2

Niech ten de la Fuente już odejdzie z tej reprezentacji

5

@Fabik87 Usuń to! Będę płakał

5

@Toretto Bo my mamy piłkarzy z klasą, którzy chcą grać dla swoich reprezentacji narodowych.

19

@ViscaelBarca2007 He he he he... Fajnie się tam bawią w tym Madrycie.

1

@michal26 Coś czuję, że prędzej zagra Eric Garcia albo Christensen na ŚPD niż Bernal. Choć też liczę na Bernala i jak widziałem go przed kontuzją, to stawiałem go wyżej niż Casado.

1

@SmoothCriminal Laporta te wszystkie rzeczy robi dla klubu, to proces. No i się przypierd. Że łatwo nam mowic a on dla klubu to robi. Dla klubu pogonił Leo podczas podpisu, dla klubu tego samego dnia zaprosił Pereza i się spotkali rozmawiając o superlidze która nigdy nie powstała, tu jest miejsce na wzruszenie się Laporty.

13

"Messi się odciął od Barcelony!!!"

7

@Cyzix I wyraźnie lepsze niż Vinicius przy niemal identycznej liczbie minut.

5

@AlwaysBlaugrana W drugiej połowie to przede wszystkim graliśmy bardziej kompaktowo. Formacje były blisko siebie i rywale nie mieli miejsca na swobodne podania za linię obrony. Dodatkowo nawet Rashford wracał na pozycję Balde i tam odbierał piłki.

2

@Stinger_ To jest tak oczywiste jak to, że 2+2=4.

5

Bernal zdecydowanie MVP.

0

@Barceloniarz987 Aaaa, fakt xD

0

Łatwo. Gdzie rywal?

2

Xavi był jaki był, ale był

2

Dla Realu karny, dla nas nie.

2

@MirusAmisz I takie podejście mi się podoba!
@Comentateiro Ehe, na pewno!

2

Jak tam nastroje? Bojowe czy drżymy o wygraną choćby po farfoclu?

0

Rayo gra dzisiaj lepiej niż Real. Będzie bardzo niesprawiedliwym rezultatem, jeśli Realowi uda się tu ugrać 3 punkty.

0

Trzeba przyznać, że zacna akcja Realu.

3

@Kgorecki2500 Bayern to już historia...

0

@Herato Mi się kojarzy bardziej z jakimś teleturniejem, a nie jakimikolwiek rozgrywkami sportowymi.

2

@gumaz Jeśli udział w tych patologicznych programach typu Warsaw Shore można uznać za bycie znanym to tak xD

0

@Ziemny No i dziękuję. Nie szukałem długo, bo uznałem, że skoro o tym napisałeś, to wiesz gdzie to przeczytałeś i nie będzie dla Ciebie problemem podesłać link.

0

@Ziemny Wpisałem w Google "smilk odchody" i nic nie znalazłem. Zapodaj jakiegoś linka.

13

Ja też jestem tym zmęczony, te wszystkie szopki jakie odwalają media w związku z nieistniejącymi problemami z Yamalem czy rzekomym odejściem Flicka to parodia.

0

@BorzyKrzys Że kurła co? xD

0

@sebo939 Możliwe, że bilans korzyści i strat wychodzi tak, że lepiej mieć Rashforda na boisku i być groźniejszym w ofensywie.

@tbas Być może Flick i jego sztab mają taki plan treningowy na sezon, że widzą mniej więcej kiedy ta intensywność ma przyjść.

0

@Faro No mamy dopiero początek listopada, więc jak dla mnie bardzo, bardzo szybko. Ja zaczekam do końca sezonu i zobaczę o co zaktualizuje się gablota z trofeami. Pójdę dalej! A nawet jeśli nic nie wygramy to byłbym za tym, żeby Flick został na jeszcze kolejny sezon.

1

@Huck Sam chciał odejść za kasą i nie mam mu tego za złe, miał prawo. A czemu mu pozwolili? Bo mu to zagwarantowali, żeby w ogóle zgodził się do nas dołączyć. Gdyby mu tego nie obiecali przy podpisaniu kontraktu to może w ogóle by się nie zdecydował do nas dołączyć.

7

Widzę, że bardzo prędko zaczęło się podważanie umiejętności trenerskich Flicka, bo wiadomo, że my wiemy więcej i wiemy lepiej od niego jak osiągać lepsze wyniki niż dotychczas. My wiemy jaki jest główny problem tej Barcelony, a nie jakiś tam marny trenerzyna.

Ja wierzę, że skoro Flick nic nie zmienia w ustawieniu obrony, to widzi bardziej złożony problem, niż tylko to, że obrona jest ustawiona za wysoko. Być może trzeba popracować nad intensywnością, pressingiem i grą na wyprzedzenie, a wtedy tak wysoko ustawiona obrona stanie się naszym atutem, bo rywale nie będą z taką łatwością przedzierać się przez środek pola.

To ktoś powie, że Flick nie ma planu B i mógłby przecież chociaż tymczasowo cofnąć obronę, dopóki tej intensywności nie ma. A ja znowu myślę, że gdyby piłka nożna była tak prostym sportem to nie byliby potrzebni trenerzy. Podejrzewam, że cofnięcie obrony wymaga jeszcze miliona innych korekt w taktyce, aby to funkcjonowało. A takie przejście z planu A na plan B może być bardzo kosztowne i potrzeba co najmniej kilku tygodni, żeby drużyna się przestawiła i nauczyła tak grać. I co? Wróci forma, intensywność, pressing i znowu przestawiać całą machinę?

No weźcie zaufajcie wreszcie trenerom i oceniajmy po sezonie, a teraz dajmy im pracować. Nie dziwię się, że trenerzy Barcelony tak szybko łysieją i siwieją jak takie warunki tu panują. I nie zdziwiłbym się, gdyby rzeczywiście było jakieś ziarnko prawdy w plotkach o rzekomej chęci odejścia Flicka. Nie wiem czy w innych klubach też tak szybko zaczyna się podważać decyzje trenera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?