0

To już jest 2:2, prawda? xD

0

@malypuzon No to mogli już puścić jako przywilej korzyści i gol. W przypadku ręki nie może być przywileju korzyści?

2

Nie ogarniam czemu jest rzut karny, ale ok.

3

Co to do cholery było? :O

0

@mkord Nie słyszałem nawet o nim, ale ocena potwierdza to co mówisz. Jedynie na Filmwebie widzę, że jest niedostępny na żadnym VOD :/ Bardzo szkoda, bo lubię tego typu seriale. Kojarzysz czy idzie to gdzieś obejrzeć?

1

Psy szczekają, karawana jedzie dalej!

6

Szczęsny dzisiaj nogami jak Ter Stegen w pamiętnym meczu z PSG.

0

Udany początek, to najważniejsze!

4

Co ten Flick wymyślił? Balde w bramce? Szczęsny na prawym skrzydle?

49

@Roobo Nie uznaje za oszustwo, ma prawo, ale bardzo mi się to nie podoba.

2

@spiderman1899 Nie widzę powodów by z góry uznawać, że nie będzie to udany serial. W Orange is the new black też w głównej roli była kobieta, a serial zbiera niezłe noty.

2

@spiderman1899 Nie da się już dorównać takim postaciom jak Scofield, T-Bag czy Abruzzi. Ale w sumie może być ciekawy serial, zobaczymy co wyjdzie.

2

Miał odpocząć Pedri, odpoczywa De Jong. Też fajnie :)

5

@JanuszKorwinMikke A tuż za nimi, w odległości zaledwie 3 punktów, przyczajony niczym czarna pantera Manchester United potężnego Rubena Amorima.

2

@Messibestplayerintheworld Może bardziej się opłaca teraz grać na mniejszej intensywności, a potem zagrać te 2 dodatkowe mecze?

3

@Messibestplayerintheworld Czy ja wiem... Poprzedni sezon pokazał, że fajnie być w TOP8, ale nie ma co się specjalnie o to spinać.

2

@macio_944 "jedną z..." - to są w tym przypadku aż zbyt ostrożne słowa :D

3

Ale by było, prawie 1:1 xD

2

Ajaj, metr zabrakło do karnego.

7

@Cobra303 I takie podejście mi się podoba :D

14

"ciężko nam jest o presję na piłkę, a przez to też ta wysoka linia ma problemy."

Otóż to! Problemem numero uno nie jest wysoka obrona, ale kiepski, niezorganizowany pressing.

44

A opisał w protokole, że Rashford został uderzony w twarz i on razem ze swoimi kolegami nawet się nie zastanowili czy powinien być rzut karny?

1

Flick out, zszedł i od razu gol.

4

@Kasy To jutro oddadzą, to co dziś zabrali.

8

Żeby anulować gola to wystarczył dość miękki faul (i chyba słusznie), ale za uderzenie w okolicy twarzy/szyi to już faulu nie ma.

1

@Faro Co to się znowu zadziało? W jaki konflikt się wdałeś? Opowiadaj :)

2

@draxidox Absurd, kara niewspółmierna do winy.

10

@norbi77 A dla mnie akurat prowadzenie pojazdów to jedna z zalet CP2077. Bardzo fajnie czuć ciężar samochodów. Lepszy model jazdy spotkałem chyba tylko w GTA IV

3

@Kasy Wolę być.

4

@Kozinho. Tylko czy w 5 minut dogonisz Mokambe?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?