Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W polskiej lidze nie ma słabych drużyn! Santos się nie zna:)
0
Co Zrobił Jota?!
1
@FcPortoFan1999 w sumie taka Stal z tym Lechem 4pkt zrobiła w tym sezonie;) Wiesz może zajechani, ale to w Polsce nigdy nikt nie będzie w stanie grać na 2 frontach? Trochę słabe tłumaczenie:)
0
Może i Lech jest potężny w Europie natomiast w Polsce to obecnie 4 siła ligi;)
0
Są tu jacyś fani potężnego Lorient?
0
@Lanosss ale chodzi o Puchar Polski gdzie gra Raków i Legia, tamto właśnie miejsce pucharowe przechodzi na 4 zespół z ligi
1
Liverpool to skończy 5 czy 6-ką:)
1
Była, będzie, jest Stal FKS! Brawo Stal Mielec:)
0
@MesQueUnClub96 może grają na zwolnienie Tuchela:)
0
@P33ck a w niższych ligach marki takie jak Wieczysta Kraków czy KTS Weszło też w topie! Hehe
1
@Roobo nie gra Pio Pio w 1-szym składzie, więc stawiam na Napoli:P
1
@sevs obstawiam remis niestety...Tak ja napisałeś Korona w gazie
1
@Kgorecki2500 34 ;)
4
Thank you Śląsk Wrocław!
4
@Chaoss nie wiadomo czy nie będą grali na mniejszych stadionach;) Oporowska i Traugutta chyba;)
1
Trochę we Włoszech ciasno się robi w górnej części tabeli;)
Napoli dziś świętuje:)
0
@bartas97 no Yeboah dobry grajek
3
Czyli Radomiak zaczyna taniec, nie powiem cieszy mnie to;)
11
@Danny Gaucho haha czyli jednak Lewy Top!
40
Ciekawostka;)
0
@FcPortoFan1999 ja to widzę tak:
Śląsk Radomiak X
Stal Korona X
0
Robert niech stoi w polu karnym po prostu a nie bawi się w rozgrywanie...
1
La pogrom La zabawa;)
1
Nie było spalonego! Chyba;)
1
To Lewy dzisiaj zatańczy z Betisem bachatę!
1
To co Lewy hattrick dziś :P?
2
Hehe, Thank you referee;)
1
Tuluza już 4-0 z Nantes, niezłe złomowanie
0
@FcPortoFan1999 ja raczej neutralny kibic:) Ale stawiam na wygraną Stali 2-1;)
1
Panowie oglądajcie derby Rzeszowa, Resovia-Stal Rzeszów, Polsat Sport, już lecą;)