0

Zaczynają bulować...
Edt: Podnoszą teraz belkę xD

2

Pięknie Olek Zniszczoł!

0

Dobry ten Carrasco tak Wam powiem

0

Carrasco co on hehe xD

0

Sędzia już miał dojść tego męczenia Realu i postanowił im pomóc;)

0

@Nazio87 to juz nawet nie chodzi o to czy to będzie kolejna dostawa czołgów rodziny T-72 czy Leopardów, ale o straty jakie ponosi Ukraina i uzupełnianie tych strat. Oczywiście ilości te pozwolą na skuteczną obronę czy akcje zaczepne, ale na pewno nie na większą kontrofensywę niestety...
I tak jak kolega słusznie wspomniał potrzeba miesięcy szkoleń żeby wykorzystać w pełni potencjał Leo czy Abramsów

24

0

@Nazio87 jak sie nazywa ta miejscowość gdzie on jest?

0

@kubix05 mam nadzieję, że trzecim będzie Jose Mourinho;)

20

Z okazji wyboru nowego selekcjonera jutro powinien być w Polsce dzień wolny od pracy a dziś spotkania i świętowanie, oczywiście nie na sucho:)

1

Stano jaki smutny w studiu Kanału Sportowego siedzi;)

0

I co to pytanie Szczepłka wniosło?! A no nic...Cała ta konferencja kabaret lekki, Kulesza i dziennikarze siebie warci, Santos wypadł dobrze wg mnie

2

Dajcie Czarkowi spokój, on już fizycznie i psychicznie nie daje rady...

0

@P33ck ale też meczycho Stal Mielec-Lech Poznań;)

0

@Bartula to świat Zenka Martyniuka i Kapitana Bomby;)

0

@FcPortoFan1999 powinien walnąć małpkę na rozluźnienie!

0

Czekam na pytanie od Łukasza Ciony!

5

@Nazio87 dobry tatar jest przepyszny plus zimna wódeczka:)

0

Jak jest "bronić wyniku!" po portugalsku?

2

@Deviler szkoda, byłem za Petkovicem :/ Beton ciągnie do betonu jednak...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tristan87 kurczę, ale ma dobry szampon, też chciałbym tak wzmocnić włosy!

9

0

@draxidox ale urwał!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Deviler Michał Probierz, dobre bo polskie;)

1

Niedawno wstałem i widzę czarny sportowy dzień dla Polski...Odpadła Iga, Hurkacz, Granerud dogania Dawida ech:/

1

Widzę walka bark w bark...

1

City i Pep chyba ta formuła się wypala powoli

1

Na Kino Polska właśnie startuje fajna czarna, polska komedia pt. Ciało, polecam;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?