Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Uważajcie na rowery w Londynie:
https://mobile.twitter.com/swiat_kolpakow/status/1608881875736748032
0
Do poczytania;)
https://mobile.twitter.com/k_osieglewski/status/1608268139808329728
4
Tyle sytuacji i jedną bramkę strzelamy...Z całym szacunkiem ale z Xavim na ławce to nie zrobimy wielkiego postępu:/
0
@GeraltzKatalonii lekki przysiad ale jaka odległość i lot:) Ale inni sędziowie np. Niemiec dali 18.0;)
0
Dawid odpalił petardę i za to niektórzy mu dali noty 17.0 jaja
2
Masakra niech dłużej Dawida trzymają...
1
@Sulimo z czegoś musi żyć, więc jeszcze skacze;)
0
@takisobiektos rychło w czas hehe
0
Nie za nisko ta belka?!
0
To nowe pokolenie Habdas, Wąsek dramat jak narazie...
1
To co zapinany pasy i oglądamy Naszych Orłów i resztę latającego cyrku:)
0
@Barcanajlepszyteam tak tak, sprawdzony człowiek:) Robił serię Moments wielu klubów w tym Barcy;)
0
Jeśli ktoś chciałby t-shirta pamiątkowego Messi moment;)
https://mobile.twitter.com/gouda89/status/1608384613931679744
1
To kiedy ta powtórka finału Mundialu?! Hehe;)
22
Buenos Aires:)
https://mobile.twitter.com/Michal_Kolo/status/1604931462318399501
1
A Gąska się znowu ponapinał haha, jesli możecie zostawcie Panu Damianowi komentarz na pewno się ucieszy:)
https://mobile.twitter.com/gaskadamian/status/1604469877858779138
0
To co teraz czekamy na obiecany przez Stana Hejtpark z Czesławem Michniewiczem i Jego asystentem, tam wszystko pięknie wyjaśni:)
4
Dwie legendy Messi i Szpaku:)
0
Messi w sukience, ładny ukłon dla społeczności LGBT;)
0
Martinez pewnie nie strzeli karnego i Francuzi to wezmą
0
Co tu się dzieję się haha:)
0
Mambeppe gol nerwy teraz;)
0
Chyba po meczu;)
4
Jeeest Dawid tak jak ostatnio mistrzoswska forma! Brawo!
0
To jest wielki mistrz Dawid Kubacki haha! Idzie po ten Kryształ:)
30
Dziękujemy Szpaku!
https://mobile.twitter.com/majkeI1999/status/1604406896496197633
0
@Survier niech żyje nowy król Kylian Mbappe:)
0
@DonMatteo901 Trzech Króli;)
0
@Janiama Messi zawalczy w KSW?!
0
Mamed kot! Już samo wejście, lekki uśmiech, spokój, klasa:)