Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Brawo Turbogrosik! Myślę zasłużona nagroda;)
0
Gual ładnie się ubrał xD
2
Jeśli ktoś jeszcze nie zamówił koszulki Barcy z serii Momentos od Goudy to dziś do wieczora ostatnia szansa;) Do wyboru 2 opcje:
https://www.goudastore.pl/index
5
No myślałem, że Poznań to rozsądni i mądrzy ludzie..:/
2
Acuna "brawo", niepodrabialny jest ten gość haha
1
Helikopter po Marka Papszuna przyleciał;)
0
@FcPortoFan1999 xD
1
@FcPortoFan1999 jako ciekawostka:
Tradycyjnymi barwami klubu są niebieska i czerwona, odziedziczone, podobnie jak herb klubowy, po Pogoni Lwów.
6
Haha legenda:
0
@takisobiektos race rzucali fani Lechii
0
@Rl9k1nG a cenowo jak wygląda mniej więcej? Thx
0
Panowie i Panie mam pytanie, jaką markę rowerów polecacie? Nie mam rowera już długo i zero wiedzy na ten moment obecnie;) Szukam czegoś do rekreacji bardziej;)
0
Może Daniel Obajtek wykonał parę telefonów i uratuje Wisłę Płock?
0
Zapinamy pasy i delektujemy się lotem po polskiej ekstraklasie!
0
@Mario96w no właśnie stop ze spamem z F1!
0
Wam też zacina się dzisiaj Nasza mobilna strona?!
1
Salernitana gol na 3-2! Brawo Paulo Sousa!
0
Rejczyk do Barcelony!
1
Goool Poolska! Ależ gol!
0
Nie czarujmy sie Borussia nie ma kompletnie mentalu mistrzów...
0
Metr przed kiblem...
1
Robi się ciekawie:
0
Niemcy - Szwajcaria U17 0-1 i sąsiedzi już czerwona kartka;)
4
I brawo Polska gol na 1-0! Świetny początek:)
6
Uważajcie na siebie przy weekendzie! ;)
https://x.com/gregor_konop/status/1662396756632412160
2
@budel17 to trzeba sparing zagrać z Nimi;)
0
Lautaro ładnie dojrzał, za sezon może do Barcy chłopa;)
31
Powiem Wam szczerze, że mam dalej wątpliwości czy Xavi podniesie poziom tego zespołu na kolejny sezon...
1
Lewangoalski ratuje honor:)
0
Ale Nas biją...