8

@ZwyklyCuler48 Na rynku pewnie Mbappe, ale nie wymieniłbym Pedriego na Mbappe.

1

O jak mi przykro...

0

NEGREIRAAAAAAAAAAAAA!

9

@Krzyniu Mi starczy na dziś La Rambli, do jutra!

8

Pedri zagrał tak świetnie, że aż @Peciak zaniemówił.

0

@partymaker Ok, jeśli tak uważasz od dawna i nie zmieniasz zdania co dwa mecze to spoko. Odnoszę się bardziej do tego, że zauważyłem, że jeszcze przed kontuzją wszyscy go chwalili i praktycznie nie dało się spotkać głosów krytyki w jego stronę albo bardzo mało. A teraz po tych dwóch meczach co raz bardziej podważa się jego rolę i umiejętności.

10

@Filipem Ej, to mnie już zaczyna przerastać. Dopiero co grał świetnie przed kontuzją i wszyscy (lub prawie wszyscy) przeżywali załamanie nerwowe, gdy się okazało, że będzie niedostępny przez jakiś czas. Teraz wrócił, dwa niepełne słabe mecze i już jest słaby? Nie czaję czegoś czy ja żyję w alternatywnym świecie? :D

0

@FCBparasiempre Ale ja naprawdę nie pamiętam, żeby Eintracht miał jakieś groźne okazje pod naszą bramką, żeby móc pisać, że mieli zatrważającą nieskuteczność i powinni wygrać. W statystykach flashscore: my 7 celnych strzałów, oni 4, my 3 wielkie szanse, oni 1.

2

@FCBparasiempre Podaj jeden powód dlaczego Eintracht powinien wygrać ten mecz. Wszystkie statystyki mówią co innego. Oglądając mecz też raczej widziałem, że to my dominowaliśmy i stworzyliśmy więcej groźnych sytuacji.

1

@Criss18Barca Kontuzja, ale nie wiem czy to już pewne, że nie zagra.

0

@Beztroskii W obecnej formie to pewnie z Ferranem, ale pytanie czy to się nie zmieni jeszcze 50 razy w najbliższych meczach.

17

O tak! Niech go biorą, chcę to zobaczyć!

1

@Zoker Jeszcze niedawno mieliśmy powody do narzekania, że nie mamy skrzydłowych, którzy potrafią dryblingiem zrobić różnicę. Teraz Yamal robi co może i jego wina, bo po stracie pod polem karnym rywala padła bramka. Nie da się mieć skrzydłowych, którzy wchodzą w drybling ze 100% skutecznością. Albo jedno albo drugie.

7

@July_6_BcN Najbardziej mi się podobało jak Rashford wykładał piłkę na strzał Raphinhi, a komentator tak się pomieszał, że wyszło, że to Raphinha wykładał piłkę Rashfordowi. Ten drugi próbował go poprawić, ale tamten go nawet nie słuchał. Jak dla mnie tragiczni wczoraj byli.

0

@LOPEZ16 Moim zdaniem przeciwnie. Nastały normalne czasy w futbolu, gdzie jest kilka topowych drużyn, które są faworytami, ale nie ma jednego wyraźnego dominatora, który byłby kilka półek nad innymi.

1

@Jaro1279 Z każdą drużyną można wygrać, więc trochę nie rozumiem tego komentarza.

14

A ja wbrew Wam wszystkim, uważam, że to był genialny mecz w naszym wykonaniu, nie da się zagrać lepiej, osiągnęliśmy wszystko, ukończyliśmy tym meczem piłkę nożną.

To było na poważnie, a teraz trochę dla śmiechu. Zagraliśmy tak sobie, ani źle ani dobrze. Wszystkie statystyki potwierdzają, że byliśmy wyraźnie lepsi niż przeciwnik, wygraliśmy zasłużenie, ja nie narzekam. Jedynie zabrakło ciekawego widowiska, mecz był nudny od wyniku 2:1, ale nie każdy mecz da się grać efektownie.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

O "fatalny" Yamal też asystą. Co za scenariusz :D

0

Rashford nie jest zły. Za rozsądną cenę jestem za wykupem.

9

Nigdy nie zrozumiem braku dogrania jakkolwiek w pole karne, gdy już minął czas doliczony i wiadomo, że po wycofaniu piłki sędzia zakończy połowę.

1

@mmaciass No zła decyzja i tyle. Nie widzę sensu, żeby to w ogóle komentować. Na pewno nie Yamal odpowiada za stratę gola.

@Nicko Dokładnie

19

Jednak nie ma sensu oglądać meczu i czytać La Rambli. Wina Yamala, bo stracił piłkę pod polem karnym przeciwnika. Hit :D

1

@regatta52 Nie ma jeszcze 4:0 to słabo.

2

Czy to Roberto Carlos?

6

@Lionel_Messi10 Ostatni raz byłem tak zdziwiony jak Real Madryt spłakał się o sędziów, gdy przegrał z Celtą Vigo.

0

@Robertinho Też rozważam zaczekanie do premiery. Z tego co patrzę w internetach to PS6 może wyjść 2027/28. Zatem tak czy siak premiera na XSX i PS5 się odbędzie i raczej nie przewiduję, że ta gra będzie na tej generacji chodzić np. jak Cyberpunk na PS4. A akurat na tę grę czekam jak dziecko, jak na żadną inną :D

1

@Hektor16 Tak, też jestem zwolennikiem OLEDów mają mega kolory. Mam obecnie laptopa z ekranem OLED i jest petarda. Te nowoczesne chyba się nie wypalają tak szybko jak dawniej, gdy tak technologia raczkowała, co?

@Fc112 To prawda z tymi promocjami. Ja jestem dość wybredny i zazwyczaj chcę grać w to na co mam ochotę, a nie w to co się akurat trafi na promocji.

0

@KichuBlaugrana Ty faktycznie... Nawet nie sprawdzałem ceny XSX, bo myślałem, że około 2300-2500 zł.

4

@Eklerek To pościel się zmienia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?