Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fight of the night!
0
Walka dla koneserów...
3
@Sewey10 haha ok xD
0
Chorwacja piękny kraj, pyszne jedzenie i do tego świetni piłkarze. Mój kraj na emeryturę hehe;)
1
Maroko jeszcze pretensje do sędziego żenada...
6
Ale Marokańczycy to sami chcą sędziować czy jak? Mogli dać tego sędziego na finał:P
0
Dawid 2-gi, Piotrek Żyła 3-ci, brawo chłopaki! Lanisek kosmiczny skok
7
Żyła 139m ładny skok Pitera! Ma podium pewne już! Brawo:)
0
Zaraz czołowa 10-ka będzie skakać! Oglądamy:)
1
@Essos Pudzian:)
0
@Rust_Cohle jejku kolejny co nie docenia największego sukcesu w polskiej piłce od 36 lat!
3
Mam nadzieję, że Dawid Kubacki a prywatnie tata Zuaznny, wygra w końcu tą wymarzoną kryształową kulę, zasługuje na to jak nikt inny!
1
Croatia Croatia! I cyk:)
0
A Livakovic na co czekał?
3
Gvardiol, syn Guardioli brawo!
4
Bono mógł zdobyć piękną bramkę:)
2
Większość osób stawia na Maroko a ja coś czuję, że wygra Chorwacja;)
1
@Janiama CRO MAR 2-1
6
Wesołych Świąt!
https://mobile.twitter.com/AndrzejRysuje/status/1603743981879595008
2
Mati Bór i Darek Szpakowski za 30 minut :)
1
Lidl i zarobki:
https://mobile.twitter.com/Piechocinski/status/1603692424668348417
3
Paryż się bawi!
https://mobile.twitter.com/Piotrowicz17/status/1603155270749880323
2
Policja już czeka na świętowanie:
https://mobile.twitter.com/WypartowiczBa/status/1603134416884203521
1
Polska moralnie ma 3 miejsce, brawo, brawo i jeszcze raz brawo Czesław Michniewicz!
0
Chorwacja na karne idzie:)
0
@Janiama ARG CRO 2-2
4
Prowadź Luka Kapitanie Chorwację po finał! Czas utrzeć nosa butnym i aroganckim Argentyńczykom;)
1
Jeśli ktoś szuka pomysłu na prezent dla siebie lub innej osoby, oto on, wyprodukowane w Polsce;)
https://mobile.twitter.com/COBI_Bricks/status/1602596765773053953
7
Smutna wiadomość, nie żyje Angelo Badalamemti, twórca ścieżki dźwiękowej do serialu "Miasteczko Twin Peaks" :(
https://mobile.twitter.com/KtoUmarl/status/1602418823080120365
1
@takisobiektos a Ty znasz? to odmień czasownik to be;) Czarek zna język piłki czyli wino, kobiety i śpiew a to jest uniwersalny język xD