1

Dobra! Walimy ich na ryj!

5

Na dachu Bernabeu widać jakiś dym. Pewnie Szczena jara.

0

@Pablozeusz Można też stracić szybko 2 bramki, a później wrócić na 4:2 jak kiedyś z Atletico na przykład. Nie ma problemu.

1

@MichuZ44 Prawda jest taka, że to też odpowiedzialność twórców gry, by SI Twojej drużyny mogło reagować na takie granie. Wina szczególnie EA, że nic nie robią z tym problemem. To dzbany korzystają.

0

@RozowaPantera A karny po kontrowersyjnym faulu na Yamalu

13

Może i czas się dzisiaj zmienił, ale wiecie co się dzisiaj nie zmieni? Liczba punktów Realu w tabeli La Liga.

0

@Odcinkowy No tak, bo ja napisałem, że ten co jechał pod prąd to dobrze robił. Racja!

4

@PIWOSZ89 A w sumie może być. Dajmy im chociaż na chwilkę jakieś nadzieje.

11

Bardzo dobra informacja... dla Realu.

1

@Roobo Masz lajka na zachętę, ale z tym to się akurat nie zgodzę :)

0

@marcin62 To ja mam zdecydowanie mniej, bo dopiero 14 godzin, ale ze względu na to, że takie znajdźki pomagają w ulepszaniu postaci to wydaję mi się, że mi się to nie znudzi. Co innego gdyby nic to nie dawało, podobnie jak jest w wielu grach, gdzie za znajdźki co najwyżej można dostać trofeum, a w rozgrywce nic nie zmieniają.

4

Ja jestem trochę zacofany, bo gdy wy niektórzy już zachwycacie się Ghost of Yotei to ja dopiero ogrywam Ghost of Tsushima. Od premiery do niedawna miałem o tej grze błędną opinie, że nie ma w niej wiele ciekawej zawartości - nudna mapa, nudne dialogi, słabe mechaniki (oprócz walki), jednym słowem: nuda. Tylko latamy po mapie z kataną i siekamy Mongołów. No nic bardziej mylnego. Gra jest mega ciekawa, odkrywanie znaczników na mapie, historii, misje poboczne, ulepszanie postaci, a przede wszystkich skradanie i walka - to wszystko (i nie tylko to) stoi na bardzo wysokim poziomie. Aż trudno się oderwać jak się już siądzie, bo zawsze gdy już mam kończyć, to jakiś pytajnik na mapie lub inna misja poboczna wzywają, żeby jeszcze je sprawdzić.

0

@Gall Ja jestem za zdrowymi emocjami i wbijanie słowne szpilek w przeciwników sportowych jest dla mnie pozytywnym smaczkiem do oglądania sportu. Oczywiście dopóki nie są przekraczane granice, których moim zdaniem Yamal absolutnie nie przekroczył.

1

@barcasempre Bardzo dobrze, nie wiem o co halo! To sport, emocje, rozrywka, a nie romantyczny spacer po parku

2

@Jakchcesz Mieszkanie w takich warunkach pewnie nawet jest niebezpieczne dla zdrowia psychicznego. Nie wierzę, że da się tak mieszkać X miesięcy lub lat i nie doznać jakiegoś uszczerbku na zdrowiu.

0

@Odcinkowy Uwielbiam jak ktoś w dyskusji się tak stawia na wyższej pozycji. Czego nie rozumiesz? To ja mam rację. To jest, aż tak trudne??? JA MAM RACJĘ!

1

@KRISU77 @Odcinkowy Czyli podsumujmy.

Problem: samochód jedzie pod prąd moim pasem i blokuje mi przejazd.
Rozwiązanie: podjeżdżam mu maksymalnie pod maskę, gdy ten cofa, żeby uniemożliwić mu zjechanie z mojego pasa.

Logiczne. Wystarczyło, że na początku podjechał mu pod maskę, a jak tamten już cofał to wystarczyło zaczekać - innego rozwiązania w tej sytuacji nie było.

1

@draxidox Oczywiście ten pod prąd odwalił i nie ma co się oszukiwać, ale kamerkowicz też chciał zostać gwiazdką internetu. Po co mu podjeżdżał pod maskę jak tamten wycofywał?

0

@panczo A jeszcze nie tak dawno temu był uważany (nawet tutaj) za lepszego od Pedriego.

2

Canal+ ma fatalnych tych komentatorów. Ten dzisiaj w meczu Realu też mnie wkurza jak się tak drze co chwilę. Tak zajeżdża sztucznością, trochę na siłę...

1

@mrboom Flick: nie.

1

Ale teraz dziurawy Real w tej akcji.

1

@Ignareks Szwagry znowu wygrały

4

Brawo tym razem za rzetelną ocenę Yamala i nie uleganie presji La Bamby, bo to co ludzie tu wypisywali na temat jego gry woła o pomstę do nieba. Zasłużone 6,5.

6

@SeWo77 Bez przesady...

0

@Jasialdinho Skoro w tym momencie, to co tu robi Raphinha, jeśli od kilku tygodni nie gra?

15

"Dziś hiszpański futbol stracił okazję, by pójść do przodu, pokazać się światu i wzmocnić swoją przyszłość."

A po co pokazywać światu ten bajzel, który jest w LaLiga? Najpierw uporządkujecie to co się dzieje na Waszym podwórku, a później można myśleć o pokazywaniu się.

32

Alkomat przed wejściem do kabiny komentatorskiej. Kto za?

2

Może to Gala komentuje...

0

Jak w Kings League. Brawo Yamal!

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?