KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO Szybko
2
@takisobiektos A @ArcziArtt może oceniać jego ocenę :)
0
@Azazel_Pazuzu A co ten doktor robi tak w ogóle? Słyszałem tylko, że zaleca dożylnie witaminę C do chemioterapii, a poza tym? Tak w skrócie?
0
@Peciak Brawo za podejście panie, podzielam, pjona!
0
@WiecekFCB A jeśli akurat nie będzie padał śnieg?
0
O! I tego nam akurat brakowało.
1
@macio_944 @bartulek98 @RosjaninBut Mi nie chodziło o to, że chcę by Araujo został. Jest mi to obojętne i zdaje się na decyzję trenera i zarządu. Wierzę, że zdecydują dobrze. Jedyne o co mi chodziło to, że ja wstrzymuję się od głosu w tej sprawie i niech zdecydują mądrzejsi :D
5
Daleki jestem od wyzywania czy wyrzucania z Ronalda Araujo z klubu, ale wczoraj nie pierwszy raz zachował się bardzo bezmyślnie, a nawet skrajnie głupio. Nie powinien na razie być pierwszym wyborem na środek obrony, szczególnie na ważniejsze mecze. Mam tylko nadzieję, że nikomu na łeb sufit nie spadł i nie oczekujecie, że wyjdzie i publicznie przeprosi, bo to byłoby potężne oderwanie od rzeczywistości. Po faulu z PSG na czerwoną kartkę chyba z rok czytałem tego typu wysrywy.
Co do reszty drużyny to do czerwonej kartki zaczynała dopiero zarysowywać się przewaga Chelsea, ale początek mieliśmy niezły. Niewykluczone, że grając w 11vs11 drugą połowę zobaczylibyśmy odmieniony zespół, który remis by wyrwał (a kto wie czy nie więcej - wiemy co już wyprawiała Barcelona Flicka, gdy musiała odrabiać straty).
Od pana De Jonga proszę się odwalić, bo to jeden z niewielu wyraźnych pozytywów tego sezonu. Razem z Pedrim robią nam środek pola w tym sezonie i słabszy mecz wynikający ze słabej dyspozycji całej drużyny tego nie zmieni. Fermina tutaj nie liczę, bo on jest świetny jako ofensywny pomocnik, a nie do kontrolowania środka pola.
A poza tym ten wczorajszy mecz zmienił jedynie tyle, że prawdopodobnie będziemy musieli rozegrać 2 dodatkowe mecze więcej. Ta tragedia jaka nas w związku z tym spotkała jest niewspółmierna do większości komentarzy wieszczących koniec sezonu (nie pierwszy raz zresztą w tym sezonie następuje koniec).
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@kundee Na La Ramblę wszedłeś. Ale rozumiem, łatwo pomylić.
0
@capricornusjrk Wyloguj się i pooddychaj świeżym powietrzem, a potem wróć i napisz coś bardziej przemyślanego.
4
Powiem tak... Raczej bywaliśmy w lepszych sytuacjach niż ta.
6
On nie ma prawa grać w Barcelonie. Tego jest za dużo...
1
Reklamy na hymn. Lepiej jednak piracić mecze, sorki...
17
@Luciano99 Otwieram szampana!
21
@FcPortoFan1999 Do ZOO.
2
Pozytywy z dzisiaj:
- odbyłem poranny trening na rowerze
- kupiłem nowy akumulator
19
Przegranie ligi w obliczu takiego sędziowania to żaden wstyd, ale wygranie będzie smakowało podwójnie
1
@QuQ Atak nosem na nogę Viniciusa
1
Jak to może być uznane? Bramkarz znokautowany, ale gol?
2
Jeszcze jakiś karny wpadnie i tyle będzie...
0
@StevenGastonMartin99 A tam zaraz nieciekawa. Zero presji
1
@majkiii Wczoraj nam nie podyktowali jednego karnego po zagraniu ręką, więc jest jeden wolny karny w puli do rozdania.
25
Dobrze, że się w ogóle przyznał, że to był faul.
8
@mekston No wreszcie, bo zawsze przeciwko nam bramkarze grają mecze życia.
34
Jeszcze ogromne podziękowania dla Unaia Simona za wpuszczenie strzału Roberta z 5. minuty meczu. Dzięki temu to nasz Polak Rodak jako pierwszy strzelił bramkę na nowym Camp Nou :D
9
@JanuszKorwinMikke Napisz niemerytoryczny komentarz. Oczekuj merytorycznych odpowiedzi. Brawo Ty!
0
@BorzyKrzys To trzeba mu koszt piłki odciągnąć z pensji. Ktoś musi pokryć te straty.
8
@Ghandi M-m-m-monster Block!
1
@Michall99 Ale kiedy to było na styku :D