KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To już jest 2:2, prawda? xD
0
@malypuzon No to mogli już puścić jako przywilej korzyści i gol. W przypadku ręki nie może być przywileju korzyści?
2
Nie ogarniam czemu jest rzut karny, ale ok.
3
Co to do cholery było? :O
0
@mkord Nie słyszałem nawet o nim, ale ocena potwierdza to co mówisz. Jedynie na Filmwebie widzę, że jest niedostępny na żadnym VOD :/ Bardzo szkoda, bo lubię tego typu seriale. Kojarzysz czy idzie to gdzieś obejrzeć?
1
Psy szczekają, karawana jedzie dalej!
6
Szczęsny dzisiaj nogami jak Ter Stegen w pamiętnym meczu z PSG.
0
Udany początek, to najważniejsze!
4
Co ten Flick wymyślił? Balde w bramce? Szczęsny na prawym skrzydle?
49
@Roobo Nie uznaje za oszustwo, ma prawo, ale bardzo mi się to nie podoba.
2
@spiderman1899 Nie widzę powodów by z góry uznawać, że nie będzie to udany serial. W Orange is the new black też w głównej roli była kobieta, a serial zbiera niezłe noty.
2
@spiderman1899 Nie da się już dorównać takim postaciom jak Scofield, T-Bag czy Abruzzi. Ale w sumie może być ciekawy serial, zobaczymy co wyjdzie.
2
Miał odpocząć Pedri, odpoczywa De Jong. Też fajnie :)
5
@JanuszKorwinMikke A tuż za nimi, w odległości zaledwie 3 punktów, przyczajony niczym czarna pantera Manchester United potężnego Rubena Amorima.
2
@Messibestplayerintheworld Może bardziej się opłaca teraz grać na mniejszej intensywności, a potem zagrać te 2 dodatkowe mecze?
3
@Messibestplayerintheworld Czy ja wiem... Poprzedni sezon pokazał, że fajnie być w TOP8, ale nie ma co się specjalnie o to spinać.
2
@macio_944 "jedną z..." - to są w tym przypadku aż zbyt ostrożne słowa :D
3
Ale by było, prawie 1:1 xD
2
Ajaj, metr zabrakło do karnego.
7
@Cobra303 I takie podejście mi się podoba :D
14
"ciężko nam jest o presję na piłkę, a przez to też ta wysoka linia ma problemy."
Otóż to! Problemem numero uno nie jest wysoka obrona, ale kiepski, niezorganizowany pressing.
44
A opisał w protokole, że Rashford został uderzony w twarz i on razem ze swoimi kolegami nawet się nie zastanowili czy powinien być rzut karny?
1
Flick out, zszedł i od razu gol.
4
@Kasy To jutro oddadzą, to co dziś zabrali.
8
Żeby anulować gola to wystarczył dość miękki faul (i chyba słusznie), ale za uderzenie w okolicy twarzy/szyi to już faulu nie ma.
1
@Faro Co to się znowu zadziało? W jaki konflikt się wdałeś? Opowiadaj :)
2
@draxidox Absurd, kara niewspółmierna do winy.
10
@norbi77 A dla mnie akurat prowadzenie pojazdów to jedna z zalet CP2077. Bardzo fajnie czuć ciężar samochodów. Lepszy model jazdy spotkałem chyba tylko w GTA IV
3
@Kasy Wolę być.
4
@Kozinho. Tylko czy w 5 minut dogonisz Mokambe?