Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Zrozumiem naprawdę wszystko, ze beton, że leśne dziadki, że Łysy żyje w swoim świecie, ale OWACJE NA STOJĄCO?
0
@Tridente2015 A to ja nie mówię, że tego nie da się zrozumieć. ;)
0
@Tridente2015 I po to właśnie powinien tam być dopisek „od razu”, bo bez tego brzmi komicznie. :)
0
@pikass14 A to tego jakoś przesadnie dużo nie jest. Możliwe, że i tak ktoś wiezie jakimś dostawczakiem, ale w sumie to aż tyle miejsca nie zajmuje.
0
@normasubiektywna Cóż, w końcu i Bartomeu też dobrodusznie podał się do dymisji, ciekawe dlaczego. :)
0
Mam nadzieję, że nie jest możliwe prawnie, żeby w wyborach na nowego szefa RFEF wystartował niejaki Javier Tebas. Nawet gdyby uśmierzyło to spory między RFEF i La Ligą, to już byłoby przegięcie. :P
2
Niestety może to zmierzać w stronę „gdyby nie kontuzje, byłby jednym z najlepszych w historii na swojej pozycji”.
Oby nigdy nie musiał słuchać takich słów.
0
I to jest temat na osobny artykuł? Chyba po to, żeby kolejne „aktualizacje” przynosiły kompletnie inne wnioski. :P
0
@AxelF Wydawałoby się dośc oczywiste, że skoro dopiero co pracował w innym kraju UE, to procedury powinny iść zdecydowanie szybciej, bo praktycznie wszystko mają już podane na tacy.
1
@Pedri16Future Można też i tak, ale jednak myślę, że ton wypowiedzi ocenia się głównie po tonie wypowiedzi. ;)
1
@Pedri16Future I nie mogła być dramatyczna? Nadal nie widzę sprzeczności, dramatyczna przemowa może coś dać albo może nie dać nic. ;)
0
@Pedri16Future A w czym jedno drugiemu przeczy?
11
Gość grał dopiero co w Chorwacji – a to przecież też Unia Europejska – i teraz potrzebuje jeszcze osobno pozwolenia na pracę w Hiszpanii? I tyle to zajmuje? Trochę mi się to nie klei.
0
Pewnie to dyrdymały, bo jak to tak sprzedawać Wielkiego Kapitana. :)
Ale w tej historyjce lojalność Sergiego R. jest tak duża, że aż nie chce dać zrobić jakże cennych milionów. :P
1
Ha, ha, i gdzie są ci, co mówili, że po co ter Stegen ma być kapitanem, jak nie będzie miał jak dyskutować z sędziami? To polazł i karteczka od razu. :P
0
@mvnBasten Raczej to miałyby być różne stawki za różne zmienne, a nie warunki do spełnienia łącznie. Ale kto ich tam wie, jeden rabin powie tak, drugi powie nie, a obaj kija wiedzą. ;)
3
Uroki futbolu – jedni nie mają miejsca na rejestrację, inni muszą desperacko walczyć, żeby te wolne miejsca w ogóle móc zapełnić.
Ech, gdzie te czasy, gdy Barça martwiła się tylko tym, żeby nie było za dużo graczy spoza Unii i co najwyżej załatwiać hiszpańskie czy inne unijne paszporty...
1
„Sposób, w jaki gramy w każdym meczu w Lidze Mistrzów pokazuje, jak bardzo się różnimy”.
Co to znaczy w ogóle? Chodzi o to, że się wyróżniają, odróżniają, czy że jak?
0
@BordowyPtak No, tyle że większość meczów jest po zmroku. ;)
1
To chyba Widzew sprzedał podobną liczbę karnetów. :P
3
„W pakiecie środków, które World Skate chce zastosować, przewiduje się, że będą mogli się poruszać”.
To ja nie myślałem, że w hokeju na wrotkach mają manekiny zamiast bramkarzy, że nie mogły się dotąd poruszać. ;)
Ciekawe, o co tam chodzi.
0
@Kazragore Nie, w Premier League średnia za zeszły sezon to niecałych 55 minut. Aż takich różnic między ligami nie ma.
https://theanalyst.com/eu/2023/05/guide-to-premier-league-time-wasting/
0
@Cyprix Skoro sędzia uznał, że ten faul na Araujo był już po przewinieniu Gaviego, to nie za bardzo miałby już powód do dawania kartki za wydarzenie poza grą. Mimo wszystko to była akcja w walce o piłkę, a nie cios karate poza grą i poza akcją.
2
Ale już naprawdę kij z tym całym obrysem ciała. Gavi został nabity z jakiejś śmiesznie małej odległości, miał jakieś 0,01 sekundy na reakcję i to powinno zamykać temat „przewinienia”. Jeśli taki jest zamysł karania „zagrań ręką”, to chyba gdzieś ktoś się pogubił.
Absurd zupełny z całą logiką sprawdzania tej akcji, a skład sędziowski zagubiony we mgle jak przez całą resztę meczu.
0
@Wizard79 Może być i 150 kamer, tylko co to da, jeśli jeszcze obraz z tych kamer muszą zobaczyć niewidomi, „najlepsi na świecie” sędziowie...
1
@Chlebek23391 Czy w skrócie jeszcze raz – nie zagrali dobrze, bo nie byli w stanie z powodu przeciwnika. Nie można jednocześnie zagrać dobrze i nie zagrać dobrze. ;)
2
@Chlebek23391 Więc po co mówić, że zagrałeś dobrze, ale jednak nie zagrałeś dobrze, bo przeciwnik nie pozwolił? To się kupy trochę nie trzyma.
Może i Getafe zagrało dobrze jak na swoje wątpliwej jakości standardy, ale Barcelona nie zagrała dobrze jak na standardy Barcelony.
2
Może i udało się zarejestrować tylko 16 zawodników, może i nie ma z czego klecić, a i tak nawet przy takiej bidzie z nędzą w żadnym z tych przewidywanych składów nie ma Wielkiego Kapitana. :P
0
@Maynard666 Na razie może wręcz nie być wyjścia...
0
@misiek4st No tak, to akurat nie jest temat Barcelony, tylko Stomilu Olsztyn i Chrobrego Głogów. ;)