0

@vangoor @Strays77 Racja, mogłem doprecyzować. Telewizor/monitor też będę dopiero kupował, ale nie mam ciśnienia na 4K. Prawdopodobnie będzie to 1080p lub 1440p

3

Bardziej się opłaca kupić PS5 Slim z napędem (~2000 zł) czy PS5 Pro bez napędu (~3100 zł)? Chcę już powoli pomyśleć nad konsolą pod GTA VI. To główny powód zakupu, bo gdyby nie to, to zostałbym przy graniu na PC i konsoli w ogóle nie kupował. Choć na pewno nie będzie stała nieużywana cały rok - ogra się w między czasie jakieś inny tytuły. A może Xbox Series X ma najlepszy stosunek cena/jakość?

3

@Barca_Big_Moment Bo Xavi na początku był bardzo dobry i bardzo pomógł wyciągnąć nas z dna. Dopiero później zabrakło czegoś, żeby zrobić kolejne kroki do przodu.

1

@RanDiFCB Nie ma takich argumentów, które by Cię przekonały, więc pozwolę sobie nie tracić czasu. Dopóki nie doświadczysz tego sam lub ktoś z Twojej bliskiej rodziny (OBY NIE), to zdania nie zmienisz.

2

@RanDiFCB Umiemy czytać, ale niestety mało wiesz o chorobach psychicznych.

13

@RanDiFCB No jest coś takiego jak L4 od psychiatry. Śmiało idź i też takie dostaniesz jak faktycznie coś Ci dolega.

0

@draxidox Pierwszy raz widzę przejazd kolejowy z zaporami bez sygnalizacji świetlnej. Nie wiedziałem, że takie występują.

0

@NeroTFP1 Raphinha tylko 10 meczów? Wydawało mi się, że to z 20.

5

@Gaucho - Vini? To był strzał czy dośrodkowanie?
- Tak.

7

@BorzyKrzys Taktyka: strzały z każdej pozycji

5

@szela1899 Zapomniał dodać, że każdy kibic Barcelony.

4

@sokot Jeszcze lepszy był strzał na bramkę, a właściwie jego brak. Wbiegli im do bramki z piłką - chyba jedna z wyraźniejszych form ośmieszenia przeciwnika.

2

Jakiś taki lepszy ten poniedziałek niż zazwyczaj.

41

Szybko przesiąknął. Myślałem, że dłużej zachowa twarz

24

Czaicie, że istnieją ludzie, którzy sympatyzują z tymi pajacami i co kilka dni zasiadają przed monitorami, żeby im kibicować? Dla mnie niepojęte.

6

A pamiętacie jak Xabi Alosno zrobił Bundesligę bez ani jednej porażki? No ale tam miał wschodzące gwiazdy, młode talenty, a teraz rozkapryszone gwiazdeczki.

19

Sędzia raz dobrze posędziował im mecz i wielce zdziwieni, że w piłce nożnej są jakieś zasady.

21

Biedny sędzia. Jeszcze nie wie, że zostanie wsadzony do zamrażarki.

0

Ośmieszeni... Pięknie!

1

@Popitek12 I to dzień po wygraniu przez Leo Messiego MLS. To nie może być przypadek

1

@Stinger_ W sumie w tym komentarzu zrobiłeś dokładnie to o co mi chodzi. Wziąłeś pod uwagę dodatkowy czynnik niż tylko statystykę strzelonych goli. W tym przypadku chodzi o presję i tak zgadzam się, że akurat pod tym względem w Barcelonie jest trudniej.

0

@Stinger_ Można porównywać każdego z każdym, ale przy wyciąganiu wniosków należy wziąć poprawkę na więcej czynników. Tak jak tutaj łatwiej strzelać gole grając w zespole o ofensywnym stylu gry. Tak samo np. obrońcy łatwiej grać w drużynie defensywnej, gdy napastnicy drużyn przeciwnych nie mają dużo miejsca. Może dlatego Lenglet radzi sobie dobrze w Atletico, a u nas był słaby...

@kanver_ Ja wiem, że Atletico to drużyna z topu, dlatego napisałem w swoim porównaniu, że skala jest inna. Jednak przyznasz, że Atletico jest gorszą drużyną od Barcelony i dodatkowo grającą bardziej zachowawczo/defensywnie przez co napastnicy mają mniej okazji do strzelania goli?

1

@Stinger_ "Rozumiem co masz na myśli ale właśnie napastników rozlicza się przede wszystkim z bramek i nie rozumiem jeśli ktoś uważa, że nie można ich pod tym względem porównywać."

Ale to tak samo jakby włożyć Harrego Kane do drużyny ze strefy spadkowej LaLiga, która gra defensywny futbol i porównywać z Ferranem Torresem, grającym w Barcelonie. Gwarantuję, że Ferran miałby więcej goli i czy to od razu oznacza, że jest lepszy? To samo działa przy porównaniu zawodnika z Barcelony i Atletico. Tylko skala inna. Ja jestem mega przeciwnikiem porównań w oparciu o jedną statystykę bez brania pod uwagę innych czynników. Nawet jeśli to najważniejsza statystyka w futbolu, czyli gole.

0

@FCB24 To ten który dobrze radzi sobie tylko w klubach, które mają "Villa" w nazwie? :D

3

@kanver_ Ile goli strzela Atletico, a ile Barcelona? Dwa zupełnie różne style gry przez co porównywanie napastników pod względem goli nie odzwierciedla dobrze rzeczywistości. Alvarez nie jest ścisłą topką napastników, ale uważam Ferrana przewyższa.

1

Mascherano stworzył potwora.

0

@Klimach fan Bez przesady z tym Ferminem. Nawet Barcelona potrzebuje takich graczy, którzy może i nie są na wyjściowy skład na lata, ale z ławki robią mega robotę i Fermin jest do tego idealny.

6

@Frimpong Nie martw się, my też straciliśmy 3 bramki. Piona!

3

@sebasarna Albo serię słabszych meczów okraszonych zmarnowanymi setkami, które z zamkniętymi oczami powinno się strzelić.

1

Ajajaj, jakby to wcisnął. Marzenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?