5

@Chucky oryginalny prezent:)

0

@Criss18Barca J-Town górą! :)

3

Orędzie Putina trwało 1godz 45min, więc musi jeszcze Władek poćwiczyć żeby dogonic takich mistrzów jak Fidel Castro np. Cytat:

"Najdłuższe przemówienie w historii Fidela Castro z 1960 roku na forum ONZ – zadecydowały o losach świata. Przywódca Kuby wygłosił 4,5–godzinne przemówienie, podczas którego atakował amerykański imperializm i stwierdził, że gdyby Kennedy nie był milionerem, analfabetą i ignorantem, zrozumiałby, że nie da się zbuntować przeciwko chłopom. To przemówienie jest odnotowane w księdze rekordów Guinnessa jako najdłuższe. Niektórzy Kubańczycy twierdzą jednak, że Fidelowi Castro zdarzało się przemawiać nawet 14 godzin."

14 godzin?! xD

0

@Dironixu jakiś wybielacz może?

0

God Bless Poland and God Bless The United States of America!

1

Mam nadzieję, że np. Zenek Martyniuk da jutro prywatny koncert dla Joe Bidena:)

5

0

Putin pewnie już w nerwach odpala Kalibry hehe

1

@adi7adi8 uczciwy sędzia ma być 3-0, więc będzie 3-0 :)

2

Kounde obrócił głowę przy strzale, Puyol by pewnie to wybijał ot detale;)

0

Wyglądamy jak ogórki w sumie...

0

Czy Xavi Barcę dzisiaj z kłopotów wybawi?

1

Koniec imprezy Slisz, nie ma takiego bicia, dobranoc;)

0

@reloaded tzn. Ja polecam właśnie tą starszą:) Nowej jeszcze nie oglądałem;)

1

@reloaded SeaQuest, Miasteczko Twin Peaks, Homeland, House of Cards, Sinner, Czarnobyl:)

1

Oglądam mecz Piast Legia teraz i co się głównie dzieje na boisku: faul, laga, faul, laga, przerwa w grze itd. Żenada mega co za poziom...
A i murawa też Top!

0

@J4no Schalke idzie po 4 remis 0-0 także może być problem

0

Paulo Sousa narazie Nie Top;)

2

Rashford Mbappe Kvaradona chyba top 3 na dzisiaj, zgoda?

1

@barcelonaLM 3 wojna światowa o Nowy Ład Światowy nadchodzi...

5

@betonito oraz mistrzem w docieraniu na urodziny siostry w marcu;)

0

Lech Zagłębie Lubin już 0-2, niezłe jaja;)

0

@Wossi61FCB Burak? To bardziej Ramos czy Casemiro, ale Mbappe? To podaj przykład Jego chamskiego zachowania, nie mówię ma ego jak każdy wielki gracz, ale przynajmniej odpowiedni charakter i mental do piłki, nie jest ciepłą kluchą

1

@Firestone troszkę czasami gwiazdorzy, ale to świetny zawodnik, dałby bardzo dużo Barcelonie;)

1

Kyliana Mbappe to naprawdę chciałbym kiedyś zobaczyć w Barcelonie!

1

Strzela Bamba oj zacznie się samba:)

0

Miedź Legnica wraca do życia, tabela polskiej ligi na dole spłaszcza się

1

@DonAndresFCB coś czuję, że po sezonie odejdzie do Arabów i rywalizacja Messi vs. Ronaldo znowu;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?