0

@Kluivert_P każdy zasługuje na miłość nawet Sasha Grey

2

Sędziów widać mamy dobrze dogadanych;)

0

Brawo Prezes! Trzeba docenić wielką ambicję tego chłopaka:)

0

Prezes strzela chyba

0

@Nazio87 Top 10 filmów wojennych myślę:)

1

@Tomek_TF stawiam remis;)

1

Włączcie sobie Górnik Legia spore emocje;)

0

Chłop z Legii stracił zęby, dwie jedynki

0

Ale Nantes wygląda dramatycznie dzisiaj, tu będzie piątka jak nic;)

0

To co ile dzisiaj duet Mabppe-Messi strzeli?! Ja stawiam na 4 bramki;)

6

Tymczasem Słoweńcy;)

2

Ankara Arsenal Ankara Ankara!

0

Wolves Totki 1-0 ;)

2

Niemcy haha xD.

0

Słowenia to wygra

5

Ach Olek Zniszczoł kolejny wielki talent polskich skoków

2

@kynio302 niby kontuzjowany, ale dalej jurny chłopak;)

0

Vinicjusz zagra w rewanżu bo słyszę różne opinie?

0

Ter Stegen fajnie te dośrodkowania pewnie wyłapuje:)

1

Widzę na białej stronie wyzywają Gaviego haha co za łby;)

0

Przesympatyczny jest Winicjusz...Szkoda, że Roy Keane już nie gra;)

1

Marsylia wyrównuje na 2-2 hehe;)

0

Kapitalnie Garnacho teraz! Świetny jest ten chłopak;)

0

@MarcelNJ11 Mbappe-Osimhen-Kvaradona i można grać;)

1

2

@MarcelNJ11 jakiego Borsuka?

2

Michał Pol i Marcin Oleksy teraz na Polsat News, konferencja Amp Futbolistów:)

0

@Kondziubarca ja Lewego czy Neymara widzę w Arabii i rywalizacji z Cristiano;)

0

@Kidd powinien powstać dział La Rambli Ogłoszenia o pracę - lokalnie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?