4

4

Tyle sytuacji i jedną bramkę strzelamy...Z całym szacunkiem ale z Xavim na ławce to nie zrobimy wielkiego postępu:/

0

@GeraltzKatalonii lekki przysiad ale jaka odległość i lot:) Ale inni sędziowie np. Niemiec dali 18.0;)

0

Dawid odpalił petardę i za to niektórzy mu dali noty 17.0 jaja

2

Masakra niech dłużej Dawida trzymają...

1

@Sulimo z czegoś musi żyć, więc jeszcze skacze;)

0

@takisobiektos rychło w czas hehe

0

Nie za nisko ta belka?!

0

To nowe pokolenie Habdas, Wąsek dramat jak narazie...

1

To co zapinany pasy i oglądamy Naszych Orłów i resztę latającego cyrku:)

0

@Barcanajlepszyteam tak tak, sprawdzony człowiek:) Robił serię Moments wielu klubów w tym Barcy;)

0

Jeśli ktoś chciałby t-shirta pamiątkowego Messi moment;)

https://mobile.twitter.com/gouda89/status/1608384613931679744

1

To kiedy ta powtórka finału Mundialu?! Hehe;)

1

A Gąska się znowu ponapinał haha, jesli możecie zostawcie Panu Damianowi komentarz na pewno się ucieszy:)

https://mobile.twitter.com/gaskadamian/status/1604469877858779138

0

To co teraz czekamy na obiecany przez Stana Hejtpark z Czesławem Michniewiczem i Jego asystentem, tam wszystko pięknie wyjaśni:)

4

Dwie legendy Messi i Szpaku:)

0

Messi w sukience, ładny ukłon dla społeczności LGBT;)

0

Martinez pewnie nie strzeli karnego i Francuzi to wezmą

0

Co tu się dzieję się haha:)

0

Mambeppe gol nerwy teraz;)

0

Chyba po meczu;)

4

Jeeest Dawid tak jak ostatnio mistrzoswska forma! Brawo!

0

To jest wielki mistrz Dawid Kubacki haha! Idzie po ten Kryształ:)

30

0

@Survier niech żyje nowy król Kylian Mbappe:)

0

@DonMatteo901 Trzech Króli;)

0

@Janiama Messi zawalczy w KSW?!

0

Mamed kot! Już samo wejście, lekki uśmiech, spokój, klasa:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?