0

@4Fabregas4 To już jego sprawa, że widział argumenty za tym, żeby miał na coś liczyć w Barcelonie, bo obawiam się, że był w zdecydowanej mniejszości...

0

@4Fabregas4 A on wróci i z Ameryki będzie grał? No też tak średnio. :)

6

Rysiu drogi, nie musiałbyś „pojechać szukać minut na drugi koniec świata”, gdybyś dał się wysłać na wypożyczenie w samej Hiszpanii. Widocznie wtedy było jeszcze za wcześnie...

1

Dziś Barcelona miałaby problem z zarejestrowaniem małego palca jego lewej dłoni. :P

0

Prezentacja dyrektora sportowego? Będzie żonglował?

0

@Kamil689 Tak, mam na myśli sam moment przyjścia. Ci dwaj pozostali byli sporym znakiem zapytania od początku.

10

@Plama W porównaniu z Douglasem czy Gustavo Maią ten Keirrison wyglądał na piłkarskiego giganta. A to, że skończyli podobnie, no cóż...

0

„Wybory: PP wygrywa, ale nie osiąga całkowitej większości w koalicji z VOX”.
Bezwzględnej większości. ;)

Tak czy tak ciekawe, że akurat w jednej gazecie walnęli wybory na okładce, a w innych ani słowa. Co innego we Włoszech, tam gazety sportowe to w dużej części polityka i rubryka towarzyska...

1

No to teraz jazda u pismaków – Javi Portero doniesie, że zatruł się X, Y i Z, Quique Martínez zaprzeczy, bo to jednak X, A, B i C, a Elina Florina z pełnym przekonaniem poda, że ci dwaj się mylą i tak naprawdę jest ich sześciu. Na koniec jeszcze Conrado Moreno ogłosi, że tak naprawdę to w ogóle zwykłe przeziębienie...

1

Nie rozumiem do końca tych powtarzających w kółko „szatnia go wybrała”.

Przecież już Xavi go namaścił na następcę Busquetsa jeszcze w maju, a nie dalej jak na początku presezonu klub walnął zdjęcie z podpisem „Pierwszy dzień jako kapitan”.

To jaki to był „wybór szatni”? Pewnie taki, że nikt się nie wychylał, a jak to w „Alternatywy 4” u dozorcy Anioła: „z góry akceptuję wyniki naszych demokratycznych wyborów, o ile są zgodne z naszymi oczekiwaniami”. :)

PS. Ale tak już bardziej serio, mam nadzieję, że nie był „wymuszony” na drużynie. Pewnie jakichś fanów tam ma, taki klubowy miś.

0

@Volley To za rok czy dwa, gdy kiedyś jednak odejdzie Sergiusz Robert, zacznie się problem, bo... prawie żadnego wychowanka już nie będzie do wyboru. Bo przecież nie Fati, a i Gavi to wychowanek mimo wszystko nie tak stuprocentowy...

0

@Rewolucja123 Śmiem wątpić, że ta pierwsza dwójka była wybrana w zwykłym głosowaniu. Obstawiłbym, że co najwyżej można było zgłosić sprzeciw i nikt tego nie zrobił.

A Sergi R. został wybrany do czwórki kapitanów kilka lat temu właśnie za staż, bo wtedy mieli z nim hopla. I tak się stopniowo piął w hierarchii, bo głupio klubowej maskotki się pozbyć, skoro wciąż siedzi w Barcelonie.

No i mimo wszystko drużyna miała tak naprawdę tym razem kija do gadania, skoro to sam Xavi namaścił Sergiego na pierwszego kapitana ileś tygodni temu, gdy odszedł Busquets. Mieli sprzeciwiać się werdyktowi Generała? To dopiero byłaby żenada. :P

PS. Ale swoją drogą czekam na kulisy od pismaków, bo jestem przekonany, że pierwsze dwa miejsca były poza głosowaniem, tylko „z automatu”.

0

@Rewolucja123 Ale ten pierwszy jest ewidentnie tylko za staż...

1

@bartoszplucinski Od lat Canal+ z uporem maniaka forsuje te rozmówki z piłkarzami w przerwie w E-klapie i oni chyba tylko wiedzą po co. Często i po meczu nie mają nic do powiedzenia, a co dopiero w przerwie...

1

Bardziej wygląda na kandydata na kandydata na potencjalnego następcę. :)

0

Drobna sprawa – Feijóo nie jest już prezydentem Galicji, tylko senatorem i szefem Partii Ludowej (i całkiem możliwe, że niebawem premierem Hiszpanii).

0

@BIGCULES Korzystniejsze prądy wietrzne, większa szybkość przelotowa przy mniejszym spalaniu.

1

Czas przygotować popcorn i czekać na wzajemne dementowanie się pismaków. :P

1

@pingus_216 Wtedy to już nie będzie klub „najbardziej odpowiedni do prezentacji kadry na nowy sezon przed kibicami”, bo i tej prezentacji już nie będzie. :P

0

Czymś się czasem te pseudogazety muszą od siebie odróżniać. :P

7

Nie no, czapki z głów, jeśli zarząd rzeczywiście „odkrył” te szeroko znane fakty po podpisaniu jakichś papierów z Lazio. Ukłony w pas.

1

@michalgajdek „Ale dosłownie patrząc na tego newsa na stronie głównej i tak widać, kto w tym meczu zagra”.
Więc co to wnosi? Według tej logiki i tak kliknie w zasadzie tylko ten, kto chce poznać szczegóły, bo rywala już zna, a reszta... rzeczywiście przescrolluje. Mimo wszystko trochę błędne koło.

1

Chwila, moment. Jeszcze nie tak dawno ci sami pismacy krzyczeli, że bez pilnych sprzedaży Barcelona nie ma czego szukać na rynku. Teraz Bernardo Silva. Przegapiłem jakieś sprzedaże? :P

2

To chyba pierwszy raz, gdy w jakimkolwiek kontekście pada tu sezon 2030/2031. Ale czas leci. :P

1

@caspian44 A to ja nie mówię, czy to dobrze, czy niedobrze. Po prostu zwracam uwagę na trend, choć trudno mi uwierzyć, że akurat w tym przypadku takie „triki” są tego wymiernie warte.

0

@Aneurysm No tak średnio. Nie każdy musi znać Kane'a, nie każdy musi znać herb jego klubu. Chodzi o kliki, tyle.

0

@FCB17 No tak, to wszystko wyjaśnia, rzeczywiście!

10

Dawniej: „Oficjalnie: Tottenham rywalem Barcelony w meczu o Puchar Gampera!”

Dzisiaj: „Oficjalnie: Znamy rywala Barcelony w meczu o Puchar Gampera!”

Naprawdę to daje aż taką różnicę w klikach?

1

W czym problem, żeby podpisanie kontraktu z Vitorem R. ogłosił oficjalnie klub, a nie jego sternik gdzieś w gazecie? Wstydzą się, że nie wiadomo, kiedy przyjdzie, czy jak?

0

@626 Myślę, że raczej to pizza idzie do nich. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?