Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ElTomas A dlaczego holota? To sa normalni ludzie ktorzy chca tylko normalnie w spokoju zyc.
1
@Chalabala Oby i zeby juz nie wrocili :)
3
XDDD Co ty bredzisz XDDD
0
@Nazio87 finde nie fajf
0
@trolownik Mi to obojetne ale nie czuje potrzeby by polak rodak wygral mam to gdzies nic to nie zmieni w moim zyciu.
0
@Krzychu1010 Prezent
0
@Jakchcesz Kupujcie PC nie warto konsoli brac. Na pc darmowe multi a gry przed bebila jima ryana tez wyjda wszystkie na pc. Jednym slowem nie warto kupowac ps5!
1
@Comentateiro Jestes debilem albo ci za to placa. Jednym slowem nie szanuje,
0
@DJ6 nie posraj sie. To nic nie ma znaczenia.
1
@filipeq Lenglet to trybuny nie 1 sklad
1
@kamiVeB Ale ten tytul nie mowi ze z tego powodu zostal zmieniony.
0
@Japonk Nie. Normalnie wszystko dizala.
1
@IronSanHybrid Na wszelki wypadek sprawdze ale watpie by to byla wina tempereatury.
0
@Japonk No przy innych laptopach zawsze bylo slychac szybsza prace wiatrakaa gdy sie przegrzewa teraz nic no i sam laptop ma normalna temeperature. Dzisiaj przy otwartym oknie gdzie powietrze lecialo na niego tez sie wylaczyl wiec przegrzanie raczej odpada.
0
Ktoś sie zna na laptopach? Od paru miesiecy srrednio co 2-3 tygodnie laptop sam sie wylącza i przez 5-10 min na nic nie reaguje dioda ladowanie przestaje swiecic. Po tym czasie zaczna normalnie dzialac i zadnych problemow z uzytkowaniem go nie ma.
Dla mnie to dziwna sprawa.
0
@david89 Tecza nie nalezy do nikogo. Niech przesana sie utozsamisac z tecza wrrrrrr
0
@Baaarca95 Patrzac na tym ze to parodysta nei trener to sie nie naleza
1
@l0Messini Oby to przeszlo!
0
@AssisMoreira No nie. Jest ok ale jednym z najlepszych bym go nie nazwal raz ogladalem a drugi nie mam nawet ochoty.
Mocno odleciales :)
7
Odejscia komeana oczekiwalem juz po pierwszych 6 miesiach. Wiedzialem ze nic z tego nie bedzie. Ciesze sie bardzo ze odszedl szkoda tylko ze tak pozno.
Jeden z najgorszych trenerow w histori barcelony.
0
@koksik2700 CO po pol roku jzu wiedzielm ze z tej druzyny nic nie bedzie za czasow komeana. Trener fatalny i tyle.
5
@kaamil1910 Bo ty tak twierdzisz? Barcelona to ciagle marka tutaj wymyslaja jakeis bzdury ze nikt nie chce przejsc ;)
1
@MarcelNJ11 w ile osob tam siedzicie?
1
@hazo428 Nie mam szacunku dla niego zadnego fatalny trener.
0
@arasz1819 XDD Poradzi w 2 lidze holenderskiej bo tam jego miejsce jako trener.
0
@NaFazieHitman No grozny jak cholera nie to co usa ktore powinno pokojowa nagrode dostac ;))
0
@CarloCule 99% trenerow.
6
Roberto do odtsrzalu i getafe to max gdzie moze trafic, pique i alba po zmniejszeniu pensji na ławke a busi w kadrze udowadnia ze nadal jest topoowym wiec z dobrym trenerem znowu moze robic roznice.
0
@FioletoweOczy XDDDDDDDD
3
100% racji szkoda ze tak pozno bo juz klub mocno przesiakl komeanem.