0

@Majkel34 niestety ma małe szanse obecnie:/

1

@Robert1603 Oczywiście, jeden z moich ulubionych seriali, klimat, muzyka, aktorzy, sceneria:)

1

@Chaoss historia zna takie przypadki np. piłkarz Hondurasu Boniek Garcia;)

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Boniek_Garc%C3%ADa

0

Rudiger znowu będzie w masce grał;)

1

@GeneralXavi ale ten mecz nudny jak narazie

0

Busi w humorze, Nasz kochany kapitan haha On powinien wyjść z piana na ustach, coś tam szepnac, sprowokować Benzeme a tu zabawa, uśmiechy...Dajcie spokój

0

Adam w takich warunkach skakał bez problemów;)

1

Zaczynamy bitwę Polska-Słowenia!

0

@BulaKG a Xavi do grudnia!

0

Jak Wąsek się poprawi w 2 serii, to wygramy;)

0

Fajny, sportowy weekend: skoki x 2, wieczorem piłka ręczna Polska-Słowenia, jutro Barca Real, Lubię to:)

1

City szykuje formę na LM jak widać;)

0

Ale się Napoli ogórki trafiły:)

0

Grande Grande Napoli!

5

Dług Krakowa na żywo, lekka abstrakcja;)

http://www.dlugkrakowa.pl/

0

Kulesza nawet jest na scenie a nie ma Fajdka;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Olisadebe polewaj!

3

Fajdek zaraz komuś przywali chyba:)

0

Zmarzlik to bierze haha

0

@BartqRKO dokładnie, na pewno te fochy przyniosą mu więcej fanów;)

0

Bez Orlenu nie byłoby polskiego sportu;)

2

Polski sędzia piłkarski uczciwy i mądry, brawo!

0

Szkoda liczyłem, że Semeniuk w top 3

0

@Nazio87 tak ta we fioletowej sukience;)

1

Ale trzeba powiedzieć, że Aldona Marciniak olśniewa, piękna kobieta z fantastyczną dykcją:)

1

Mam nadzieję, że Orlen i prezes Obajtek także dostaną wyróżnienie za wspieranie polskiego sportu!

0

Kulesza wyróżniony;)

0

@meteo100 no właśnie przesada:/

1

@Janiama szkoda...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?