KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i prawidłowo odnośnie tej obrony. Zgadzam się, bo chcę oglądać Barcelonę ofensywną
5
Ale komentatorzy na Canal+ smutni po VARze. A przynajmniej jeden z nich.
23
Fermin to się czasami podpala gorzej niż Gavi.
4
W tym meczu było już wszystko oprócz naszego prowadzenia, więc czekam.
1
Dobra, to od teraz remontada.
2
Gówno a nie karny, sam się poślizgnął
2
Lamine dzisiaj forma top. Oprócz zmarnowanej setki :D
2
Przypomina mi się teraz mecz 5:4 z Benficą, tylko nie ma Raphinhi :/
0
Flick do grudnia
2
Dawno nie było w Barcelonie takiego gola a'la Messi
2
Już 2 poprzeczki i 1 słupek. Gdyby to zaliczano jako gole to prowadzilibyśmy 4:2 xD
7
Raphinha to się na trybunach przewraca jak widzi nasz pressing.
3
Co się Rekin rzucił na Bogu ducha winnego zawodnika Brugge
1
@SelloutCrowd Nieprawda.
0
@Filipem Co Ty masz do Rashforda w tej sytuacji? :O
1
Ferran ty dzbanie, placku ty!
1
@regatta52 Jak to? Przecież on nie podaje
5
@1LY0 Oba kiepskie jak dla mnie. Znaczy jak na tamte czasy to może ok, ale dzisiaj już mi się nie podoba taki wystrój jaki był w filmie. Powielam zdaniem @heniusss, też mi się podobają ciemne nowoczesne wnętrza.
3
@lucca87 Z gry wygląda gorzej niż myślałem, a liczby robi lepsze niż myślałem. Równe 4
1
@Cules69 No Barcelona
1
@Cules69 Nie ma szans.
9
No dej tego karnego, wiem, że chcesz.
4
Trudno jest mi sobie wyobrazić sytuację, żeby Real w takiej sytuacji nie miał rzutu karnego. Może moja wyobraźnia jest zbyt ograniczona.
2
Potężny Dembele strzela potężnemu Bayernowi.
3
Aj, mógł być rzut karny, sędzia nie wykorzystał okazji.
2
@Filipem Pierogi z kapustą i grzybami i ryba po grecku.
0
@directedbyfcb Nie uważam po prostu, że zawsze życie w zgodzie ze sobą jest optymalnym wyborem i że własne szczęście zawsze trzeba stawiać ponad szczęście innych. Choć możliwe, że nie o to Ci chodziło - zależy pewnie od konkretnej sytuacji. Oczywiście nie można też w każdej sytuacji siebie unieszczęśliwiać kosztem innych, ale ważna jest tu jakaś równowaga.
0
@directedbyfcb "Człowiek wie, że najważniejsze to żyć w zgodzie ze sobą i być szczęśliwym"
To może źle wie? ;)
0
@beter2 Możliwe, ale tego nie zamierzam nawet próbować :D
1
@beter2 Ja kiedyś miałem takie postanowienie noworoczne, że przez calutki rok nie będę jadł w ogóle słodyczy. Udało mi się to, a najtrudniejszy był początek. Później już nie miałem ochoty, nawet gdy widziałem jak inni jedli. Także trzymam kciuki. Trudność jest tylko na początku, później z górki.