Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja postawiłem tak:
1. Iga Świątek
2. Pia Skrzyszowska
3. Kamil Semeniuk
8
Ciekawe który piłkarz błagał o litość;)
https://mobile.twitter.com/WeszloCom/status/1611645837075005440
0
Ze skromnej Stali Mielec do Celticu nieźle:
https://mobile.twitter.com/Celtic1967_com/status/1610937265559334915
4
Kessie technika strzału top!
1
Zepsuliście Nam Święto Trzech Króli!
2
Xavi do grudnia;)
0
Ale jaja...nie wierzę, ta obecna Barca to kabaret:/
1
@Survier urlop wypoczynkowy do 11;)
0
Dawid super, belka -2 a pokazał moc i pazur!
0
Czyli jednak polska myśl szkoleniowa;)
https://mobile.twitter.com/FootrollPL/status/1610200863565557762
4
@Majkel34 Dużo zdrowia życzę kolego!
1
@Faro ja ostatnio kupiłem dzbanek o filtry Brita, polecam;)
0
@Zoker możesz wytłumaczyć, dzięki
0
Czyli rozumiem że lepiej jakby cena paliwa poszła w górę tak? Ok hehe
2
@El dominatore jak lubisz klocki możesz synowi kiedyś kupić np. Czołg Abrams lub F-35A z klocków Cobi, produkowane w 100% w polskiej fabryce w Mielcu;)
0
No to nieźle, naprawdę nieźle niech Laporta dalej rozpasa piłkarzy kolejnymi milionami...
https://mobile.twitter.com/ManagingBarca/status/1609616401467322369
0
Frankowski i spółka ładnie wyjaśniają PSG;)
0
Granerud widać tak jak Haaland oddaje się medytacjom, stąd świetne wyniki;)
0
Brawo Wąs! .
0
@MarFan jaka stacja? Na pewno nie Orlen;)
1
Zenka Martyniuka na koncercie z Filharmonikami z Wiednia najbardziej chciałbym zobaczyć w 2024 roku;)
1
Jutro (w zasadzie dzisiaj;) pamiętajcie dwa ważne wydarzenia:
1) godz 12.15 TVP 2 Koncert noworoczny z Wiednia 2023
2) godz 14.00 Eurosport/TVN Konkurs Noworoczny w GaPa;)
0
Kombi śpiewa i fajnie ale where Skawiński?
0
Dobra ja też się powoli szykuję:)
https://mobile.twitter.com/peszko_s/status/1609281672385814528
1
@Adran360 i nos;)
0
Black Eyed Peas i Sara >> Divy Polsatu;)
1
No i cyk lecimy z Sylwestrem Marzeń!
3
Guardiola pierwsze zmiany w 87 min brawo, brawo! Dziwić się, że tyle lat nie może wygrać ponownie LM jak szuka kwadratowych jaj plus Foden i Cancelo ławka...
2
@Kessie pewnie tak;)
0
Czemu Foden cały czas na ławce? Co ten Pep odwala...