Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaczynają bulować...
Edt: Podnoszą teraz belkę xD
2
Pięknie Olek Zniszczoł!
0
Dobry ten Carrasco tak Wam powiem
0
Carrasco co on hehe xD
0
Sędzia już miał dojść tego męczenia Realu i postanowił im pomóc;)
0
@Nazio87 to juz nawet nie chodzi o to czy to będzie kolejna dostawa czołgów rodziny T-72 czy Leopardów, ale o straty jakie ponosi Ukraina i uzupełnianie tych strat. Oczywiście ilości te pozwolą na skuteczną obronę czy akcje zaczepne, ale na pewno nie na większą kontrofensywę niestety...
I tak jak kolega słusznie wspomniał potrzeba miesięcy szkoleń żeby wykorzystać w pełni potencjał Leo czy Abramsów
24
Haha Santos pięknie o Polsce:
https://mobile.twitter.com/futboholik1947/status/1617873087940407297
0
@Nazio87 jak sie nazywa ta miejscowość gdzie on jest?
0
@kubix05 mam nadzieję, że trzecim będzie Jose Mourinho;)
20
Z okazji wyboru nowego selekcjonera jutro powinien być w Polsce dzień wolny od pracy a dziś spotkania i świętowanie, oczywiście nie na sucho:)
1
Stano jaki smutny w studiu Kanału Sportowego siedzi;)
0
I co to pytanie Szczepłka wniosło?! A no nic...Cała ta konferencja kabaret lekki, Kulesza i dziennikarze siebie warci, Santos wypadł dobrze wg mnie
2
Dajcie Czarkowi spokój, on już fizycznie i psychicznie nie daje rady...
0
@P33ck ale też meczycho Stal Mielec-Lech Poznań;)
0
@Bartula to świat Zenka Martyniuka i Kapitana Bomby;)
0
@FcPortoFan1999 powinien walnąć małpkę na rozluźnienie!
0
Czekam na pytanie od Łukasza Ciony!
5
@Nazio87 dobry tatar jest przepyszny plus zimna wódeczka:)
0
Jak jest "bronić wyniku!" po portugalsku?
2
@Deviler szkoda, byłem za Petkovicem :/ Beton ciągnie do betonu jednak...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 kurczę, ale ma dobry szampon, też chciałbym tak wzmocnić włosy!
9
Szok jednak Zizou;)
https://mobile.twitter.com/OfPolski/status/1617149097919582208
0
@draxidox ale urwał!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Deviler Michał Probierz, dobre bo polskie;)
1
Niedawno wstałem i widzę czarny sportowy dzień dla Polski...Odpadła Iga, Hurkacz, Granerud dogania Dawida ech:/
1
Widzę walka bark w bark...
1
City i Pep chyba ta formuła się wypala powoli
1
Na Kino Polska właśnie startuje fajna czarna, polska komedia pt. Ciało, polecam;)