bandyta, zwykły bandyta!

1

Wlochy U20 - Brazylia U20 transmisja w TVP Sport godz. 23.00 czas PL

1

Acuna da z wątroby oby:)

1

Mekambe x 3 chyba;)

0

Czyli co przerwą mecz i 3-0 walkower dla Realu?! ;)

4

Co tam się stało? Vini chce wyjść na solo z kimś?

0

Mamma Mia dzieje się w Neapolu!

2

Oglądam chwilę ręczną i doping to głównie bluzgi i przekleństwa, na meczu piłki tyle nie ma...masakra lekka, wstyd Kielce...

1

@Joe_Pesci finał 10 czerwca...

0

Haaland ławka, Gundogan ławka, ech Pep...

0

@Medium trochę jestem haha;)

3

@michal26
@FcPortoFan1999

niewykluczone, że będzie np. mała tabela bo parę klubów będzie miało tyle samo punktów

2

Ostatnia kolejka:

Legia - Śląsk
Widzew - Korona
Stal - Warta
Cracovia - Płock

Będzie ciekawie;)

26

Mati uplastycznił:)


1

Yeboah dobry dzik!

1

Miedź la zabawa w polu karnym;)

0

@Sulimo zgadza się, grali fajny futbol, ale fatalna jesień może przesądzić

2

Ale wiecie co jest najlepsze? Że Płock zrobi dzisiaj 1 albo 1x z Rakowem, który pewnie zagra młodzieżą i rezerwami i walka dalej będzie trwała;) Może jeszcze się okazać, że spadnie Korona

4

Kurs na Śląsk 1.75 coś pięknego:)

1

Tu nie ma co czekać, tu trzeba dzwonić do wielkiego Mourinho:P

7

Odszedł Lewy i nie ma Bayernu;)

2

La zabawa w Monachium:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?