Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kluivert_P każdy zasługuje na miłość nawet Sasha Grey
6
Nieźle;)
https://mobile.twitter.com/BartoszFlorek_/status/1632449313539338241
2
Sędziów widać mamy dobrze dogadanych;)
0
Brawo Prezes! Trzeba docenić wielką ambicję tego chłopaka:)
0
Prezes strzela chyba
0
@Nazio87 Top 10 filmów wojennych myślę:)
1
@Tomek_TF stawiam remis;)
1
Włączcie sobie Górnik Legia spore emocje;)
0
Chłop z Legii stracił zęby, dwie jedynki
0
Ale Nantes wygląda dramatycznie dzisiaj, tu będzie piątka jak nic;)
0
To co ile dzisiaj duet Mabppe-Messi strzeli?! Ja stawiam na 4 bramki;)
6
Tymczasem Słoweńcy;)
2
Ankara Arsenal Ankara Ankara!
0
Wolves Totki 1-0 ;)
2
Niemcy haha xD.
0
Słowenia to wygra
5
Ach Olek Zniszczoł kolejny wielki talent polskich skoków
2
@kynio302 niby kontuzjowany, ale dalej jurny chłopak;)
0
Vinicjusz zagra w rewanżu bo słyszę różne opinie?
0
Ter Stegen fajnie te dośrodkowania pewnie wyłapuje:)
1
Widzę na białej stronie wyzywają Gaviego haha co za łby;)
0
Przesympatyczny jest Winicjusz...Szkoda, że Roy Keane już nie gra;)
1
Marsylia wyrównuje na 2-2 hehe;)
0
Kapitalnie Garnacho teraz! Świetny jest ten chłopak;)
0
@MarcelNJ11 Mbappe-Osimhen-Kvaradona i można grać;)
1
Trochę się pali w Rosji:
https://mobile.twitter.com/LXSummer1/status/1630316887941734401
2
@MarcelNJ11 jakiego Borsuka?
2
Michał Pol i Marcin Oleksy teraz na Polsat News, konferencja Amp Futbolistów:)
0
@Kondziubarca ja Lewego czy Neymara widzę w Arabii i rywalizacji z Cristiano;)
0
@Kidd powinien powstać dział La Rambli Ogłoszenia o pracę - lokalnie:)