2

O, jest i nieśmiertelne „Blaugrana wierzy”. :)

1

517. odcinek telenoweli „Okazało się, że...”. :P

2

„Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu”...

0

@Arczi87 Tylko jak w klubie mogli pomyśleć, że jest inaczej? Na tej zasadzie każdy zawodnik rezerw zawieszony np. na cztery mecze mógłby odbębnić zawieszenie w dwie kolejki, w obu drużynach po dwa razy. To byłby dopiero ciężki absurd.

2

Cała Hiszpania: „okazało się”, „być może”, „X wierzy, że”, „panuje optymizm”, „mówi się, że” „w 1979 kogoś ukarali za to samo, a teraz nie” itd. Bez zmian. :)

5

Już pomijając obrzydliwość tego porównania, czy ten idiota nie pamięta, że nawet w takiej Hiszpanii 22 lata temu media cyfrowe były jeszcze wręcz karłem?

Karłowaty to na pewno jest rozum i godność tego pajaca.

2

@RafiVeB Jest jedna „mała” różnica – Lopez płakał sobie najpewniej w samotności i tym płaczem wywarł zerowy wpływ na kolegów. Wielki kapitan Alba płakał w szatni pełnej sfrustowanych kolegów w połowie meczu, który mogli spokojnie jeszcze odmienić, a zobaczyli chłopa porobionego w gacie.

Inna sprawa, że przepraszanie kolegów przez media społecznościowe (!) to jakiś znak czasów i poważnie nie wygląda. Chyba że odważył się też osobiście, oby.

0

@Pustelnik Moim zdaniem jego rżnięcie głupa (najłagodniej mówiąc) załatwiło go bardziej niż sam „buziak”. Ale cholera wie.

0

Wywiadu to w końcu Lewandowski udzielił, ale nie był ani pierwszym, ani drugim, ani chyba nawet i czwartym w kolejce. Przynajmniej zdążył się umyć i zamienić koszulkę meczową na polówkę!

0

Mam nadzieję, że pani matka zakończy głodówkę. Może chociaż sam synuś ją przekona...

0

Całe szczęście, że po zaledwie roku pan Gimenez objawił światu takie smaczki!

0

„W Stanach Zjednoczonych Joan Laporta byłby bohaterem” – o, ten wywiad musi być gruby. :)

2

A gdzie tu się spieszyć? Xavi jest tak rozchwytywany? Trzeba mu podnieść klauzulę odejścia? A może na pół roku przed końcem kontraktu może negocjować z innymi klubami?

Nie widzę żadnego sensownego powodu, żeby w ogóle teraz tym się zajmować. Chyba że ktoś się w zarządzie machnął i nadal uznaje go za piłkarza, który zaraz będzie wolnym zawodnikiem. ;)

6

@JacekRyba1975 U, to wysoko cenisz dorobek, a zwłaszcza renomę Barçy przed Messim. Tak chyba na poziomie Lewskiego Sofia...

14

@Firestone To też rzecznik prasowy Barcelony, którego tak przecież od lat brakowało.

0

@Qaz123 Nie. 50%, które dostałaby Barça, to 50% przychodu z ewentualnego przyszłego transferu Eza.

Barcelona ma po prostu połowę praw do niego. Może wykupić drugą połowę i mieć znów pełnię praw do Abde. Tyle że swoją połowę Betis wykupił dużo taniej.

1

@niepijpiotrek To zdjęcie staje się powoli legendą, jak szczerzący się Bartomeu. :)

1

@Campeon87 No i tak po prawdzie wystarczyło wygrać tylko jeden z nich. ;)

4

„Istnieje jednak możliwość, że potrzebne będą także inne posunięcia...”.

Co to jest za cyrk? „Istnieje jednak możliwość”, „okazuje się, że”, „Barça wierzy”, „w klubowych biurach panuje optymizm”... nudy nie ma.

0

Rodzina leci na podpisanie kontraktu? Co kraj, to obyczaj. :P

2

To są problemy doprawdy nieznane w jakimkolwiek innym liczącym się kraju piłkarskim. Tacy przykładowi Niemcy muszą parskać śmiechem kilka razy dziennie, widząc ten burdel.

3

„Królu złoty, gdzie są banknoty?” – edycja barcelońska...

0

To kto mu dopiero co zgotował owację na stojąco? Można się już pogubić w tym betonie.

3

@Koorsik Ale kto, red. Gajdek, red. Doniec czy red. Jorge María de los Santos z „Marki”? :)

1

@Koorsik No ale przecież żadnych konsekwencji właśnie nie ponosi i na tym polega cała zabawa. :P

Nie, nie ma żadnego wpływu na hiszpańską piłkę zawieszenie szefa jej związku. Ani trochę. :)

0

Może i krwawe polowanie, ale za to z owacją na stojąco od betonu związkowego, leśnych dziadków RFEF. :)

0

To jest jednak inny świat.
W Polsce trener zawieszony na dany mecz nie tylko nie siedzi na ławce, ale nawet nie bierze udziału w konferencjach prasowych. A w Hiszpanii to nawet wchodzi sobie jak gdyby nigdy nic w przerwie do szatni. :P

0

Jeszcze parę tygodni i Mister Chip czy inny tego typu fanatyk statystyk będzie sprawdzał, jaki jest barceloński rekord meczów z rzędu, w których pierwszy kapitan zasiada na ławce rezerwowych. ;)

5

Zrozumiem naprawdę wszystko, ze beton, że leśne dziadki, że Łysy żyje w swoim świecie, ale OWACJE NA STOJĄCO?

0

@Tridente2015 A to ja nie mówię, że tego nie da się zrozumieć. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?