KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Olmo oddaj Laminowi piękną asystę!
3
@pt9 Dodanie do Drwala środka na przeczyszczenie nie udupi nikomu życia. Co najwyżej dzień lub dwa.
24
Polecam ten materiał w temacie piractwa.
Bo może piractwo nie jest przyczyną, ale skutkiem? Jak dla mnie te wszystkie pakiety są zdecydowanie za drogie jak za jakość jaką oferują. Obecnie co prawda mam wykupiony Canal+, ale jeśli nie mógłbym obejrzeć tam wszystkich meczów Barcelony to po prostu zrezygnuję, bo nie będę płacił wysokich abonamentów w dwóch miejscach, żeby móc obejrzeć kilka meczów miesięcznie. Bo tylko mecze Barcelony i od biedy Realu mnie interesują.
1
@MesQueUnClub_87 To też prawda i mi także średnio odpowiada klimat, który pokazali na pokazie, ale jeśli gra będzie na bardzo wysokim poziomie technicznym i dopracowana jak ich poprzednie produkcje, to mi to jakoś bardzo nie przeszkadza.
2
@macio_944 @MesQueUnClub_87 W moim słowniku nie ma nawet takiego pojęcia jak "niepotrzebne detale w grach". Każdy najmniejszy detal robi klimat i buduje imersję, a nawet jak sam go nie zauważę podczas rozgrywki, to robi marketing, co widać po zasięgach tego posta. Naughty Dog topka. Nie mogę się doczekać Intergalactic, bo pewnie znowu przekroczą pewne bariery nieosiągalne dla większości konkurencji.
2
No i elegancko, Urbanówka się nie zatrzymuje i nie bierze jeńców.
3
@AmigoBlancos Równie dobrze mógł powiedzieć, że stary @Luciano99, gdyby nie kontuzja... Byłby bliżej prawdy
0
@messi564 Polecam tę stronę: https://gg.deals/
Można porównać ceny w różnych miejscach. Jest to podzielone na sklepy oficjalne 100% legitne i keyshopy typu właśnie G2A czy Eneba. Kupuj tam gdzie dostaniesz kod do gry, a nie dane logowania do konta (czyli chyba w większości przypadków, nie spotykałem się zbyt często, żeby dawali dane logowania do konta).
7
Wyglądają inaczej niż poprzednie. Moim zdaniem nawet lepiej, mimo że tamte już mi się bardzo podobały.
W na poprzedniej wizualizacji koszulka po jednej stronie była bordowa, a po drugiej stronie granatowa.
1
Czy można już powoli zaczynać wyciągać wnioski, że problemem naszej reprezentacji nie są piłkarze, tylko po prostu zazwyczaj mamy na ławce słabych selekcjonerów? Wchodzi taki Urban nagle już od pierwszych meczów potrafimy grać w piłkę, mądrze zarządzać meczem, stwarzać sytuacje, całkiem nieźle bronić. Na razie to tylko 5 meczów, zobaczymy co dalej...
0
@GeneralXavi Szczerze? Nie, nigdy nie byłem na meczu na dużym stadionie.
5
Dlaczego nadal możliwym jest wchodzenie na stadion z racami?
12
@syzje Najgłupszy komentarz wieczora już za nami. Dziękujemy!
3
@Hosh Aubameyang z tego strzela gola z przewrotki, a nie podaje.
2
Myślałem, że to Lewandowski. Ojoj, ale by było, gdyby to był on...
1
@HarveySpecter Od fabuły to są filmy i seriale :D Ja grając w grę lubię właśnie kiedy wszystkie elementy ze sobą współgrają - fabuła, mechaniki, grafika i inne elementy. Choć najważniejszy jest właśnie gameplay, a fabuła dopiero gdzieś dalej w hierarchii ważności.
1
@adamek20151 OJO! Ultima hora!
@lithotripter Nie kłam, Messi w Barcelonie. Here we go!
2
@Safrani Ja bym się jeszcze wziął za tych co zamulają na lewym pasie chodnika.
3
@Encore Myślę, że te nagle pojawiające się kluczyki w stacyjce zdradziły autora :/
2
@Lionel_Messi10 Wybitne, wspaniałe, cudowne.
3
@Deathwing112 Vinted ma chyba coś w rodzaju Programu Ochrony Kupujących, więc spróbuj zgłosić.
1
@PatrychoO Jak dla mnie z tego zestawienia tylko CS jest jako tako grywalny, o ile nie trafi się akurat cheatera - co nie jest rzadkością. Poza tym to kompletnie nie mój klimat, więc w przypadku pozostałych tytułów moja reakcja jest właśnie taka jak napisałeś.
4
@PatrychoO Chyba Roblox
1
@AlexDark00 Nie chciałbyś grać w podstawowym składzie Barcelony? :O
4
@madl1l3nho Nie wiem czy to jakaś ukryta ironia, której nie rozumiem, ale ten Wasz peak to 3. miejsce w LaLiga i 0:3 od Barcelony na Bernabeu?
2
@Comentateiro Zawsze możemy kontynuować tę wojenkę i mówić, że to tamci są źli nie zauważając, że samemu nie jest się nieskazitelnym. Powodzenia, daj znać jakie rezultaty :)
A można było napisać mniej więcej to samo co @SelloutCrowd , ale mniej ofensywnym językiem i już by było lepiej. Wtedy byłaby szansa, że ta "druga strona" czytając taki sympatyczniejszy acz upominający komentarz, znacznie chętniej dojrzałaby w tym prawdę i być może chwyciłaby za wyciągniętą do niej rękę. W przypadku ofensywnych komentarzy nie ma szans na pojednanie.
4
@Ku84fcb https://www.footyheadlines.com/2025/08/barcelona-26-27-home-kit.html
Mi się najbardziej podoba opcja nr 1.
19
W 50% zgadzam się. 80 mln tak. Ale zamiast Fermina to Olmo
4
@tbas No i właśnie o to mi chodzi, żeby nie brać przykładu z tych błaznów, którzy tylko chcą dzielić. Bo to tak do końca świata można mieć podejście: "oni zaczęli, oni pierwsi niech się zmienią".
39
@SelloutCrowd Ja wychodzę z założenia, że jeśli chcesz coś zmienić i coś "głosisz" to najlepiej zacząć od siebie. A z Twojego komentarza raczej nie bije chęć łączenia, a wręcz przeciwnie.