Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Chucky oryginalny prezent:)
0
@Criss18Barca J-Town górą! :)
3
Orędzie Putina trwało 1godz 45min, więc musi jeszcze Władek poćwiczyć żeby dogonic takich mistrzów jak Fidel Castro np. Cytat:
"Najdłuższe przemówienie w historii Fidela Castro z 1960 roku na forum ONZ – zadecydowały o losach świata. Przywódca Kuby wygłosił 4,5–godzinne przemówienie, podczas którego atakował amerykański imperializm i stwierdził, że gdyby Kennedy nie był milionerem, analfabetą i ignorantem, zrozumiałby, że nie da się zbuntować przeciwko chłopom. To przemówienie jest odnotowane w księdze rekordów Guinnessa jako najdłuższe. Niektórzy Kubańczycy twierdzą jednak, że Fidelowi Castro zdarzało się przemawiać nawet 14 godzin."
14 godzin?! xD
0
@Dironixu jakiś wybielacz może?
9
Victor Osimhen;)
https://mobile.twitter.com/nocontextfooty/status/1627973038581899264
0
God Bless Poland and God Bless The United States of America!
1
Mam nadzieję, że np. Zenek Martyniuk da jutro prywatny koncert dla Joe Bidena:)
5
Sympatyczny Niemiec Julian:
https://mobile.twitter.com/sport_tvppl/status/1627620720673955840
0
Putin pewnie już w nerwach odpala Kalibry hehe
1
@adi7adi8 uczciwy sędzia ma być 3-0, więc będzie 3-0 :)
2
Kounde obrócił głowę przy strzale, Puyol by pewnie to wybijał ot detale;)
0
Wyglądamy jak ogórki w sumie...
0
Czy Xavi Barcę dzisiaj z kłopotów wybawi?
1
Koniec imprezy Slisz, nie ma takiego bicia, dobranoc;)
0
@reloaded tzn. Ja polecam właśnie tą starszą:) Nowej jeszcze nie oglądałem;)
1
@reloaded SeaQuest, Miasteczko Twin Peaks, Homeland, House of Cards, Sinner, Czarnobyl:)
1
Oglądam mecz Piast Legia teraz i co się głównie dzieje na boisku: faul, laga, faul, laga, przerwa w grze itd. Żenada mega co za poziom...
A i murawa też Top!
7
Wyścig o mistrza:)
https://mobile.twitter.com/TrollFootball/status/1627340945602772992
0
@J4no Schalke idzie po 4 remis 0-0 także może być problem
0
Paulo Sousa narazie Nie Top;)
2
Rashford Mbappe Kvaradona chyba top 3 na dzisiaj, zgoda?
1
@barcelonaLM 3 wojna światowa o Nowy Ład Światowy nadchodzi...
5
@betonito oraz mistrzem w docieraniu na urodziny siostry w marcu;)
0
Lech Zagłębie Lubin już 0-2, niezłe jaja;)
0
@Wossi61FCB Burak? To bardziej Ramos czy Casemiro, ale Mbappe? To podaj przykład Jego chamskiego zachowania, nie mówię ma ego jak każdy wielki gracz, ale przynajmniej odpowiedni charakter i mental do piłki, nie jest ciepłą kluchą
1
@Firestone troszkę czasami gwiazdorzy, ale to świetny zawodnik, dałby bardzo dużo Barcelonie;)
1
Kyliana Mbappe to naprawdę chciałbym kiedyś zobaczyć w Barcelonie!
1
Strzela Bamba oj zacznie się samba:)
0
Miedź Legnica wraca do życia, tabela polskiej ligi na dole spłaszcza się
1
@DonAndresFCB coś czuję, że po sezonie odejdzie do Arabów i rywalizacja Messi vs. Ronaldo znowu;)