Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lewangoalski ratuje honor:)
0
Ale Nas biją...
0
Al Nassr wygrywa 3-2 z Al Shabab, bohaterem Cristiano, który zdobył bramkę na 3-2!
4
Może być wesoło w USA znowu za jakiś czas:
https://x.com/TomekNarkun/status/1661071138150031360
6
Ależ to będzie piękny ten przyszły sezon, pojedynek Lewy vs. Piątek, dwóch goleadorów:)
1
Dziś znowu dostępna legendarna już seria Momentos Barcy od Goudaworks, jeśli ktoś nie ma to polecam;)
3
Sytuacja przed ostatnią kolejką Ekstraklasy jeśli chodzi o spadek:
10
Dobrz niech już ten Vincius odejdzie z Hiszpanii bo ten temat jest naprawdę męczący:/ Tylu ciemnoskórych piłkarzy gra w La Liga i jakoś nikt nie ma z Nimi problemu, to nie wina kibiców i innych piłkarzy, że przyszedł chłop z faweli i ma problem z trzymaniem ciśnienia na boisku (kłótnie, prowokacje)!
3
Bandyta, zwykły bandyta!
1
Wlochy U20 - Brazylia U20 transmisja w TVP Sport godz. 23.00 czas PL
1
Acuna da z wątroby oby:)
1
Mekambe x 3 chyba;)
0
Czyli co przerwą mecz i 3-0 walkower dla Realu?! ;)
4
Co tam się stało? Vini chce wyjść na solo z kimś?
0
Mamma Mia dzieje się w Neapolu!
2
Oglądam chwilę ręczną i doping to głównie bluzgi i przekleństwa, na meczu piłki tyle nie ma...masakra lekka, wstyd Kielce...
1
@Joe_Pesci finał 10 czerwca...
0
Haaland ławka, Gundogan ławka, ech Pep...
0
@Medium trochę jestem haha;)
3
@michal26
@FcPortoFan1999
niewykluczone, że będzie np. mała tabela bo parę klubów będzie miało tyle samo punktów
2
Ostatnia kolejka:
Legia - Śląsk
Widzew - Korona
Stal - Warta
Cracovia - Płock
Będzie ciekawie;)
26
Mati uplastycznił:)
1
Yeboah dobry dzik!
1
Miedź la zabawa w polu karnym;)
0
@Sulimo zgadza się, grali fajny futbol, ale fatalna jesień może przesądzić
2
Ale wiecie co jest najlepsze? Że Płock zrobi dzisiaj 1 albo 1x z Rakowem, który pewnie zagra młodzieżą i rezerwami i walka dalej będzie trwała;) Może jeszcze się okazać, że spadnie Korona
4
Kurs na Śląsk 1.75 coś pięknego:)
1
Tu nie ma co czekać, tu trzeba dzwonić do wielkiego Mourinho:P
7
Odszedł Lewy i nie ma Bayernu;)
2
La zabawa w Monachium:)