Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Majkel34 niestety ma małe szanse obecnie:/
1
@Robert1603 Oczywiście, jeden z moich ulubionych seriali, klimat, muzyka, aktorzy, sceneria:)
1
@Chaoss historia zna takie przypadki np. piłkarz Hondurasu Boniek Garcia;)
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Boniek_Garc%C3%ADa
0
Rudiger znowu będzie w masce grał;)
1
@GeneralXavi ale ten mecz nudny jak narazie
0
Busi w humorze, Nasz kochany kapitan haha On powinien wyjść z piana na ustach, coś tam szepnac, sprowokować Benzeme a tu zabawa, uśmiechy...Dajcie spokój
0
Adam w takich warunkach skakał bez problemów;)
1
Zaczynamy bitwę Polska-Słowenia!
0
@BulaKG a Xavi do grudnia!
0
Jak Wąsek się poprawi w 2 serii, to wygramy;)
0
Fajny, sportowy weekend: skoki x 2, wieczorem piłka ręczna Polska-Słowenia, jutro Barca Real, Lubię to:)
1
City szykuje formę na LM jak widać;)
0
Ale się Napoli ogórki trafiły:)
0
Grande Grande Napoli!
5
Dług Krakowa na żywo, lekka abstrakcja;)
http://www.dlugkrakowa.pl/
0
Kulesza nawet jest na scenie a nie ma Fajdka;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Olisadebe polewaj!
3
Fajdek zaraz komuś przywali chyba:)
0
Zmarzlik to bierze haha
0
@BartqRKO dokładnie, na pewno te fochy przyniosą mu więcej fanów;)
0
Bez Orlenu nie byłoby polskiego sportu;)
2
Polski sędzia piłkarski uczciwy i mądry, brawo!
0
Szkoda liczyłem, że Semeniuk w top 3
0
@Nazio87 tak ta we fioletowej sukience;)
1
Ale trzeba powiedzieć, że Aldona Marciniak olśniewa, piękna kobieta z fantastyczną dykcją:)
1
Mam nadzieję, że Orlen i prezes Obajtek także dostaną wyróżnienie za wspieranie polskiego sportu!
0
Kulesza wyróżniony;)
0
@meteo100 no właśnie przesada:/
1
@Janiama szkoda...