Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie ma co się bać Bayernu w przyszłym sezonie ludzie! Nowa, odrodzona Barcelona będzie ich miała w 15 sekund w bocznej albo dosiadzie! ;)
4
Fajnie jak Villarreal wróci ponownie do Ligi Mistrzów, cel w zasięgu:)
1
Holger Rune to taki duński Haaland w tenisie;)
5
@Vampir707 #piekłomężczyzn
8
Uważajcie na siebie przy weekendzie!
0
Basel Fiorentina przerwany mecz?
1
O Carlo zmiana top haha:)
1
Śpieszmy się kochać Real Madryt...
1
Myślę, że pełna zgoda!
0
@Janas11224
1. Przybysze z kosmosu
2. Nie ma pojęcia:)
2
Naprawdę duże brawa dla Interu za podejście, prowadzą a obrońca Bastoni jeszcze akcje napędza!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
W finale na pewno nie można skreślać Interu, maja doświadczonych piłkarzy, są także ostatnio w dobrej formie, potrafią też świetnie łączyć dobrą defensywę i ofensywę;)
7
Doświadczenie graczy Interu wygrało ten dwumecz
0
@PiotrR azjatycka;)
0
Cristiano Maszyna znowu strzela, tym razem z rzutu karnego:)
0
Marcin Lepa ależ krzyki ależ emocje ;)
0
Sędzia ślepy czy jak?! Ten sędzia francuski fatalny
3
O kurdę nieźle hehe:
0
Hej wybiera się ktoś może na Barcelonę na mecz z Sociedad lub Majorką? Widzę, że narazie nie ma dostępnych standardowych biletów, tylko pakiety...
0
@wasacz Co?! Haha
0
Wywiad z Lewym teraz:)
18
Orzeł z Polski:)
0
@kampe Nasi chcieli wyjść na solówki, szkoda że ich powstrzymali
3
Pytanie do redakcji:
Czy będą pamiątkowe koszulki do kupienia jak dawniej?! ;)
2
Niszczą kamery dzicz:/
0
Grubo się dzieje...
4
Jak w przyszłym sezonie za plecami Roberta będzie grał Gundogan, to będzie się działo;)
0
Brawo Robert, brawo przyszły kapitan Barcy!
1
Stefański mistrz, dał żółtą za nurkowanie a może być karny haha