KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niech ten de la Fuente już odejdzie z tej reprezentacji
5
@Fabik87 Usuń to! Będę płakał
5
@Toretto Bo my mamy piłkarzy z klasą, którzy chcą grać dla swoich reprezentacji narodowych.
19
@ViscaelBarca2007 He he he he... Fajnie się tam bawią w tym Madrycie.
1
@michal26 Coś czuję, że prędzej zagra Eric Garcia albo Christensen na ŚPD niż Bernal. Choć też liczę na Bernala i jak widziałem go przed kontuzją, to stawiałem go wyżej niż Casado.
1
@SmoothCriminal Laporta te wszystkie rzeczy robi dla klubu, to proces. No i się przypierd. Że łatwo nam mowic a on dla klubu to robi. Dla klubu pogonił Leo podczas podpisu, dla klubu tego samego dnia zaprosił Pereza i się spotkali rozmawiając o superlidze która nigdy nie powstała, tu jest miejsce na wzruszenie się Laporty.
13
"Messi się odciął od Barcelony!!!"
7
@Cyzix I wyraźnie lepsze niż Vinicius przy niemal identycznej liczbie minut.
5
@AlwaysBlaugrana W drugiej połowie to przede wszystkim graliśmy bardziej kompaktowo. Formacje były blisko siebie i rywale nie mieli miejsca na swobodne podania za linię obrony. Dodatkowo nawet Rashford wracał na pozycję Balde i tam odbierał piłki.
2
@Stinger_ To jest tak oczywiste jak to, że 2+2=4.
5
Bernal zdecydowanie MVP.
0
@Barceloniarz987 Aaaa, fakt xD
0
Łatwo. Gdzie rywal?
2
Xavi był jaki był, ale był
2
Dla Realu karny, dla nas nie.
2
@MirusAmisz I takie podejście mi się podoba!
@Comentateiro Ehe, na pewno!
2
Jak tam nastroje? Bojowe czy drżymy o wygraną choćby po farfoclu?
0
Rayo gra dzisiaj lepiej niż Real. Będzie bardzo niesprawiedliwym rezultatem, jeśli Realowi uda się tu ugrać 3 punkty.
0
Trzeba przyznać, że zacna akcja Realu.
3
@Kgorecki2500 Bayern to już historia...
0
@Herato Mi się kojarzy bardziej z jakimś teleturniejem, a nie jakimikolwiek rozgrywkami sportowymi.
2
@gumaz Jeśli udział w tych patologicznych programach typu Warsaw Shore można uznać za bycie znanym to tak xD
0
@Ziemny No i dziękuję. Nie szukałem długo, bo uznałem, że skoro o tym napisałeś, to wiesz gdzie to przeczytałeś i nie będzie dla Ciebie problemem podesłać link.
0
@Ziemny Wpisałem w Google "smilk odchody" i nic nie znalazłem. Zapodaj jakiegoś linka.
13
Ja też jestem tym zmęczony, te wszystkie szopki jakie odwalają media w związku z nieistniejącymi problemami z Yamalem czy rzekomym odejściem Flicka to parodia.
0
@BorzyKrzys Że kurła co? xD
0
@sebo939 Możliwe, że bilans korzyści i strat wychodzi tak, że lepiej mieć Rashforda na boisku i być groźniejszym w ofensywie.
@tbas Być może Flick i jego sztab mają taki plan treningowy na sezon, że widzą mniej więcej kiedy ta intensywność ma przyjść.
0
@Faro No mamy dopiero początek listopada, więc jak dla mnie bardzo, bardzo szybko. Ja zaczekam do końca sezonu i zobaczę o co zaktualizuje się gablota z trofeami. Pójdę dalej! A nawet jeśli nic nie wygramy to byłbym za tym, żeby Flick został na jeszcze kolejny sezon.
1
@Huck Sam chciał odejść za kasą i nie mam mu tego za złe, miał prawo. A czemu mu pozwolili? Bo mu to zagwarantowali, żeby w ogóle zgodził się do nas dołączyć. Gdyby mu tego nie obiecali przy podpisaniu kontraktu to może w ogóle by się nie zdecydował do nas dołączyć.
7
Widzę, że bardzo prędko zaczęło się podważanie umiejętności trenerskich Flicka, bo wiadomo, że my wiemy więcej i wiemy lepiej od niego jak osiągać lepsze wyniki niż dotychczas. My wiemy jaki jest główny problem tej Barcelony, a nie jakiś tam marny trenerzyna.
Ja wierzę, że skoro Flick nic nie zmienia w ustawieniu obrony, to widzi bardziej złożony problem, niż tylko to, że obrona jest ustawiona za wysoko. Być może trzeba popracować nad intensywnością, pressingiem i grą na wyprzedzenie, a wtedy tak wysoko ustawiona obrona stanie się naszym atutem, bo rywale nie będą z taką łatwością przedzierać się przez środek pola.
To ktoś powie, że Flick nie ma planu B i mógłby przecież chociaż tymczasowo cofnąć obronę, dopóki tej intensywności nie ma. A ja znowu myślę, że gdyby piłka nożna była tak prostym sportem to nie byliby potrzebni trenerzy. Podejrzewam, że cofnięcie obrony wymaga jeszcze miliona innych korekt w taktyce, aby to funkcjonowało. A takie przejście z planu A na plan B może być bardzo kosztowne i potrzeba co najmniej kilku tygodni, żeby drużyna się przestawiła i nauczyła tak grać. I co? Wróci forma, intensywność, pressing i znowu przestawiać całą machinę?
No weźcie zaufajcie wreszcie trenerom i oceniajmy po sezonie, a teraz dajmy im pracować. Nie dziwię się, że trenerzy Barcelony tak szybko łysieją i siwieją jak takie warunki tu panują. I nie zdziwiłbym się, gdyby rzeczywiście było jakieś ziarnko prawdy w plotkach o rzekomej chęci odejścia Flicka. Nie wiem czy w innych klubach też tak szybko zaczyna się podważać decyzje trenera.