Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no drugiego takiego złotego pokolenia jak mieli Hiszpanie, nie będą mieć chyba już nigdy
1
Allah akbar..:/
0
No to pięknie zaczęli Hiszpanie...
0
Słaby ten mecz:/
0
Tak jak Zieliński z Francja, zamknął oczy i na siłę ech...
0
Kurs na kartkę dla Gaviego 4.33 ładnie:)
2
13 minuta Gavi 3 faule już
8
Lepiej żeby Maroko nie przeszło dalej, bo Bruksela może tego nie wytrzymać;)
8
Muszę powiedzieć, że ze wszystkich szkoleniowców na Mundialu najbardziej podoba mi się luz i otwarte podejście właśnie Luisa Enrique, trener idealny dla każdego zawodnika i kibiców;)
6
Znowu Hiszpanie nie śpiewają hymnu
2
@MESSIah16 czy Maroko składem takie ogórki? Nie przesadzaj;)
0
@Faro z wyspą?!
0
Jakie są Wasze skojarzenia z Marokiem, powiedzmy 3 pierwsze? U mnie na pierwszy plan wychodzi chyba film "Casablanca", ale inne rzeczy musiałbym pomyśleć;)
1
@Janiama Hiszpania Maroko 2-1
1
@FcPortoFan1999 tak nie jest;)
48
Ok mały żart na koniec dnia:
-Jak nazywa się ulubiony teleturniej Czesława Michniewicza?
-Awantura o Kasę!
8
@hayek a to jeszcze 3 strona w sumie masz rację, to pewnie dlatego Czarek Kulesza zareagował na Twitterze, no tak to ma sens haha
11
U Romka Kołtonia usłyszałem dzisiaj, że ponoć Czesiu chciał dla siebie 3mln zł z tych 10! To jest wręcz niebywały skandal jeśli to prawda. Poza tym to wygląda tak jakby dwie rodziny mafijne kłóciły sie o pieniądze i w dodatku o nie prywatne tylko podatników...no comment
0
Piękny gest! Brawo Canarinhos!
0
Czy wiadomo kiedy boczni obrońcy Brazylii wrócą po kontuzjach? Wykurują się na 1/4?
2
Alisson co formę złapał:)
0
Alves Dani Alves!
0
@tomek8756 chodzilo mi o ten serial "Wednesday", jaka Jego tematyka, bo polecasz;)
0
@Kapitan hawk święta racja kapitanie;)
0
@tomek8756 jaka tematyka tego serialu?
1
@Sulimo no tak CA bardzo poważny turniej, dla Brazylii się liczy Mistrzostwo Świata najbardziej a nie wygranie po raz 30 czy któryś Copa America;)
0
Obiektywnie Argentyna na tym turnieju jest słabsza od Brazylii, ale ok poczkejamy do 1/4, niech się zacznie ta mityczna weryfikacja;)
1
@Szmulek a Argentyna nie jest pompowana tak?! Haha
0
@Bartula no Chorwacja im stawi opór
0
Korea jak dalej będzie tak grała to dostanie 6 lub 7, Brazylia jest świetna w przechwycie i kontrataku, nie możesz tak ofensywnie wychodzić na Kanarki;)