0

@D10SLEO Szybko

2

@takisobiektos A @ArcziArtt może oceniać jego ocenę :)

0

@Azazel_Pazuzu A co ten doktor robi tak w ogóle? Słyszałem tylko, że zaleca dożylnie witaminę C do chemioterapii, a poza tym? Tak w skrócie?

0

@Peciak Brawo za podejście panie, podzielam, pjona!

0

@WiecekFCB A jeśli akurat nie będzie padał śnieg?

0

O! I tego nam akurat brakowało.

1

@macio_944 @bartulek98 @RosjaninBut Mi nie chodziło o to, że chcę by Araujo został. Jest mi to obojętne i zdaje się na decyzję trenera i zarządu. Wierzę, że zdecydują dobrze. Jedyne o co mi chodziło to, że ja wstrzymuję się od głosu w tej sprawie i niech zdecydują mądrzejsi :D

5

Daleki jestem od wyzywania czy wyrzucania z Ronalda Araujo z klubu, ale wczoraj nie pierwszy raz zachował się bardzo bezmyślnie, a nawet skrajnie głupio. Nie powinien na razie być pierwszym wyborem na środek obrony, szczególnie na ważniejsze mecze. Mam tylko nadzieję, że nikomu na łeb sufit nie spadł i nie oczekujecie, że wyjdzie i publicznie przeprosi, bo to byłoby potężne oderwanie od rzeczywistości. Po faulu z PSG na czerwoną kartkę chyba z rok czytałem tego typu wysrywy.

Co do reszty drużyny to do czerwonej kartki zaczynała dopiero zarysowywać się przewaga Chelsea, ale początek mieliśmy niezły. Niewykluczone, że grając w 11vs11 drugą połowę zobaczylibyśmy odmieniony zespół, który remis by wyrwał (a kto wie czy nie więcej - wiemy co już wyprawiała Barcelona Flicka, gdy musiała odrabiać straty).

Od pana De Jonga proszę się odwalić, bo to jeden z niewielu wyraźnych pozytywów tego sezonu. Razem z Pedrim robią nam środek pola w tym sezonie i słabszy mecz wynikający ze słabej dyspozycji całej drużyny tego nie zmieni. Fermina tutaj nie liczę, bo on jest świetny jako ofensywny pomocnik, a nie do kontrolowania środka pola.

A poza tym ten wczorajszy mecz zmienił jedynie tyle, że prawdopodobnie będziemy musieli rozegrać 2 dodatkowe mecze więcej. Ta tragedia jaka nas w związku z tym spotkała jest niewspółmierna do większości komentarzy wieszczących koniec sezonu (nie pierwszy raz zresztą w tym sezonie następuje koniec).

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@kundee Na La Ramblę wszedłeś. Ale rozumiem, łatwo pomylić.

0

@capricornusjrk Wyloguj się i pooddychaj świeżym powietrzem, a potem wróć i napisz coś bardziej przemyślanego.

4

Powiem tak... Raczej bywaliśmy w lepszych sytuacjach niż ta.

6

On nie ma prawa grać w Barcelonie. Tego jest za dużo...

1

Reklamy na hymn. Lepiej jednak piracić mecze, sorki...

17

@Luciano99 Otwieram szampana!

21

@FcPortoFan1999 Do ZOO.

2

Pozytywy z dzisiaj:
- odbyłem poranny trening na rowerze
- kupiłem nowy akumulator

19

Przegranie ligi w obliczu takiego sędziowania to żaden wstyd, ale wygranie będzie smakowało podwójnie

1

@QuQ Atak nosem na nogę Viniciusa

1

Jak to może być uznane? Bramkarz znokautowany, ale gol?

2

Jeszcze jakiś karny wpadnie i tyle będzie...

0

@StevenGastonMartin99 A tam zaraz nieciekawa. Zero presji

1

@majkiii Wczoraj nam nie podyktowali jednego karnego po zagraniu ręką, więc jest jeden wolny karny w puli do rozdania.

25

Dobrze, że się w ogóle przyznał, że to był faul.

8

@mekston No wreszcie, bo zawsze przeciwko nam bramkarze grają mecze życia.

34

Jeszcze ogromne podziękowania dla Unaia Simona za wpuszczenie strzału Roberta z 5. minuty meczu. Dzięki temu to nasz Polak Rodak jako pierwszy strzelił bramkę na nowym Camp Nou :D

9

@JanuszKorwinMikke Napisz niemerytoryczny komentarz. Oczekuj merytorycznych odpowiedzi. Brawo Ty!

0

@BorzyKrzys To trzeba mu koszt piłki odciągnąć z pensji. Ktoś musi pokryć te straty.

8

@Ghandi M-m-m-monster Block!

1

@Michall99 Ale kiedy to było na styku :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?