0

@tom9001 Której to piłki z chipem nie ma w 99,999999999% meczów. :)

0

To jest typowy tekst na pisanie/wrzucenie PO transferze, a nie przed. ;)

6

„Barcelona w obecnej sytuacji finansowej nie była jednak w stanie wykupić go z Sevilli za 3 miliony euro”.

Jeszcze nie tak dawno zarząd Barcelony przegapił taką stratę w budżecie... Druzgocące zdanie.

1

Raz piszą o 150 pracownikach, raz o 120, teraz znowu 94, rozstrzał nie od parady. :P

6

Niemal przełom – pierwszy raz Laporta przyznał, że być może, no powiedzmy, że jakoś tam, od biedy, robienie interesów z „synem byłego sędziego” niekoniecznie jest w porządku. Mocno dookoła, ale coś tam już powoli chyba dociera.

Poza tym stare melodie – pazerny Tebas, „chcą nas przejąć” i „gnębią nas za Katalonię”.

0

To w Hiszpanii kluby opłacają sędziów? W naszej komicznej nieco Ekstraklasie od lat sędziów opłaca sama liga, a PZPN opłaca sędziów nawet w III lidze...

0

@bartulek98 Do Michała. ;)

0

Marcos Alonso i Iñaki Peña to „dziedzictwo klubu”? Chociaż w sumie po tym, jak „dziedzictwem Barcelony” nazwali Rikiego Pucia, nic mnie już nie zdziwi. :P

2

@adukla Ogólnie mam wrażenie, że od paru ładnych lat sama w sobie gra w piłkę i same w sobie mecze są w cieniu całej ich otoczki...

1

Jak można było się spodziewać, potężne Igrzyska Europejskie na ustach całej sportowej Hiszpanii. :P

0

@DJ6 Stwierdzenie, że odsiew „informacji” jest tu coraz słabszy, to faktycznie „wysryw” dekady. Równie urocze, zwłaszcza od kogoś, kto zaprasza spadać na drzewo, gdy ja żadnych osobistych wycieczek nie robię, a do tego dorabia sobie ileś niestworzonych, wziętych równie znikąd, historii. :)

Co ja Ci zrobiłem, że mi każesz spadać? Czy ja mam do Ciebie o coś pretensje? Jeszcze rozumiem, żebyś bronił samego siebie, tylko nie masz przed czym. Chyba że czujesz się jednoosobową Redakcją, to OK.

0

@DJ6 Chyba jednak się wyróżniłem, skoro poświęciłeś mi tak wiele uwagi z bliżej nieznanych przyczyn. Doprawdy urocze. :)

0

@DJ6 To przecież Ci tego wrażenia nie zabronię, a do jakiego „poziomu nawiązuję” (?) i jakie „rzekome starania” masz na myśli, mój tępy umysł nie ogarnia.

Nie przypuszczałbym za to, że ten wyższy poziom to hasło „jak nie pasuje, to na drzewo”. :)

0

@Recha_0684 To bardziej kupa śmiechu, nie brzmi to najszczęśliwiej. Ale zawsze lepiej niż te różne składy węgla i papy, zooleszcze i co tam jeszcze u naszych żużlowców. :)

0

@DJ6 To się rzeczywiście nie zgodzimy.
Ostatniego zdania pod hasłem „nie pasuje” nie będę komentował, staram się nie zniżać do tego poziomu.

1

@DJ6 No i ten odsiew „informacji nt. FC Barcelony” jest tu niestety coraz mniejszy...

„Jest jak wół napisane pod spodem "Zaskakujące doniesienia Sportu"”.
Jest. Jak wchodzi z komputera, na telefonie już tego nie masz. Zresztą to i tak nadal nie wyjaśnia tego, że „Sport” cytuje jakieś doniesienia z drugiej ręki czy tam innego palca.

0

@DJ6 W takim razie:
1) nikt nie każe Redakcji tego publikować,
2) tytuł sugeruje dość jednoznacznie, że to są słowa Gündoğana, a nie jakieś tam nieweryfikowalne przekazy z drugiej ręki,
3) „Sport” zdążył już w ciągu kilkunastu dni ogłosić, że Gündoğan podjął decyzję i jest przekonany, a później uznali, że tę decyzję dopiero musi podjąć, do tego raz podawali szczegóły oferty dla Gündoğana, a teraz bez cienia żenady cytują rzekomo jego samego, że tej oferty nie ma – no nie są to szczyty wiarygodności...

1

„Sport” niech już najlepiej zamknie gębę na kłódkę w jakiejkolwiek sprawie wokół Gündoğana, dość już się ośmieszyli jak na ten miesiąc. :P

1

@sevs Chociaż tak samo jak w Hiszpanii od 2019 nie było w Ekstraklasie żadnego absolutnego beniaminka do czasu awansu Puszczy.

Ale w Hiszpanii to już solidny beton, tylko siedmiu absolutnych beniaminków w XXI wieku. U nas ponad dziesięciu.

1

@SuperPatsonFCB Nie ma aż tak wielu drużyn do wyboru. Pewnie najbliżej awansu do Primera División mogłaby być Andorra, poza tym w pierwszej lidze nie grali tylko Mirandés, Amorebieta i Racing Ferrol. Ewentualnie Alcorcón i Eldense, jeśli wejdą z baraży.

4

A i tak to Eibar najbardziej sfrajerzył awans. Od początku marca byli na pierwszym miejscu, by w ostatnich dwóch czy trzech meczach wypuścić pierwszą dwójkę, do której stracili punkt, a później od razu przegrali z Alavés w półfinale baraży.

0

@Recha_0684 A co ma być w związku z tym albo czego miałoby nie być?

2

Iskra Kielce to być może jedyny klub sportowy, który nie tylko raz, ale nawet dwa razy miał w swojej nazwie... nazwy innych miast. Ktoś powie, że Łomża i Barlinek to nazwy marek, ale to i tak są jaja. :P

1

@brd42 Nie. Tylko udaje, że nie dostaje podwyżki.

2

Čeferin i jemu podobni zawsze będą mieli argument z tym, że kasa idzie też na szkolenie i rozwój. Niech grają po 30 meczów w Lidze Mistrzów co sezon, to będą mieli szkolenie i rozwój na poziomie międzygalaktycznym...

0

A to on jest już w ogóle nowym zawodnikiem Barcelony?

2

No to nie „poznaliśmy” daty, tylko „Mundo Deportivo podało”. Równie dobrze mógłby te daty podać każdy z nas, strzelić coś w styczniu...

0

@Pustelnik Do przedwczoraj. ;)

1

Wczoraj mogliśmy się dowiedzieć, że decyzję musiał podjąć właśnie wczoraj. :P

0

@xavi890 Raczej chodzi o to, że trafił do drugoplanowego „klubiku” z Zagrzebia zamiast od razu do Dinama. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?