0

No i prawidłowo odnośnie tej obrony. Zgadzam się, bo chcę oglądać Barcelonę ofensywną

5

Ale komentatorzy na Canal+ smutni po VARze. A przynajmniej jeden z nich.

23

Fermin to się czasami podpala gorzej niż Gavi.

4

W tym meczu było już wszystko oprócz naszego prowadzenia, więc czekam.

1

Dobra, to od teraz remontada.

2

Gówno a nie karny, sam się poślizgnął

2

Lamine dzisiaj forma top. Oprócz zmarnowanej setki :D

2

Przypomina mi się teraz mecz 5:4 z Benficą, tylko nie ma Raphinhi :/

0

Flick do grudnia

2

Dawno nie było w Barcelonie takiego gola a'la Messi

2

Już 2 poprzeczki i 1 słupek. Gdyby to zaliczano jako gole to prowadzilibyśmy 4:2 xD

7

Raphinha to się na trybunach przewraca jak widzi nasz pressing.

3

Co się Rekin rzucił na Bogu ducha winnego zawodnika Brugge

1

@SelloutCrowd Nieprawda.

0

@Filipem Co Ty masz do Rashforda w tej sytuacji? :O

1

Ferran ty dzbanie, placku ty!

1

@regatta52 Jak to? Przecież on nie podaje

5

@1LY0 Oba kiepskie jak dla mnie. Znaczy jak na tamte czasy to może ok, ale dzisiaj już mi się nie podoba taki wystrój jaki był w filmie. Powielam zdaniem @heniusss, też mi się podobają ciemne nowoczesne wnętrza.

3

@lucca87 Z gry wygląda gorzej niż myślałem, a liczby robi lepsze niż myślałem. Równe 4

1

@Cules69 No Barcelona

1

@Cules69 Nie ma szans.

9

No dej tego karnego, wiem, że chcesz.

4

Trudno jest mi sobie wyobrazić sytuację, żeby Real w takiej sytuacji nie miał rzutu karnego. Może moja wyobraźnia jest zbyt ograniczona.

2

Potężny Dembele strzela potężnemu Bayernowi.

3

Aj, mógł być rzut karny, sędzia nie wykorzystał okazji.

2

@Filipem Pierogi z kapustą i grzybami i ryba po grecku.

0

@directedbyfcb Nie uważam po prostu, że zawsze życie w zgodzie ze sobą jest optymalnym wyborem i że własne szczęście zawsze trzeba stawiać ponad szczęście innych. Choć możliwe, że nie o to Ci chodziło - zależy pewnie od konkretnej sytuacji. Oczywiście nie można też w każdej sytuacji siebie unieszczęśliwiać kosztem innych, ale ważna jest tu jakaś równowaga.

0

@directedbyfcb "Człowiek wie, że najważniejsze to żyć w zgodzie ze sobą i być szczęśliwym"

To może źle wie? ;)

0

@beter2 Możliwe, ale tego nie zamierzam nawet próbować :D

1

@beter2 Ja kiedyś miałem takie postanowienie noworoczne, że przez calutki rok nie będę jadł w ogóle słodyczy. Udało mi się to, a najtrudniejszy był początek. Później już nie miałem ochoty, nawet gdy widziałem jak inni jedli. Także trzymam kciuki. Trudność jest tylko na początku, później z górki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?