2

Nie ma co się bać Bayernu w przyszłym sezonie ludzie! Nowa, odrodzona Barcelona będzie ich miała w 15 sekund w bocznej albo dosiadzie! ;)

4

Fajnie jak Villarreal wróci ponownie do Ligi Mistrzów, cel w zasięgu:)

1

Holger Rune to taki duński Haaland w tenisie;)

5

@Vampir707 #piekłomężczyzn

8

Uważajcie na siebie przy weekendzie!


0

Basel Fiorentina przerwany mecz?

1

O Carlo zmiana top haha:)

1

Śpieszmy się kochać Real Madryt...

1

Myślę, że pełna zgoda!


0

@Janas11224
1. Przybysze z kosmosu
2. Nie ma pojęcia:)

2

Naprawdę duże brawa dla Interu za podejście, prowadzą a obrońca Bastoni jeszcze akcje napędza!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

W finale na pewno nie można skreślać Interu, maja doświadczonych piłkarzy, są także ostatnio w dobrej formie, potrafią też świetnie łączyć dobrą defensywę i ofensywę;)

7

Doświadczenie graczy Interu wygrało ten dwumecz

0

@PiotrR azjatycka;)

0

Cristiano Maszyna znowu strzela, tym razem z rzutu karnego:)

0

Marcin Lepa ależ krzyki ależ emocje ;)

0

Sędzia ślepy czy jak?! Ten sędzia francuski fatalny

3

O kurdę nieźle hehe:


0

Hej wybiera się ktoś może na Barcelonę na mecz z Sociedad lub Majorką? Widzę, że narazie nie ma dostępnych standardowych biletów, tylko pakiety...

0

@wasacz Co?! Haha

0

Wywiad z Lewym teraz:)

18

Orzeł z Polski:)


0

@kampe Nasi chcieli wyjść na solówki, szkoda że ich powstrzymali

3

Pytanie do redakcji:

Czy będą pamiątkowe koszulki do kupienia jak dawniej?! ;)

2

Niszczą kamery dzicz:/

0

Grubo się dzieje...

4

Jak w przyszłym sezonie za plecami Roberta będzie grał Gundogan, to będzie się działo;)

0

Brawo Robert, brawo przyszły kapitan Barcy!

1

Stefański mistrz, dał żółtą za nurkowanie a może być karny haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?